اوباما و نگرانی بیش کوچکتر چک برای پایین تر بگیر

بخشی از این طرح این است که به یک بار بررسی 1200 $برای افرادی که تا به $75,000. مقدار دریافت خواهد و سپس شروع به مقیاس پایین تا زمانی که آن را به یک درآمد آستانه $99,000 که در آن آن را فاز به طور کامل. سطح درآمد خواهد بود بر اساس 2018 مالیاتی.

اما ایران خلاصه ای از این لایحه اشاره کرد که افراد با کمی و یا بدون بدهی مالیاتی را دریافت خواهید کرد تقریبا نیمی از حداقل 600$.

“مالیات دهندگان با کمی و یا بدون مالیات بر درآمد اما حداقل 2500 دلار از مقدماتی درآمد خواهد بود واجد شرایط برای حداقل تخفیف بررسی 600 $($1,200 ازدواج). مقدماتی درآمد شامل درآمد به دست آورده و همچنین به عنوان مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی و برخی از جبران خسارت و مزایای بازنشستگی پرداخت به جانبازان. این تضمین می کند امداد رسانی به سالمندان کم درآمد و جانبازان,” خلاصه می خواند.

نزدیک به 250 صفحه لایحه شامل کمک به افراد و کسب و کارهای کوچک و صنایع نهفته گسترش coronavirus و تند اقتصادی تلفات آن گرفته شده تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>