فرماندار سفارشات کانزاس ساکنان به پوشیدن ماسک در

کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی (D) روز دوشنبه گفت او سفارش ساکنان به پوشیدن ماسک در تلاش برای کاهش گسترش coronavirus.

این حرکت را نمی reimpose محدودیت های که دولت کسب و کار باز هستند اما نه به دستور که همه Kansans ماسک می پوشند که در هر دو در داخل خانه و خارج از منزل که شش پا راه دور نمی تواند حفظ شود.

“هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه اول وجود دارد مخلوط پیام در مورد ماسک. در حال حاضر شواهد نمی تواند واضح تر با پوشیدن یک ماسک نه تنها امن است اما لازم است برای جلوگیری از shutdown” کلی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

تبلیغات

سفارش را به اثر جمعه فقط جلوتر از 4 جولای تا با آن متن رسمی و جزئیات مجموعه به روز پنجشنبه منتشر شد.

“این تغییر نمی کند, که در آن شما می توانید بروید و یا آنچه شما می توانید انجام دهید. آن را فقط بدان معناست که اگر شما در اطراف افراد دیگر شما باید پوشیدن ماسک,” او گفت:.

کلی گفت که دولت در حال دیدن خوشه از موارد مربوط به “گردهمایی که در آن ماسک در حال فرسوده” اما نه در کسب و کار است که باز هستند اما نیاز به ماسک مانند باربر مغازه ها و مطب های دندانپزشکی.

“من می دانم که این نا امید کننده است, من می دانم که همه ما می خواهیم آن را به بیش از, اما ما هنوز در آن و ما در آن با هم,” او گفت:.

کانزاس وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 14,442 coronavirus موارد 1,152 بستری شدن در بیمارستان و 270 مرگ و میر ناشی از دوشنبه. کلی وجود دارد گفت: هجوم بیش از 900 نفر در طول تعطیلات آخر هفته و شش جدید مرگ و میر با توجه به کانزاس سیتی استار.

بسیاری از ایالت ها در حال حاضر به تحمیل اجباری ماسک سفارشات. دیگران دچار موج — مانند تگزاس و آریزونا — باید متوقف بازگشایی برنامه یا reimposed محدودیت در محل قرار داده برای کاهش گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *