دولت قرار می دهد صرف محدودیت در وزارتخانه شامل مالی لغزش

دهلی نو: وزارت مالیه به کارگردانی مرکزی ادارات دولتی و وزارتخانه ها به منظور محدود کردن هزینه در ماه مارس به 10 درصد از بودجه خود را برای تخصیص FY20 به جای 15 درصد به عنوان تمرین قبل از آن در تلاش برای مهار مالی لغزش.

این بخشنامه می تواند محدود هزینه های برنامه های laggard وزارتخانه با منابع تخصیص مانند کشاورزی (61%) مسکن و امور شهری (66%) منابع انسانی توسعه جال شاکتی (63%) و راه آهن (63 درصد) و زنان و رشد کودک (63%) آن را صرف کمتر از 75 درصد از اعتبارات خود را در آوریل-دسامبر دوره است.

“راش از هزینه ها به خصوص در واپسین ماه از سال مالی باید به عنوان نقض مالی نزاکت و باید اجتناب شود” این بخش از هزینه ها در وزارت مالیه گفت: ادارات با استناد به کلی مالی قوانین 2017, در نامه ای به تاریخ 11 فوریه یک کپی از آن بررسی شده است با نعناع.

بودجه بخش از وزارت امور اقتصادی و دارایی در نامه ای دیگر به تاریخ 27 دسامبر نیز مورد بررسی قرار نعناعبه کارگردانی بخش برای محدود کردن هزینه های خود را به 25 درصد از بودجه برآورد (بود) در ماه های ژانویه-مارس دوره در برابر عمل طبیعی از گذراندن 33 درصد در سه ماهه آخر سال مالی.

(Graphic: Paras Jain/Mint)
(گرافیک: Paras جین/نعناع)

وزارت مالیه نیز توصیه می شود که در صورت کاهش مصرف در سقف تجدید نظر در برآورد (RE) برابر بود هزینه باید محدود به سقف نشان داد در RE. در بودجه برای FY21 ارائه شده در فوریه 1, وزیر مالیه Nirmala Sitharaman کاهش هزینه های تخصیص برای FY20 حدود 88,000 کرور به 27 تریلیون.

وزارتخانه ها و ادارات باید صرف 21.1 تریلیون دلار در نه ماه منتهی به 31 دسامبر ترک 5.9 تریلیون (22 درصد RE) در دسترس برای هزینه در طول سه ماه به ماه مارس با توجه به وب سایت از کنترل کلی از حساب.

با در نظر گرفتن هزینه های چسبنده و شل مجموعه های مالیاتی و دارایی وزیر استناد “escape clause” در مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل (FRBMA) گرفتن کسری مالی برای این سال به 3.8 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) از 3.3 درصد در بودجه قبل از آن. برای سال شروع 1 فروردین Sitharaman است بودجه کسری مالی در 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

دولت به نظر می رسد مشتاق به اطمینان حاصل شود که کسری مالی هدف است نه نقض برای FY20 گفت: Madan Sabnavis اقتصاددان ارشد در مراقبت های, رتبه بندی, با مسئولیت محدود. “با رشد تولید ناخالص داخلی در حال کندتر از آنچه که در بودجه شد که قطع شد. این تسلیم خواهد شد روند رشد به عنوان هر برش در capex خواهد شد که ارتباط با بخش های دیگر. تاثیر نخواهد بود تیز به عنوان از آوریل بودجه جدید را پا زدن در. وجود دارد همچنین می تواند rollovers در مورد یارانه ها به عنوان بخشی از هزینه ها کاهش در درآمد حساب” اضافه شده Sabnavis.

در حالی که دولت تا به حال پیش بینی شده 12 درصد رشد تولید ناخالص داخلی اسمی در FY20 آن آمد به 7.5 درصد با توجه به پیشرفت برآورد. دوم پیشرفت برآورد از تولید ناخالص داخلی برای FY20 برنامه ریزی شده است به روز جمعه منتشر خواهد شد.

وزارت مالیه خواسته است تا گروه ها برای به دست آوردن تایید آن توسط 9 مارس و به طور منظم تحریم ها و لوایح آماده شده 15 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>