هرزهublican قانونگذاران در مواجهه با لغزش نظرسنجی اعداد و شاخص های اقتصادی اذعان آنها تحت فشار برای رسیدن به یک سریع در مقابله با دموکرات ها در یک کروناویروس جدید بسته است.

مسلح با اهرم بیشتر دموکرات ها به احتمال زیاد موافق نیست به هر معامله مگر اینکه از آن است که نزدیک به $3.4 تریلیون لایحه به تصویب مجلس است. مقامات جمهوری خواه نمی بینم هر یک مزایا به رسم نبرد کردن.

اوباما می گویند وجود دارد چند عامل مهم است که وزن در حمایت از رسیدن به یک توافق به زودی. آنها عبارتند از انقضا از 600 دلار در هفته فدرال به افزایش بیکاری در دولت مزایای پایان فدرال مهلت قانونی برای اخراج اخیر موج جدید کروناویروس عفونت در خورشید کمربند میانه و کشورهای سریع نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی و یک موج بالقوه کسب و کار کوچک تعطیلی پیش بینی شده برای هفته پیش رو.

تبلیغات

“آن موقع گفت:” از سوی دیگر ، مارکو روبیوMarco Antonio RubioHillicon دره: Tech اجرائی بند برای خانه کباب | سنا توافق آندولس انتخابات بودجه | توییتر محدودیت تهمت جونیور حساب خواهان افزایش نگرانی Infinite استفاده می شود می تواند توسط دولت چین دخالت در انتخابات ایران coronavirus امداد بسته می شود استقبال گرم از گروه های کسب و کار بیشتر (R-Fla.) از جدول زمانی برای عبور از یک اندازه گیری است.

“هدف این است که برای دریافت آن به سرعت انجام می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که “در آن طول می کشد زمان برای استقرار پول برای تست” و اشاره کرد که آخرین دور از فدرال مکمل مزایای بیکاری در حال ارسال این هفته است.
“هر کس در اینجا باید احساس فشار به دلیل این است که یک نورد اقتصادی اضطراری با آن مواجه هستیم. هر روز که می رود با اخبار در مورد چگونه دور از هم ما تزریق منفی است که دارای اقتصادی نتیجه” اضافه شده روبیو که صندلی کوچک کسب و کار این کمیته است.

سناتور. تهم Tillisتوماس (تام) رولاند TillisHillicon دره: Tech اجرائی بند برای خانه کباب | سنا توافق آندولس انتخابات بودجه | توییتر محدودیت تهمت جونیور حساب خواهان افزایش نگرانی Infinite استفاده می شود می تواند توسط دولت چین دخالت در انتخابات منحصر به فرد: نظرسنجی ها نشان می دهد فشار بر آسیب پذیر اوباما به دولت های ایالتی و محلی coronavirus کمک های بیشتر (N. C.) یکی از مجلسی ترین آسیب پذیر جمهوریخواه امتیازهای, گفت: او می خواهد یک معامله به زودی به این نتیجه رسیدند که تشکیل نمی بینید یک استراحت در افزایش بیمه بیکاری (UI) مزایای.

“من فکر می کنم ما می خواهیم برای به دست آوردن چیزی نسبتا به زودی بنابراین ما باید تداوم UI مزایای خاص” او گفت:.

هنوز معلوم نیست اگر کنگره می تواند اعتصاب یک توافق تا پایان هفته آینده که مجلس سنا قرار است به موکول کردن آن اوت زنگ تفریح.

سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySpike در طلا قرار می دهد دلار ذخیره در وضعیت سوال: Goldman Sachs این یادداشت: بایدن به دنبال پوست مسن رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن در پول: ایران با کاهش نرخ بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار بیشتر (R-یوتا) نیز هشدار داده سهشنبه در مورد گذشت از افزایش مزایای بیکاری.

تبلیغات

“من می خواهم برای دیدن ما حرکت در بیکاری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را خوب خواهد بود اگر ما می تواند همه چیز را در همان زمان, اما من واقعا نمی خواهید که مردم خود را از دست بدهند مکمل بیکاری هر چه این تعداد ممکن است,” او گفت:.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره باید شناور امکان حرکت کوتاه مدت گسترش فدرال علاوه بر این به دولت مزایای بیکاری اگر چه در تعداد کمتر از 600 دلار در هفته افزایش ارائه مراقبت در عمل اولیه ویروس لایحه که به قانون امضا شده بود در اوایل این سال است.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن سناتور جمهوریخواه شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر (D-کالیفرنیا.) اما در روز دوشنبه را رد کرد که ایده گفتن به خبرنگاران گفت: “آن را فراموش کرده ام.”

سناتور جمهوریخواه نمی خواهید به تضعیف آنها مذاکره موقعیت اما بخش خصوصی اذعان دارند آن را در منافع خود را به قطع معامله با دموکرات ها به سرعت.

“من نمی خواهم برای به دست آوردن چیزی انجام می شود. چالش های مردم مواجه است و در حال حاضر این مهم است که ما تلاش های ما به سرعت گفت:” یک سناتور جمهوریخواه که نخواست نامش فاش شود به اظهار نظر در مورد فشار بر جمهوری خواهان به پرچ یک معامله در هفته آینده یا دو.

سناتور اشاره به انقضای افزایش مزایای بیکاری به عنوان یک مشکل است که باید حل شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این [بیمه بیکاری] موضوع یکی از قطعات از اهرم است که نیروهای کنگره به کار با سرعت بیشتری” این نماینده مجلس گفت.

اوباما به خوبی آگاه است که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتری‘s شانس برنده شدن گشتند و شانس خود را برای نگه داشتن اکثریت تا حد زیادی بستگی به برداشت عمومی از اقتصاد مقاومتی و چگونه به خوبی جمهور در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است معلق در هوا در حدود 40 درصد در نظرسنجی های اخیر و تصویب امتیاز از عملکرد خود را در دست زدن به همه گیر شد و 32 درصد در اخیر آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی.

وزن با مغلوب ساختن پیشی جستن را ضعیف شماره ایران امتیازهای هستند انتهایی یا مرده-گرما مسابقات در آریزونا, کلرادو, آیووا, مین, مونتانا و کارولینای شمالی است.

بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderMnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات هستهای و شروع به رونمایی coronavirus بسته پنج شنبه اوباما-کاخ سفید توافق را به 5 میلیارد دلار در coronavirus کمک برای مدارس بیشتر (R دنیاست.) اشاره کرد که این روز آغاز سال تحصیلی جدید نزدیک است و که آن را به احتمال زیاد خواهد شد به وزارت آموزش و پرورش و ایالات متحده حدود یک ماه به طور کامل پیاده سازی بودجه فدرال را به کلاس های درس و مدرسه برنامه امن تر است.

“رئیس جمهور و سناتور دموکرات اند توصیه می شود $105 میلیارد دلار برای بازگشت به مدرسه و بازگشت به کالج” او گفت:. “در جنوب مدرسه شروع حق دور و در کل هدف از این بودجه را به مطمئن شوید که مدارس باز می توانید با خیال راحت با به عنوان بسیاری از کودکان از لحاظ جسمی در حال حاضر به عنوان امکان پذیر است. پس هر چه زودتر بهتر.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس توافق شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر (R-Ky.) در روز سه شنبه به نام مذاکره کنندگان به تمرکز بر روی مسائل هسته ای مربوط به پاسخ به همه گیر و jettison مقررات است که واقعا مربوطه و به احتمال زیاد به جرقه بحث سیاسی و آهسته شد.

ایران با رهبر به خبرنگاران گفت که او مخالف “nongermane” اصلاحات مانند $1.75 میلیارد دلار در بودجه جدید FBI ستاد در مرکز شهر واشنگتن که دولت خواسته می شود در یک نشست کاخ سفید-مجلس سنای جمهوری خواه امداد لایحه.

“من مخالف nongermane اصلاحات که آیا این بودجه برای FBI ساختمان و یا برای مثال, در خانه, لایحه, آیا این کاهش مالیات برای درآمد بالا بگیر در آبی متحده” مک کانل گفت.

“هنگامی که ما به پایان این روند من امیدوارم که همه غیر COVID مرتبط با اقدامات را بدون توجه به آنچه در لایحه بودند در شروع,” او اضافه شده است.

دموکرات روز دوشنبه به تصرف در گنجاندن پول برای نوسازی FBI ستاد در خیابان پنسیلوانیا در ایران باز پیشنهاد به عنوان یک تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل در خیابان پنسیلوانیا از این احتمال که یک هتل لوکس ممکن است حرکت به نقطه در حال حاضر اشغال شده توسط اف بی آی است.

مشکل ایران با نمایندگان مجلس صورت است که دموکرات ها خواهد شد و تقاضا قیمت بالا برای تصویب لایحه ای است که می تواند بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن انتخاب مجدد سنا و اوباما امیدوار است از صرفه جویی در معرض خطر امتیازهای.

تبلیغات

در حالی که جمهوری خواهان می خواهند به بعدی کلاه امداد لایحه در $1 تریلیون دموکرات ها خواستار $3.4 تریلیون دلار در محرک های جدید با $1 تریلیون دلار را کنار بگذارند و فقط برای پول در بسته دولت های ایالتی و محلی. محافظه کاران در مجلس سنا هستند شدیدا در برابر اضافه تریلیون بیشتر به انفجار کسری.

پس از دریافت یک جلسه از وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد دموکرات اوباما در ظاهر دور از هم در COVID-19 امداد معامله یک شبه مراقبت های بهداشتی: Marlins شیوع کست نور سخت بر ما coronavirus پاسخ | سنا روحانی در COVID-19 پاسخ مجموعه نبرد بیش از Medicaid | ویرجینیا تحمیل محدودیت های جدید در بخشی از دولت بیشتر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد دموکرات ها خواه ظاهر دور از هم در COVID-19 امداد معامله یک شبه مراقبت های بهداشتی: Marlins شیوع کست نور سخت بر ما coronavirus پاسخ | سنا روحانی در COVID-19 پاسخ مجموعه نبرد بیش از Medicaid | ویرجینیا تحمیل محدودیت های جدید در بخش دولتی بیشتر طول سنا اوباما در جلسه ناهار دیابت جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد Hillicon ولی: تکنولوژی اجرائی بند برای خانه کباب | سنا توافق آندولس انتخابات بودجه | توییتر محدودیت تهمت جونیور حساب هاولی معرفی لایحه با هدف قرار دادن رفتاری تبلیغات بیشتر (R-Mo.) به خبرنگاران گفت که هزینه امداد لایحه است که به احتمال زیاد به تورم به طور قابل توجهی.

“این است که نمی شود به این لایحه. رئیس ستاد فقط صحبت کردن در مورد [چگونه] آنها در حال رفتن برای مذاکره با Pelosi,” او گفت: پیش بینی نسخه نهایی این قانون را به شباهت کمی به پیشنهاد مشترک را با هم در هفته گذشته توسط کاخ سفید و سنا توافق مذاکره کنندگان.

در سه شنبه شب دیابت بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد DOJ indicts هکرهای چینی را متهم به هدف قرار دادن COVID-19 پژوهش حقوق مدنی افسانه Rep. John Lewis می میرد بیشتر (R-Neb.) پاره پاره برگ برنده دولت در بیانیه ای اعلام کرد: “ما دو دولت دموکرات — وزیر Mnuchin از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سخنران پلوسی به نمایندگی از شراب خواری-هزینه های سیاستمداران در همه جا — بازی ناخالص بازی با بچه های خود را’ پول.”

قابل توجه دیگری مانع سریع معامله است مک کانل تقاضا است که قانون جدید شامل پنج سال مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار مدارس و کلیساها و سازمان های دیگر از coronavirus مربوط به دادخواهی.

او تصریح کرد موضع خود را روز سه شنبه.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ شانس صفر شانس امریکا می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی و بدون … مسئولیت حفاظت و هیچ لایحه را در سنا طبقه است که شامل نمی شود آن را,” او گفت:.

“امروز ما تا به حال مرتب کردن بر اساس یک پیام از سنا طرف است که به نظر می رسد به من که مک کانل سناتور. واقعا نمی خواهید برای دریافت یک توافق ساخته” پلوسی گفت: ارجاع ایران با رهبر اصرار بر مسئولیت سپر.

“مک کانل رهبر گفت که تمام مسئولیت ارائه خواهد باید — بدون مذاکره — بخشی از هر لایحه که به تصویب. که هیچ راهی برای مذاکره گفت:” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچاک SchumerPelosi, شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا توافق سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی بیشتر (n. y.).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de