اوباما و فشار برای بازگشایی اقتصاد

پیام تسلیت در حال تماس به سرعت بازگشایی بخش از اقتصاد توقیف توسط coronavirus اما هشدار می دهند که نمی توان آن را یک لحظه به حالت عادی بازگشت.

تیر دروازه خورد تنظیم می آید به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی تهمت کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus بحران ‘حول محور او” بیشتر به نظر می رسد مشتاق برای محدودیت به مقیاس به زودی در ابتدا ادعا کرده بود که او “کل” قدرت را به تماس و نام اقتصادی نیروی کار برای کمک به آمده تا با یک استراتژی است.

سناتور. John Cornynجان CornynBottom خط دور جدیدی از محرک مذاکرات در صورت توافق موانع دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده COVID-19 امداد معامله بیشتر (R-تگزاس) هشدار داد که این کشور بازگشایی خواهد به احتمال زیاد آینه چگونه محدودیت و اقامت در خانه سفارشات رفت به محل: محل و تکه تکه کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفته است.

تبلیغات

“من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که ما شروع به باز کردن راه ما تعطیل, و که در آن ما فرمانداران و شهرداران و شهرستان ما قضات نگاهی به شرایط محلی” Cornyn گفت: Mark Davis نشان می دهد.

“در حال حاضر که امیدوارم ما ضربه اوج … ما می توانید در مورد فکر می کنم در هر یک از این شرایط در هر یک از این کشورها چه حق مجموعه ای از پروتکل ها شروع به باز کردن اقتصاد ما و مردم اجازه بازگشت به کار,” او اضافه شده است.

سناتور. تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzThe هیل Coronavirus گزارش: Rep. دبی Dingell الماس قیاس; کومو می گوید تهمت نیست یک پادشاه قانونگذاران گریه ناپاک به عنوان برگ برنده در نظر عقب نشینی از آسمان باز پیمان نمایندگان مجلس با اعلام قانون به صندوق دولت خرید نفت بیشتر (R-تگزاس) گفت KCBD یک تگزاس تلویزیون ایستگاه آن است که “زمان برای تگزاسی به بازگشت به کار.” اما او اضافه کرد که همان دستورالعمل را حس برای مثال در شهر نیویورک است.

“آن را باید وابسته به خاص حقایق و شرایط خاص منطقه است. …ممکن است که زمانی که مردم به بازگشت به کار است که آنها با پوشیدن ماسک و دستکش برای برخی از زمان برای محدود کردن گسترش بیماری. ما دیده ایم که تمام وقت,” او اضافه شده است.

حدود 95 درصد از این کشور در حال حاضر زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارش دهید. پنج متحده از آرکانزاس, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی—انجام هر گونه ماندن در خانه ،

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او فکر کرد که برخی از دولت های ایالتی خواهد بود قادر به بازگشایی اقتصاد خود را از 1 ماه مه.

تبلیغات

“روز خواهد بود بسیار نزدیک به دلیل برخی از کشورهای خاص به عنوان شما می دانید که در یک وضعیت بسیار متفاوت هستند و در دنیایی بسیار متفاوت از کشورهای دیگر. آن را می شود بسیار بسیار نزدیک است. شاید حتی قبل از تاريخ آوریل 1st,” او گفت:.

او در یک صدای جیر جیر در روز چهارشنبه که “ما با داشتن بسیار سازنده تماس با رهبران هر بخش از اقتصاد که در حال در بر گرفتن امریکا بازگشت به کار و به زودی. بیشتر به آمده!”

اوباما اذعان کرد که وضعیت در شار اما در حال هل دادن دولت به شروع به برنامه ریزی برای نحوه بازگشایی توقیف بخش است.

“در حال حاضر زمان برای شروع به بحث در مورد چگونه ما به آرامی و به تدریج بازگشایی اقتصاد ما از آنجا که ما انجام می دهند آسیب های زیادی هر هفته که می رود که در آن افراد مجاز به کار” ایالت پاتریک Toomeyپاتریک (پت) یوسف ToomeyNSA نادرست جمع آوری شده ما سوابق تلفن در ماه اکتبر اسناد جدید نشان می دهد یک شبه دفاع: به کره جنوبی فرستاده انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید هسته ای | مک کین انفجار حرکت به حالت تعلیق در کره تمرین نظامی | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سلام از کره شمالی به طور کلی WH backpedals در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تشریفات’ اظهار اسلحه بیشتر (R-Pa.) گفت WPXI یک پیتسبورگ تلویزیون ایستگاه.

“من فکر نمی کنم ما می توانیم به صبر و حفظ اقتصاد بسته تا زمانی که ما یک مقیاس گسترده از آنتی بادی قابلیت تست,” او اضافه شده است.

از سوی دیگر ، دیوید پردو (R-Ga.) هشدار در مورد “انسان هزینه” بسته شدن کشور و اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او بیش از آخر هفته به بحث در مورد بازگشایی اقتصاد است.

“ما در مورد چه بخش می تواند به, چه مناطقی می تواند به,” او گفت: WDAK گرجستان ایستگاه های رادیویی. “من اعتقاد دارم که شما در حال رفتن به رئیس جمهور و دولت شروع به بحث در مورد چگونه ما می توانیم این کار را به تدریج در طول چند هفته آینده.”

سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – متحده به دنبال برنامه ای برای احیای اقتصادی; فدرال صحبت های ‘امید’ فشار برای اقدام سریع در آینده امداد لایحه گونه های اقتصادی توافق هستهای بر پول: مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تصمیم گیری در مورد بازگشایی بزرگترین اقتصاد از زندگی خود | IG می یابد خزانه به کار گرفته خانه درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی به درستی | کسری بودجه فدرال جهش به 3B در ماه مارس بیشتر (R-Mo.) گفت: Federalist آنلاین محافظه کار انتشار است که اقتصاد باید باز شود “را به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند احتمالا.” و از سوی دیگر ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonJoint ستاد رئیس می گوید اکثر شواهد به کروناویروس ایجاد شده از طریق طبیعت بالا گرجستان جمهوری تایید Doug Collins سنا پیشنهاد قانونگذاران گریه ناپاک به عنوان برگ برنده در نظر عقب نشینی از پیمان آسمان های باز بیشتر (R-ارک.) گفت SWNN یک آرکانزاس ایستگاه های رادیویی که او امیدوار است که وجود دارد می تواند یک بازگشت به “چیزی مانند نرمال در هفته پیش رو ماه نیست اما در هفته پیش رو است.”

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند در مقابل انتظار یک بازگشت فوری به آنچه در حالت عادی مانند نگاه در ایالات متحده قبل از ویروس.

“وجود دارد رفتن به یک سوئیچ نور است که به ما می گویند خوب است و در حال حاضر ژوئن, ژوئیه یا هر — کلیک کنید — کلید نور می رود پشت در” Anthony Fauciآنتونی FauciOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف که بودجه میان نقد و بررسی | تهمت برطرف پشت در دفاع از قدرت بیش از بازگشایی اقتصاد | پیش نویس خواستار ‘مرحله به مرحله’ بازگشایی | US virus غرق 25K پلوسی: چشم پوشی از تهمت, گوش دادن به دانشمندان 13 چیزهایی که در مورد کوروناویروس امروز بیشتر, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با سی ان ان گفت در اوایل این ماه.

Fauci را با احتیاط او را به دست آورده تماس خارج از مظنونان حمله به دانشگاه اندی Biggs (R-Ariz.) و Rep. کن باککنت (کن) رابرت BuckThe یادداشت: گمانه زنی ها رشد می کند در مورد Fauci آینده مجلس ایران با نمایندگان مجلس مصرانه از مجلس سنا برای تایید Vought Fauci در مرکز طوفان محافظه کار تر (R-Colo)—که به عنوان نزدیک به کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsGOP سناتور مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن به همکاری با ناظران زیر لرزش تا این یادداشت: گمانه زنی ها رشد می کند در مورد Fauci آینده تهمت می گوید: Jared و Ivanka نمی تواند بخشی از جدید اقتصادی coronavirus شورای مطلب—که مورد سوال اگر توصیه های خود را خواهد بود “بیشتر و مضر تر از این بیماری در دراز مدت است.”

“Fauci است محترم بهداشت حرفه ای است که کمک زیادی به کشور خود. اما او دیگر نمی تواند یکی از اصلی صداها در این بحران به خصوص پس از ادعای اینکه اثرات اقتصادی و ویرانی از این shutdown صرفا ناخوشایند” آنها نوشت: در واشنگتن آزما op-ed.

چه مدت در این کشور باقی می ماند بسته شده است عمیق اقتصادی و پیامدهای سیاسی. حدود 17 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در سه هفته گذشته تنها چند ماه قبل از سال 2020 انتخابات که در آن جمهوری خواهان در حال برنامه ریزی به اقتصاد مقاومتی کلید نقطه فروش.

اما لغو محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند به همان اندازه مخرب به ناروا مجدد انتخابات به دلیل کارشناسان هشدار می دهند که علت آن می تواند موج دوم از coronavirus موارد با توجه به کارشناسان که خود نیز نامیده می شود به صورت گسترده تست در محل.

سناتور. راب پورتمنرابرت (راب) جونز PortmanGOP سناتور مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن به همکاری با ناظران زیر shake-up سنا ‘بعید’ به بازگشت در آوریل 20, بالا, اوباما سناتور می گوید: فاز چهار ویروس امداد بازدید یک دیوار بیشتر (R-اوهایو) گفت: Columbus Dispatch که تست مورد نیاز به بهبود “به طور چشمگیری” قبل از این کشور بازگشایی.

سناتور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsTrump و جمهوری خواهان مجلس سنا در مرحله نهایی مسابقات بیش از نظارت دولت? نیویورک تایمز چهره مقاومت برای حذف بحث برانگیز عبور در بایدن تجاوز جنسی به اتهام Collins تصویب رتبه قطره در مین: نظرسنجی بیشتر (R-مین) نیز گفت: مین فاکس ایستگاه است که “از تمام اپیدیولوژی که من به صحبت ها و جلسات من با حضور ما باید صبر کنید تا زمانی که تعداد موارد جدید شروع به پایین رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>