اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید

بالا سنا جمهوری خواهان اصرار رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر به یک تهدید علیه بهداشت ، لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiBush رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT تهمت آتش سوزی در کالین پاول گفت که او می خواهم برای رای دادن بایدن پاول ‘نمی تواند در هر راه حمایت از” مغلوب ساختن پیشی جستن را برای رای دادن بایدن بیشتر (R-آلاسکا) اگر او اجرا می شود برای انتخاب مجدد در سال 2022.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اواخر هفته گذشته که او را به مبارزه در آلاسکا در سال 2022 در برابر Murkowski و توانست به هر کسی با یک “پالس” و پس از او به خبرنگاران گفت که او “مبارزه” با این که آیا او می تواند از او حمایت در سال 2020 است.

اما بالا سنا واکنش نشان داد روز دوشنبه که آنها را پشتیبانی نمی کند تلاش برای سرنگون Murkowski که یکی از سنا توافق حزبی را معتدل ترین عضو است.

تبلیغات

“من می خواهم ترک لیزا به تنهایی. او یک عضو از کنفرانس ما و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه” گفت: سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneRepublicans ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا یک شبه دفاع: Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن| Esper سفارشات صدها فعال-سربازان وظیفه در خارج از DC به خانه فرستاد روز پس از واژگونی | ایران منتشر نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید Murkowski, Mattis انتقاد تق تق کردن فشار بر ایران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (S. D.) ، شماره 2 حزب جمهوری خواه و سناتور.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن جیر دیابت John Cornynجان CornynRepublicans ترس تهمت ممکن است هزینه آنها در سنا با توافق رؤسای سهام چمن در اوباما-دوران پروب Cornyn پرس DOJ به انتشار نتایج تحقیقات به لری Nassar پروب بیشتر (R-Texas) یک مشاور رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate دموکراتیک کمپین arm راه اندازی آنلاین hub پیش از نوامبر دموکرات ها به دنبال شیر به خشم بیش از جورج فلوید جمهوری خواهان از ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا بیشتر (R-Ky.), به خبرنگاران گفت: “من را پشتیبانی نمی کند که در همه.”

Murkowski پیدا کرده است و خودش را یک بار دیگر یک هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از او به خبرنگاران گفت: او با تلاش شد که آیا او می تواند بازگشت مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان او گفت: او را به ادامه کار با او و دولت است.

“من در حال مبارزه با آن است. من تلاش کرده اند با آن را برای یک مدت زمان طولانی” گفت: Murkowski که رای ندادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت اخراج بازگشت که در سال 2022 او خواهد بود “در ایالت آلاسکا (که من دوست دارم) مبارزات علیه سناتور لیزا Murkowski.”

“هر نامزد آماده, خوب یا بد, I don’t care, من حمایت. اگر شما یک پالس من با شما!,” او اضافه شده است.

تبلیغات

Murkowski روز دوشنبه گفت که او ایستاده بود با نظرات او با وجود رئيس جمهور در واکنش است.

“من فکر می کنم این مهم است که ما یک رئیس جمهور که کار را به افراد با هم,” او گفت:. “لحن و کلمات مهم است.”

اگر خواسته خود را صدای جیر جیر ساخته شده آن کمتر احتمال دارد او را از او حمایت Murkowski بازگو چگونه او گفت: یک خبرنگار در طول بحث بر سر لغو ObamaCare که او “نمی تواند در ترس زندگی می کنند از یک صدای جیر جیر.”

“این جایی که من هستم در حال حاضر,” او گفت:.

این اولین بار نیست تهمت است نشانه سرخوردگی با ایران سناتور. پس از او بیرون آمد و در مخالفت با آن دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughThe 7 پیش بینی ترین دادگاه عالی تصمیم گیری دلاری اوباما-دوران پروب سوخت سنا احساس وحشت و نگرانی چرا سنا باید رای در برابر جاستین واکر نامزدی به DC مدار دادگاه بیشترتهمت قول داد که Murkowski خواهد “هرگز بهبود” با, آلاسکا, رای دهندگان.

Murkowski منصوب شد به سنا صندلی در سال 2002 قبل از برنده شدن او اولین ترم در سال 2004.

در سال 2010 او دوم مجلس سنا نامزد برای پیروزی در نوشتن-در انتخاباتی که او راه اندازی شد پس از از دست دادن نبرد برای حزب خود را نامزد.

روز دوشنبه دو تن از اعضای جمهوریخواه رهبری — سنسور. Roy BluntRoy Dean BluntCalls برای پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره واشنگتن آماده برای یک تابستان بدون کارورزان ایران چهره درگیری های داخلی در پنجم coronavirus لایحه بیشتر (R-Mo.) و جان Barrassoجان آنتونی BarrassoHouse دموکرات رول 0B سبز زیرساخت های حمل و نقل لایحه IRS پیشنهاد ارشاد برای گسترش کربن جذب اعتبار مالیاتی هیچ زمانی بهتر برای نوسازی امریکا زیرساخت های انرژی بیشتر (R-Wyo.) — با اشاره به Murkowski را بنویسید-در مبارزات انتخاباتی نشان می دهد که او به احتمال زیاد خواهد بود که سخت به ضرب و شتم در آلاسکا است.

“او برنده یک … نوشتن در در مسابقه. آخرین بار که اتفاق افتاد این بود که سال 1954” Barrasso گفت. “او می داند که او دولت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>