دولت اجازه می دهد تا محدودیت صادرات از 4 کرور ماسک, 20 lakh پزشکی عینک

دولت آرام هنجارهای برای صادرات صورت سپر نوع خاصی از فولاد ماسک های پزشکی و عینک که در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این محموله از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 محصولات خود را صادر 50 لاخ واحد در هر ماه مجاز شده توسط دولت تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal تایید کرد.

“پس از ساعت مودی سرود Aatmanirbhar بهارات در تصمیم گیری برای ترویج را در هند و صنعتی رشد دولت مجوز صادرات 4 cr 2/3 لا فولاد ماسک و 20 lakh پزشکی عینک هر ماه همراه با محدودیت رایگان صادرات صورت, سپر,” او گفت:.

دولت صادرات سپر چهره های رایگان و مجاز بیرون محموله از 2/3 طبقه ماسک های جراحی و پزشکی عینک با شرایط خاص. در اوایل صادرات 2/3 لا فولاد ماسک های پزشکی و عینک و سپر چهره های ممنوع شد در پی این رمان coronavirus بحران است.

صادرات از این ماسک و عینک ایمنی منتقل شده است از ممنوع دسته محدود به یکی که در آن صادر کننده به دنبال یک مجوز یا مجوز از اداره کل تجارت خارجی (DGFT).

این محصولات در تقاضا در حساب COVID-19 بیماری همه گیر.

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) گفت: “ماهانه صادرات سهمیه 50 لاخ واحد پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19, 20 lakh پزشکی عینک مجاز شده است.” تمام موارد دیگر که بخشی از PPE کیت باقی می ماند و ممنوع آن را گفت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر