نوروزی معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

سناتور جمهوریخواه معرفی یک قطعنامه در روز سه شنبه به طور رسمی مخالفت با تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” یک ایده است که به دست آورده کشش با برخی از فعالان گروه.

در صورت تصویب قطعنامه غیر الزام آور, رهبری سناتور. تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonClyburn: روحانی باید “شرمنده از خود’ تپه صبح روز سه گزارش – کاپیتول هیل وزن آن اقدام نژادی عدالت به تظاهرات ادامه می دهند منحصر به فرد بررسی coronavirus همه گیر: که در آن کنگره? بیشتر (R-ارک.), خواهد قرار داده سنا ثبت مخالف تلاش های پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در حالی که همچنین خواستار “عدالت” برای جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

پنبه خواهد شد و سعی کنید به تصویب این قطعنامه در روز چهارشنبه به اتفاق آرا موافقت, با توجه به دفتر خود را که اجازه خواهد داد که هر یک سناتور به جسم و جلوگیری از آن را تحت مجلسی قوانین.

تبلیغات

در علاوه بر این به پنبه ایران با سنسور. مارشا بلکبرنمارشا BlackburnGOP سناتور دوج در درمان کاخ سفید تظاهرات پنج چیز به دانستن در مورد تهمت حقوقی قدرت در قیام قانون دو حزبی سناتوران برای بررسی Infinite فرزند سیاست حفظ حریم خصوصی بیشتر (دنیاست.), Roy BluntRoy Dean BluntSenate توافق رهبران انتظار نیست بعدی coronavirus لایحه قبل از اواسط ماه جولای اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید تلفنی برای پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره بیشتر (Mo.), کوین کرامرکوین جان CramerRepublicans ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا 7 نوروزی اسلم وزارت خارجه برای ‘آهسته و ناکارآمد سیاست’ در گذرنامه تهمت تلاش می کند برای تسکین اضطراب نوروزی بیشتر (N. D.), Ted Cruzرافائل (Ted) ادوارد CruzFormer تهمت مشاور جیسون میلر برای پیوستن به گروههای کمپین جمهوری خواهان تگزاس تماس در شهرستان GOP صندلی به استعفا کرد و گفت فلوید مرگ برگزار شد Rosenstein طول می کشد آتش از جمهوری خواهان در گرم شهادت بیشتر (وابسته به تکزاس), جونی ارنستجونی کی ErnstThe هیل کمپین گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ حزب دموکرات مجلس سنا کمپین arm راه اندازی آنلاین hub پیش از ماه نوامبر توافق قانونگذاران می گویند استیو کینگ از دست دادن می تواند کمک به آنها را در ماه نوامبر بیشتر (Iowa), Josh هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyExclusive بررسی coronavirus همه گیر: که در آن کنگره? ایران تغییر در مزایای بیکاری به عنوان بیکاری اعداد تورم Rosenstein طول می کشد آتش از جمهوری خواهان در گرم شهادت بیشتر (Mo.), مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallySenate دموکراتیک کمپین arm راه اندازی آنلاین hub پیش از نوامبر جمهوریخواهان ترس تهمت ممکن است هزینه آنها سنا فاکس نیوز نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن مسیرهای بایدن در اوهایو و آریزونا و ویسکانسین بیشتر (Ariz.), پت Toomeyپاتریک (پت) یوسف ToomeyGOP سناتور فشار برای سریع جزئی بازگشایی اقتصاد NSA نادرست جمع آوری شده ما سوابق تلفن در ماه اکتبر اسناد جدید نشان می دهد یک شبه دفاع: به کره جنوبی فرستاده انشعابات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تهدید هسته ای | مک کین انفجار حرکت به حالت تعلیق در کره تمرین نظامی | کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن سلام از کره شمالی به طور کلی بیشتر (Pa.) و رهبر اکثریت میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate توافق رهبران انتظار نیست بعدی coronavirus لایحه قبل از اواسط ماه جولای اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید شومر می خواهد رای در پلیس اصلاحات پنجم coronavirus لایحه ژوئیه 4 بیشتر (R-Ky.) در حال حمایت از این قطعنامه است.

این قطعنامه خواستار فلوید مرگ توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس یک “وحشتناک عمل می کنند که نقض اعتماد عمومی و مغایر با ارزش ها و رفتار مورد انتظار از مأموران اجرای قانون” و “اجرای قانون خوب نمی تواند وجود داشته باشد بدون پاسخگویی و عدالت است.”

اما آن را نیز هشدار می دهند در برابر understaffing یا defunding ادارات پلیس.

اکثریت مینیاپولیس شورای شهر رفته یک گام به جلو و گفت: آنها رای به انحلال پلیس.

به وضوح اشاره می کند که “understaffed ادارات پلیس و undertrained افسران پلیس افزایش خطر برخورد که در نتیجه استفاده از زور از جمله غیر قابل توجیه و یا نیروی بیش از حد.”

تبلیغات

آن همچنین آمده است که “defunding پلیس را ترک ادارات پلیس understaffed و undertrained در حالی که همچنین افزایش خطر جرم و جنایت خشونت آمیز به جوامع ایالات متحده است.”

هیچ سناتور گفته است که آنها به طور کامل پشتیبانی defunding ادارات پلیس هر چند تعدادی از ترقی خواهان را خواست نمایندگان مجلس برای محدود کردن بودجه است.

دموکرات ها پرده برداری گسترده پلیس اصلاحات لایحه این هفته با رهبری بسته شدن درب به تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس از طریق کنگره قانون.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTexas فرماندار در دیدار با جورج فلوید خانواده سیگنال پشتیبانی از پلیس اصلاحات جو بایدن ایده آل VP Condoleezza Rice تپه انتخاباتی گزارش: جمهوری خواهان رفتن در حمله بیش از تماس به ‘پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس بیشتراز presumptive 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری همچنین گفت پشتیبانی نمی کند defunding ادارات پلیس.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس بر اساس اینکه آیا یا نه آنها در دیدار با برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness,” بایدن گفت: CBS News.

خواهان کشف و ضبط کرده اند در تماس با برخی از فعالان به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” سیگنالینگ آنها برنامه را امتحان کنید تا آن را به یک موضوع از رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

هر دو مجلس نمایندگان و سنا اوباما در مبارزات انتخاباتی اسلحه زدم دموکرات روز دوشنبه مشخص defunding بحث به عنوان یک جدید “خلوص آزمون” برای کنگره نامزدها.

“ما در حال حاضر شاهد عجیب و غریب, تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس و یا لغو پلیس ریشه در جناح چپ رهبری کلاس” مک کانل گفت: از آمریکا هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>