اورژانس اعلامیه صادر شده است برای چند متحده به عنوان طوفان Isaias است که انتظار می رود به ریزش زمین در امتداد ساحل جنوب شرقی فلوریدا بعد از آن در روز شنبه و یکشنبه.

در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida روزنامه هیئت تحریریه می پرسد DeSantis به مسئله ایالت ماسک سفارش: ‘ما در حال مرگ در اینجا’ تهمت دارای مینی رالی در فرودگاه فلوریدا DeSantis تصویب کاهش مییابد در میان coronavirus موج: نظرسنجی بیشتر (R) در روز جمعه گفت که دولت اضطراری گسترش به تمام شهرستانهای در مسیر Isaias. این شامل Broward و میامی-Dade شهرستان دو پرجمعیت ترین استان ها در دولت است.

تبلیغات

فرماندار کلیدی متحد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump می گوید او را بان Infinite از عامل ها در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 افشای مالی نشان می دهد درآمد در Mar-a-لاگو دیگر عمده باشگاه خزانه داری برای انجام بررسی سیاست های مالیات معاف وضعیت دانشگاهها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی ترنیز در نامه ای به رئیس جمهور درخواست “قبل از ریزش زمین اضطراری اعلام” از دولت فدرال است.

ملی طوفان مرکز دارای برچسب Isaias یک دسته 1 طوفان با حداکثر پایدار باد نزدیک 85 مایل در ساعت است. این طوفان در حال حرکت است, غرب در حدود 12 مایل در ساعت است.

طوفان مرکز هشدار داده است که بخش هایی از فلوریدا می تواند موج طوفان بالغ بر چند فوت آب است. در صبح روز شنبه آن را منتشر ارشاد در حال آماده شدن برای طوفان است.

“این خطر وجود دارد از اثرات از وزش باد و بارش باران های سنگین و طوفان خروش كردن همراه بسیاری از ایالات متحده در سواحل شرق از طریق اوایل هفته آینده” ملی طوفان مرکز نوشت.

تبلیغات

طوفان هشدارهای صادر شده از بوکا ریتون به Volusia/Brevard County Line در فلوریدا قرار دادن غرب پالم بیچ, مشتری, ساحل Vero و ملبورن همه تحت مشاوره.

علاوه بر این, یک موج طوفان دیده بان است که در اثر از مشتری ورودی به پونته ودرا بیچ.

طوفان در حال حاضر در حال انفجار باهاما با بادهای سنگین و مقدار زیادی از بارش باران.

کارولینای شمالی و ویرجینیا و همچنین اعلام وضعیت اضطراری. Isaias است که انتظار می رود برای رسیدن به Tar Heel دولت در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im