یک گروه از حزب جمهوری خواه و سناتور زده است معامله با رهبران اجازه می دهد تا 2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد به تصویب مجلس سنا در شب چهارشنبه.

سنسور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamTrump تیم به شدت بحث چه مدت coronavirus محدودیت باید در محل اقامت برامدگی لبه طبقات سنگ پل coronavirus تشخیص می فرستد تکان طریق مجلس سنا رامنی به خود قرنطینه بعد از پل آزمایش مثبت تر (R-S. C.), Tim Scottتیموتی (Tim) یوجین ScottSenate عبور می کند خانه coronavirus کمک لایحه ارسال آن به ناروا Teetering اقتصاد جرقه بحث از دومین بسته محرک Bill Maher دفاع کریس ماتیوز مسخره آزار و اذیت ادعا بیشتر (R-S. C.), ریک اسکات (R-Fla.) و بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseTwitter می آید زیر آتش بیش چینی دروغ در coronavirus گسترش کمک های مالی برای شرکت های هواپیمایی در جدول با وجود انتقاد از کمکهای مالی تنش جوش در کالیفرنیا در میان coronavirus بحث بیشتر (R-Neb.) توافق کرده اند که برای رها کردن رویه اعتراض و اجازه دهید این لایحه حرکت در یک مسیر سریع در ازای رای اصلاح بسته به کلاه beefed تا مزایای بیکاری در 100 درصد از کارگران حقوق.

خود را اصلاح خواهد نیاز به 60 رای به تصویب و آن را به انتظار شکست مرحله تنظیم نهایی عبور از ماموت coronavirus بسته محرک بعد شب چهارشنبه.

تبلیغات

گراهام معتقد است که برای کارولینای جنوبی و کشورهای دیگر با پایین سرانه درآمد فدرال به علاوه تا 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری آن را دشوار برای کارفرمایان به استخدام کارگران.

“تحت این لایحه شما $23.15 یک ساعت بر 40 ساعت در هفته کاری به کار نمی کند. و اگر شما در حال تلاش برای استخدام کسی در کارولینای جنوبی چهار ماه آینده شما رو به رقابت با آن دستمزد” گراهام گفت: در طبقه.

گراهام بعدا به خبرنگاران گفت که او اجازه خواهد داد که عظیم اقتصادی امداد لایحه به تصویب شنبه اگر او می شود رای خود را اصلاح. او گفت که او قصد دارد برای حمایت از 800-صفحه بسته و پیش بینی رای قبل از نیمه شب.

“ما در حال رفتن برای رای دادن” او گفت:. “من اصلاح همراه با دو اسکاتس و بهداشت ، Sasse می گوید شما می توانید 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را و نه بیشتر از آن.”

“اگر شما به 15 دلار در ساعت کار در کارولینای جنوبی — بسیاری از مردم انجام این لایحه خواهد پرداخت $23 یک ساعت را به کار نمی کند و من فکر می کنم که منحرف انگیزه. آن را به نگه داشتن مردم از بودن استخدام,” او اضافه شده است. “به استخدام کسی در کارولینای جنوبی, شما در حال رفتن به مجبور به رقابت با $23.15 رای دادن.”

تبلیغات

گراهام اخراج منتقدان که گفته اید خود را از نگرانی های بی اساس به دلیل مزایای بیکاری تنها به افرادی که در حال گذاشته شدن است و کارگران که ترک نمی خواهد واجد شرایط.

کارولینای جنوبی, سناتور گفت: آن را تقریبا غیر ممکن است به اختلاف یک بیکاری ادعا ظن که یک کارگر ترک به جای گذاشته است.

این اوباما تهدید کرد در اوایل روز چهارشنبه به نگه دارید تا بسته چرا که به عنوان پیش نویس آن را نمی کلاه مزایای بیکاری در 100 درصد از حقوق و دستمزد.

بدون رضایت از 100 سناتور مجلس سنا تصویب شده است می تواند به تاخیر افتاد تا جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im