دولت اجازه می دهد تا پیاز صادرات از 15 مارس

پنج ماه پس از ممنوعیت صادرات پیاز بازرگانی این وزارت روز دوشنبه گفت: این محدودیت برداشته خواهد شد از 15 مارس.

“دولت اجازه خواهد داد صادرات پیاز از مارس 15 به نفع کشاورزان است. این تصمیم باعث افزایش درآمد کشاورزان” تجارت وزیر Piyush Goyal توییتی.

دولت در 29 سپتامبر ممنوع صادرات و تحمیل سراسر کشور سهام محدودیت در پیاز برای پایین آوردن قیمت از کلید پخت و پز مواد تشکیل دهنده که در حال افزایش یافت و پیش از برگزاری انتخابات دولت در ماهاراشترا و هاریانا. سرکوب به دنبال خرده فروشی قیمت پیاز لمس 80 کیلوگرم در دهلی نو به دلیل اختلال در عرضه پس از سیل در برخی از کشورها. در ماه دسامبر سال گذشته قیمت ضربه 160 در هر کیلوگرم در بخش های خاصی از کشور است.

پیاز تورم قیمت هر شاخص بهای عمده فروشی به اوج خود رسید و در ماه دسامبر در 455.8% و دود به 293.4% در ماه ژانویه است. قیمت خرده فروشی در دهلی نو در 29 فوریه بود در Rs40 در برابر 50 در فوریه 1, طبق قیمت روزانه گزارش ملی باغداری هیئت مدیره.

کمبود در عرضه پیاز به دلیل بیش از حد باران و سیل ضربه kharif محصول در سال گذشته تنظیم شده است به تصویب با ورود ربیع محصول است که آغاز شده است به آرامی.

مواد غذایی وزیر Ram, Vilas Paswan روز چهارشنبه در توئیتر خود نوشت: “انتظار می رود ماهانه برداشت (پیاز) در ماه مارس بیش از 40 لاخ تن در مقایسه با 28.4 لاخ تن در سال گذشته است.”

اداره کل تجارت خارجی (DGFT) همچنین اعلام کرد از بین بردن حداقل قیمت صادرات (MEP) از 850 $در هر تن اعمال شده در سال گذشته برای بیرون محموله های کالا. “صادرات انواع پیاز ساخته شده رایگان و بدون هر گونه بیماری از نامه های اعتباری و MEP با اثر از 15 مارس سال 2020” را DGFT گفت: در اطلاع رسانی. کشاورزان در نقاط مختلف Nashik منطقه در ماهاراشترا آشفته بیش از کاهش قیمت پیاز در روز دوشنبه به طور متوسط در هر quintal قیمت ایستاده در 1,450 در Lasalgaon این کشور بزرگترین بازار عمده فروشی از پیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>