دولت هند Inc: پرداخت حقوق به کارکنان در زمان

در یک زمان Covid-19 آمار شرکت های هندی به فکر lay-offs دولت هند خواسته است Inc برای پرداخت به کارکنان و شرکت های کوچک در زمان.

در مشاوره به صنعت بدن مانند فدراسیون هندی, اتاق بازرگانی و صنایع و کنفدراسیون صنعت هند و Assocham مورخ 14 مارس بازرگانی این وزارت قرار دادن هند Inc در هشدار به اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش Covid-19.

“مراقبت از شرایط و پرداخت منظم دستمزد به قرارداد کارگران در حالی که همچنان به حمایت خود امرار معاش” در وزارت بازرگانی گفت: در نامه نوشته شده توسط نعنا.

تجارت وزارت نیز توصیه می شود شرکت ها برای تشویق حداکثر تعداد کارکنان به کار از خانه در هر کجا که ممکن است. همچنین این خواسته شرکت ها برای پاکسازی کارخانه به طور موثر به خصوص که در آن تعداد زیادی از افراد شاغل هستند. “Sanitisers ممکن است نگه داشته و در ورود و خروج و سایر نقاط مربوطه از محل کار و کارخانه است. متوسط هر کارگر به نظارت در زمان ورود” به آن اضافه شده است. این وزارت همچنین خواسته شرکت ها برای افزایش فعالیت های CSR از نظر پشتیبانی به سیستم بهداشت و درمان.

مشاوره به نظر می رسد که قرار دادن شرکت های هندی در هشدار با بسیاری از آنها را به سرعت قرار دادن در محل اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

صنعت بدن CII در پنجشنبه خواسته شرکت های عضو آن به اخراج کارکنان خود را. “ما در حال درخواست اعضای ما برای حفظ کارکنان خود را و نه اخراج و تا آنجا که ممکن است و مراقبت از ارائه دهندگان خدمات به عنوان آنجا که ممکن است” CII جمهور Vikram Kirloskar گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

نارندرا نخست وزیر در سخنرانی خود به ملت در روز پنج شنبه نیز خواست دنیای کسب و کار و درآمد بالا بخش از جامعه به دنبال پس از منافع اقتصادی از تمام افرادی که آنها ارائه خدمات است. “در چند روز آینده ممکن است این افراد ممکن است قادر به آمدن به دفتر یا خانه خود را. در چنین صورتی آیا درمان آنها با همدلی و انسانیت و نه کسر حقوق خود را. همیشه نگه داشتن در ذهن است که آنها بیش از حد نیاز به اجرای خانه های خود را محافظت از خانواده خود را از بیماری,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>