اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به محافظت از شرکت های بیمه از دولت قانون

هفت اوباما با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCalifornia فرماندار ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بحران تهمت و تهدید به خودداری از صدور روادید برای کشورهایی که نمی به سرعت بازگرداندن شهروندان تهمت مدیر به نظر می رسد به قطع کارگر پرداخت برای کمک به صنعت در طول همه گیر: گزارش بیشتر در روز جمعه درخواست که او متعهد به حفاظت از صنعت بیمه از طرح های پیشنهادی در مجالس قانونگذاری ایالتی که نیاز به شرکت های بیمه به عطف به ماسبق پوشش کسب و کار کوچک ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از کسب و کار کوچک بیمه پوشش نمی دهد بیماری های همه گیر می آید به ضرر و زیان را از کسب و کار وقفه.

قانونگذاران ایالتی در نیویورک, نیوجرسی, اوهایو و ماساچوست را معرفی لایحه که عطف به ماسبق نیاز به کوچک کسب و کار بیمه برای پوشش ضرر و زیان ناشی از تعطیلی از coronavirus.

نامه ای به ناروا به دست آمده از تپه هشدار می دهد که دولت جدید در سطح قانون را در نتیجه ضرر و زیان مالی زیادی برای کسب و کار صنعت بیمه. نامه امضا شده توسط سنسور. Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottThe هیل 12:30 گزارش: ما پرانتز برای ‘سخت’ هفته و در عین حال چقدر آسیب دیده است ، هزینه های واقعی از سنا coronavirus امداد لایحه در مجلس سنا به اتفاق آرا می گذرد T coronavirus بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-S. C.) مایک Crapoمایکل (مایک) دین CrapoLobbying حمله رعد اسا بازده برنده برای شرکت های هواپیمایی و شرکت ها و بانک ها و اتحادیه های محرک سبب خزانه داری برای نجات شرکت های هواپیمایی با میلیارد دلار کمک مستقیم کاخ سفید به سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک اقتصادی بیشتر (R-آیداهو) تهم Tillisتوماس (تام) رولاند TillisHouse حزب دموکرات معرفی anti-قیمت درآوردن قوانین کارولینای شمالی به نژاد ظهور به عنوان 2020 bellwether تپه انتخاباتی گزارش: North Carolina ظهور به عنوان کلید میدان نبرد برای کنترل سنا بیشتر (R-N. C.), Michael دور (R-S. C.), Pat Toomeyپاتریک (پت) یوسف ToomeyNSA نادرست جمع آوری شده ما سوابق تلفن در ماه اکتبر اسناد جدید نشان می دهد یک شبه دفاع: به کره جنوبی فرستاده انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید هسته ای | مک کین انفجار حرکت به حالت تعلیق در کره تمرین نظامی | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سلام از کره شمالی به طور کلی WH backpedals در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تشریفات’ اظهار اسلحه بیشتر (R-پن.), بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseAmerica حکام باید رفع بیکاری بیمه Mnuchin ظهور به عنوان کلید دارایی در مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ علیه coronavirus خانه جمهوریخواه خواستار Pompeo به گام برای محدود کردن اطلاعات غلط از چین در coronavirus بیشتر (R-Neb.), و دیوید پردو (R-Ga.).

این اوباما استدلال کرد که تغییرات پیشنهادی “تضعیف درک ما از تعهدات قراردادی” و به عنوان “کمک به یک بخش از اقتصاد به طور جدی آسیب رساندن به دیگری است.”

آنها گفتند که شرکت های بیمه نیست اتهام حق بیمه مرتبط با بیماری همه گیر خطرات و بنابراین لازم نیست که سرمایه مورد نیاز برای پوشش ضرر و زیان ناشی از coronavirus تعطیلی.

“اگر صنعت بیمه بودند در حال حاضر مجبور عطف به ماسبق برای پوشش خطرات است که هرگز به حساب برای شرکت های بیمه تجاری می تواند تجربه اقتصادی قابل توجهی فشار و/یا insolvencies با توجه به میزان زمان تجمعی برآورد ادعای” سناتور نوشت.

“اضافه کردن یکی دیگر از نقطه استرس در طول این زمان این امر به احتمال زیاد قرار داده و کسب و کار ما در یک حتی بدتر موقعیت — تخلیه ایالات متحده ذخایر بیمه به پرداخت این ادعا می تواند ما را در یک موقعیت داشتن ذخایر ناکافی برای پوشش ادعا می کند که در واقع در نظر گرفته شده و تحت پوشش از جمله آسیب از باد و آتش و تگرگ و سایر خطرات تحت.”

تحت دولت در سطح صورتحساب های بیمه قادر خواهد بود به دنبال recompensation به طور مستقیم از ایالات متحده است که پرداخت از طریق هزینه های جدید در صنعت بیمه.

این ایده روبرو شده است با مخالفت شدید از صنعت بیمه لابی.

این اوباما استدلال کرد که کنگره در حال حاضر خطاب پوشش کسب و کار کوچک زیان طریق میلیاردها دلار از اعطای وام های جدید امکانات.

سناتورها هشدار داده که عطف به ماسبق نیاز به شرکت های بیمه برای پوشش کسب و کار بسته شدن ضرر و زیان به دلیل همه گیر خواهد “ایجاد عمده پیامدهای ناخواسته برای جدید روابط قراردادی.”

آنها هشدار داد که این تغییرات خواهد بود “کاونتی در دادگاه برای سال” تضمین که “هیچ پول آن را به کسب و کارهای کوچک که به آن نیاز دارید.”

“ما آماده هستیم و مایل به کار با شما و ما کنگره همکاران به اطمینان حاصل شود که ایالات متحده کسب و کارهای کوچک بودجه آنها نیاز به زنده ماندن این زمان دشوار” سناتور نوشت.

“اما ما نمی تواند کمک به یک بخش از اقتصاد به طور جدی آسیب رساندن به دیگری است. ما باید همچنان به کار مجدانه برای دریافت PPP بودجه به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اگر آن را می شود روشن در آینده به نقطه ای که ما نیاز به کمک های اضافی و یا امکانات لازم فدرال پول در دست از کسب و کارهای کوچک ما کار خواهد کرد برای رسیدن به این هدف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>