روحانی در بسته امداد بازدید دیوار در گفتگو با شومر پلوسی

$1 تریلیون coronavirus بسته امداد پرده برداری کرد روز دوشنبه توسط کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا است که به عنوان رد غیر استارتر توسط دموکرات صحنه را برای مذاکرات طولانی به عنوان های مختلف کمک های فدرال برنامه های تنظیم شده به اتمام می رسد.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچاک SchumerGOP سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی اوباما و فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی, کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش بیشتر (n. y.) و سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI مرکزی ایران رول تریلیون coronavirus بسته امداد بایدن می پردازد جهات خود را به جان لوییس در کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) ملاقات برای تقریبا دو ساعت با خزانه Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI مرکزی ایران رول تریلیون coronavirus بسته امداد سنا اوباما پیشنهاد برش مزایای بیکاری در coronavirus طرح امداد بیشتر در بلندگو را دوشنبه شب به صورت اولیه دور از مذاکرات شده اما پیشرفت های کوچک است.

دموکرات ها می گویند ایران با قانون می افتد کوتاه از ارائه به اندازه کافی پول برای دولت و دولت های محلی نتواند به محافظت از مستاجرها از اخراج می کند و سرمایه گذاری کافی در کاهش درآمد جوامع ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

کنگره نیز تحت فشار بسیار زیاد برای رسیدن به یک معامله به سرعت به عنوان میلیون ها نفر از آمریکایی ها خود را ببینید مکمل فدرال کمک های بیکاری مزایای پایان رسید در این هفته. اما تن از دموکرات ها پس از جلسه روز دوشنبه حاکی از توافق بعید است در هر زمان به زودی با شومر تماس با ایران با طرح “احساساتی” و پلوسی گفت: بسته “نیست جدی است.”

“ما تا حدودی نا امید. ما امیدوار خواهد بود وجود دارد یک بیل و به جای آن در مجلس سنا آنها قرار داده ایم تکه های کوچک اینجا و آنجا و همه جا. خیلی روشن است که آنها نمی باید 51 رای در سنا برای یک پیشنهاد” شومر به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب بعد از جلسه.

“ما امیدواریم که آنها می تواند عمل خود را با هم. ما بسیار می خواهم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود برای نیازهای مردم و نیازهای کشور,” او اضافه شده است.

Pelosi اضافه شده که عموم منتظر ماه تنها به یک “تکه تکه” مجموعه ای از حزب جمهوری خواه و پیشنهادات.

Mnuchin و مراتع شد و کم حرف که آنها در سمت چپ پلوسی در کنگره در روز دوشنبه.

“ما تا به حال یک جلسه خوب. ما خواهید بود فردا” مراتع به خبرنگاران گفت:.

مقامات کاخ سفید صرف بیشتر از هفته گذشته مذاکره با جمهوری خواهان مجلس سنا برای رسیدن به یک موضع واحد و یکپارچه قبل از شروع مذاکرات این هفته با دموکرات ها ،

تبلیغات

خط سخت گرفته توسط رهبران دموکرات روز دوشنبه نشان دهنده احساس خود را از قدرت به عنوان مذاکرات به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر‘ثانیه کار تصویب امتیاز نشانگر حدود 40 درصد و تصویب امتیاز برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس نرخهای حتی پایین تر است.

دموکرات ها گفت: بخش خصوصی است که آنها احساس می کنند که اهرم بیش از جمهوری خواهان و coronavirus امداد باید نوشته شود تا حد زیادی در دموکراتیک از نظر.

“آنها می دانند که این نمی تواند گذشت و آنها را به یک رئیس جمهور و یک کشور است که نیاز به یک لایحه بنابراین در نهایت آنها در حال رفتن به مجبور به مذاکره با دموکرات ها به صورت جدی” گفت: یک سناتور دموکرات که نخواست نامش فاش شود به اظهار نظر در این دیدگاه بسیاری از سناتورهای دموکرات به اشتراک گذاری است که مغلوب ساختن پیشی جستن است در ضعیف مذاکره موقعیت.

“ما باید از ارسال این لایحه عمدتا در شرایط ما” این نماینده مجلس اضافه شده است.

اما جمهوری خواهان پیش بینی شومر و پلوسی را به زمین نیز اشاره کرد متعدد قانونی اقلام مربوط به این بیماری همه گیر است که شامل 3 تریلیون قهرمانان قانون به تصویب مجلس است.

هر دو طرف در میز مذاکره متوجه این لایحه ممکن است در گذشته عمده قطعه از coronavirus تسکین قانون به تصویب کنگره قبل از انتخابات به معنی آن می تواند نقش کلیدی در این که آیا تهمت برنده انتخاب مجدد و یا این که آیا دموکرات ها می گرفتن اکثریت سنا.

دموکرات ها در حال zeroing در ایران با تلاش به شدت کاهش فدرال کمک های بیکاری از 600 دلار در هفته به 200 دلار در هفته است که مکمل دولت مزایای بیکاری.

تحت جمهوری خواه طرح کارگران بیکار را دریافت 200 دلار در هفته در کمک های فدرال در بالای خود را به دولت بیمه بیکاری کمک برای دو ماه. پس از آن گذاشته کارگران را دریافت مکمل هفتگی مزایای فدرال است که در ترکیب با دولت مزایای بیکاری می برابر با حدود 70 درصد قبلی خود حقوق.

شومر به نام جمهوری خواه پیشنهاد کاهش فدرال کمک های بیکاری “مملو از انواع مشکلات.”

خانه-تصویب قهرمانان عمل خواهد گسترش $600-یک-هفته فدرال به علاوه-به دولت مزایای بیکاری از طریق ژانویه.

سناتور. Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenOn پول: ایران با کاهش نرخ بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار بالا دموکرات اصرار نمایندگان برای حل و فصل محرک پرداخت مسائل سنا اوباما پیشنهاد برش مزایای بیکاری در coronavirus طرح امداد بیشتر (سنگ.), رتبه بندی دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا هشدار داده است که ایران پیشنهاد خواهد وزن پایین اقتصاد است که در حال حاضر در رکود است.

“این برنامه همچنین می تواند ویرانگر به اقتصاد گسترده تر. یک گزارش جدید از موسسه سیاست های اقتصادی می گوید که برش فدرال افزایش از 600 $تا 200 $هزینه اقتصاد 3.4 میلیون شغل” او در بیانیه ای گفت: اوایل روز دوشنبه.

شومر گفت: ایران با طرح همچنین رسیدگی به مسکن نیاز دارد.

“نه تنها آنها را به هیچ اجاره کمک برای افرادی که نیاز به کمک کند اما آنها حتی نمی قرار داده و آشکارا توقف [اخراج] پس از صدها نفر از هزاران نفر از مردم می تواند لگد از خانه های خود را در هفته آینده” شومر گفت.

پلوسی با انتقاد از اوباما پیشنهاد برای جمله ارائه اجازه می دهد تا expensing کسب و کار ناهار در حالی که خروج از افزایش بودجه برای این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه ای است که دموکرات ها را خواستار شده است برای از مارس.

“آنها چیزی در آن وجود دارد مانند یک اعتبار مالیاتی برای گران شام و ناهار اما هیچ پول برای مواد غذایی و یا تغذیه به کمک” او گفت:. “در حال حاضر ما در یک زمان هنگامی که کودکان در حال غذا نا امنی در کشور ما است. مردم گرسنه هستند که هرگز به فکر آنها می خواهم به یک بانک مواد غذایی.”

“اگر آنها حتی به اصول مواد غذایی و اجاره و بقای اقتصادی آنها واقعا آماده برای یک مذاکره جدی,” او اضافه شده است.

یکی دیگر از موانعی برای دموکرات ها است و یک ماده است که ارائه می کنند $1.75 میلیارد دلار برای بازسازی FBI ستاد در خیابان پنسیلوانیا نزدیک به هتل بین المللی ترامپ.

رهبران دموکرات گمان تهمت می خواهد به بازسازی FBI در ستاد موجود به طوری که پیری ساختمان دریافت نمی کند پاره کردن و اجازه می دهد تا برای یک رقیب به ربودن نخست املاک و مستغلات نزدیک به تهمت و کسب و کار.

“آنها پول ندارم برای مواد غذایی تمبر اما آنها پول برای یک FBI ساختمان فقط به طوری که آنها می تواند به کاهش رقابت برای رئیس جمهور هتل” پلوسی گفت.

دموکرات ها نیز پوشش در برابر جمهوری پیشنهاد برای محافظت از کسب و کار از COVID-19-مربوط به مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار و مدارس و سازمان های دیگر, چیزی, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI ستاد عربستان coronavirus لایحه شامل .75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان ایران رول تریلیون coronavirus امداد بسته تر (R-Ky.) اصرار دارد باید بخشی از این قانون است.

تبلیغات

شومر گفت: $105 میلیارد دلار برای مدارس موجود در کاخ سفید-مجلس سنای جمهوری خواه نمی تواند به اندازه کافی به اجازه می دهد به صورت امن بازگشایی مدارس در پاییز.

ایران پیشنهاد می کند را شامل نمی شود هر گونه پول جدید برای دولت و دولت های محلی است که دموکرات ها به مدت طولانی شناخته شده به عنوان یک اولویت است.

تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbyPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI ستاد سوزان کالینز به مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه نامزد جودی شلتون کنگره botched این CFPB رهبری — در اینجا چگونه به رفع آن بیشتر (R-Ala.) روز دوشنبه گفت که پول می تواند بعدا اضافه شده در این فرآیند است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر