فرماندار بسته همه جاده های منتهی به, New Mexico شهرستان دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشاممیشل لین Lujan GrishamThe هیل Coronavirus گزارش: آمریکا می رسد گریم نقطه عطف از 50,000 تن; امارات متحده عربی سفیر یوسف Al Otaiba می گوید COVID-19 بحران ایجاد فرصت با ایران نیومکزیکو فرماندار گسترش اقامت در خانه سفارش: ‘ما در حال آماده به سهولت’ در اینجا زمانی که تمام کشورهای 50 طرح برای بازگشایی پس از coronavirus محدودیت های بیشتر (D) اعلام کرد که او قرار است شهر گالوپ در مستند پس از سنبله در coronavirus موارد در این منطقه است.

فرماندار گفت: در بیانیه ای که شروع جمعه در ظهر او بسته است تمام جاده های منتهی به گالوپ از 5 بعد از ظهر تا 8 صبح و روزانه است که وسایل نقلیه می تواند تنها دو نفر حداکثر. ساکنان این شهر را تشویق به ماندن در گالوپ به جز اورژانس گردش و سفرهای ضروری برای سلامت ایمنی و رفاه.

Lujan گریشام تصمیم به اقدام تحت Riot Control Act بعد از خروجی گالوپ شهردار جکی میشن و شهردار جدید Louis Bonaguidi درخواست او شاتر این شهر در میان یک افزایش شدید در موارد. McKinley شهرستان که در آن شهر واقع شده است گزارش کرده 1,027 موارد مثبت COVID-19 – بیش از 30 درصد از دولت در مجموع مثبت COVID-19 موارد است.

تبلیغات

“گسترش این ویروس در McKinley شهرستان وحشتناک است” گفت: Lujan گریشام “و این نشان می دهد که فاصله فیزیکی رخ داده است نیست و نمی اتفاق می افتد. این ویروس در حال اجرا است amok وجود دارد. باید آن را متوقف و سختگیرانه تر اقدامات لازم هستند. یک مشکل در یک قسمت از کشور ما با این ویروس خطرناک و این مسری است یک مشکل برای ما کل دولت است.”

کسانی که در نقض نظم که منقضی می شود در ظهر جمعه خواهد بود با اتهام بزه.

شهرداران تحت فشار قرار دادند که برای Lujan گریشام به شهرستان ستایش او تصمیم گفت: اقدام جدی بود گرفته شده برای مبارزه با شیوع.

“من تشخیص این درخواست غیر معمول است و به منزله یک اقدام شدید و اضطراری قدرت مجموعه ای را تحت Riot Control Act باید استناد نکنید” گفت: Bonaguidi. “اما COVID-19 شیوع در شهر گالوپ یک بحران در بالاترین مرتبه است. اقدام فوری لازم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>