دولت ساده سازی e-رای گیری هنجارهای برای شرکت

دهلی نو: دولت روز دوشنبه با صدور مجموعه ای از توضیحات به آن را آسان تر برای کلاس های مختلف از شرکت ها به دنبال تصویب سهامداران برای تصمیم گیری های ساده قوانین مربوط به رای گیری الکترونیکی.

وزارت امور شرکت در بیانیه ای گفت که توضیحات اجازه می دهد شرکت هایی که ملزم به ارائه e-voting تسهیلات به سهامداران نیز صمیمی آنها در مورد جلسات عمومی از طریق e-mail به جای پست.

این توضیحات به دنبال ارائه وضوح بیشتر در مورد موضوع اطلاعیه به کاربران به صورت جلسات توسط تنها با استفاده از ابزارهای الکترونیکی در نظر coronavirus بحران مربوط به مستند و اجتماعی فاصله مورد نیاز این وزارتخانه گفت. این توضیحات نیز خواهد شد و اطمینان حاصل شود که شرکت تسهیل ثبت نام از آدرس ایمیل خود سهامداران است.

شرکت ها همچنین باید به موضوع توجه عمومی را مشخص و به شیوه ای که در آن سهامداران که در حال برگزاری سهام در شکل فیزیکی یا که نه ثبت نام آدرس ایمیل خود را با این شرکت می توانید رای خود را از طریق e-voting.

در این توضیحات همچنین اجازه می دهد تا شرکت ها که معمولا ستد کسب و کار از طریق پستی بدون رای گیری تشکیل مجمع عمومی را نیز استخدام e-رای گیری توسط سهامداران است.

“بالا توضیحات انتظار می رود که تا حد زیادی تسهیل انجام کسب و کار توسط شرکت در طول این زمان فوق العاده ای” وزارت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>