اوباما در ویرجینیا مجلس دولت اعلام فرمانداری اجرا در میان حزب دموکرات’ تفنگ اصلاحات فشار

ویرجینیا ایالتی سن. آماندا تعقیب (R) اعلام کرد در روز دوشنبه که او در حال راه اندازی یک 2021 کمپین فرماندار یک حرکت است که می آید به عنوان دموکراتیک-چراغ قوه مقننه به جلو هل می دهد یک تخته سنگ از کنترل اسلحه اقدامات است.

تعقیب که به نمایندگی ویرجینیا 11 منطقه پس از سال 2016 گفت که او احساس اجبار برای اجرای آنجا که از “لیبرال سوسیالیستی در دستور کار است که گرفته شده کنترل کنگره”.

“من می توانم آن را نمی,” او گفت: در حالی که صحبت کردن در کنگره مراحل ریچموند-زمان اعزام شده است. “به عنوان یک بنده فروتن به منطقه ویرجینیا و من کشور من دیگر نمی تواند فقط در ادامه به برگزاری پاسخگو رهبری و قانون گذاران است که در آغوش سلب شهروندان مطیع قانون از اول خود را حقوق متمم متمم دوم حقوق و آزادی در قانون اساسی. آن را فقط به اندازه کافی نیست. بنابراین من قصد دارم به انجام کاری درباره آن.”

او اعلام می آید تنها چند ماه پس از دموکرات ها برنده کنترل هر دو مجلس سنا دولت و مجمع عمومی برای اولین بار پس از سال 1994.

تبلیغات

لیبریا رالف نرتهم (D) متعهد به فشار رو به جلو یک بسته از مترقی قانون در پی انتخابات پیروزی. دولت به تصویب مجلس هشت تفنگ-اقدامات کنترل اقدامات در اوایل این سال هر چند وزارت امور خارجه آمریکا روز دوشنبه مسدود لایحه که باید ممنوع حمله سلاح های فروش.

تعقیب روز دوشنبه گفت که او را به دنبال توافق فرماندار نامزدی, اما افزود که او اجرا می شود به عنوان مستقل اگر دولت انتخاب های مختلف نامزد شده است.

دوم-دوره مجلس به دست آورد گسترده توجه در کنگره سال گذشته پس از پوشیدن holstered .38 در حالی که در طبقه سنا واشنگتن پست گزارش شده است. او را نیز تبدیل به منبع اختلاف بیش از سایر حوادث از جمله بنا به گزارش این استدلال که برخی از قربانیان تجاوز به عنف بودند “خالص” در مورد شرایط خود را.

Chesterfield County ایران در ماه سپتامبر حذف تعقیب و گریز از محلی حزب هر چند او باقی مانده نامزد جمهوری خواه در منطقه در ماه نوامبر در انتخابات ، تعقیب و گریز سمت چپ جمهوری خواه مجلس سنا جلسه پس از دولت سن. تامی Norment شد انتخاب مجدد به عنوان رهبر جمهوریخواهان.

تبلیغات

نرتهم است مدت محدود از در حال اجرا برای یک دوره دیگر به عنوان فرماندار در 2021.

تعقیب و گریز اولین بار است که حزب جمهوری خواه به اعلام فرمانداری مبارزات انتخاباتی به جای او.

او اعلام آمدند و در مقابل جمعیت بیش از 100 نفر از جمله بسیاری از کسانی که بودند و ورزشی “اسلحه نجات” برچسب پست اشاره کرد. سناتور بوده است صریح حمایت از متمم دوم حقوق و او در یک اسلحه حقوق تجمع در ماه ژانویه که معلوم شد هزاران نفر به دولت کاپیتول.

“به دنبال به جلو به دیدن [تعقیب] ادامه ویرجینیا آمریکا رکورد کامل از دست دادن هر ایالت در انتخابات به مدت ده سال در حال اجرا” ویرجینیا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>