سناتور جمهوریخواه می گویند آنها انتظار نداریم که یک رای در 2 تریلیون دلار بسته محرک تا روز چهارشنبه به عنوان مذاکره کنندگان همچنان به پالایش زبان وسیع لایحه.

یکی از مقامات ارشد حزب جمهوری خواه و سناتور گفت: “تهیه پیش نویس قانونی است که برای رفتن در اواخر شب.”

دوم مجلس گفت: در حال ظهور اجماع در سنا اوباما در کنفرانس این است که در حالی که یک معجزه ممکن است اتفاق می افتد و یک رای است که ممکن است امشب آن را بیشتر احتمال دارد که آن رخ می دهد چهارشنبه.

تبلیغات

توافق رهبران دادن همکاران راهنمایی که یک رای است که به احتمال زیاد روز شنبه در طول روز حتی اگر برخی از رتبه و فایل اعضا می خواهید به رای پس از نیمه شب به کارفرمایان ارشاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در مورد آنچه که به کمک آنها می توانید انتظار از واشنگتن است.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerThe هیل 12:30 گزارش: شعله ور شدن تنش با سناتور بن بست رسیده بیش از محرک اسپانیایی دموکرات تقاضای بودجه برای چند زبانه coronavirus پیام چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت به یکشنبه بیشتر (D-n. y.) و خزانه داری وزیر استیو Mnuchin یک معامله بیشتر کار می کرد اما قرار دادن مفهومی موافقت نامه های قانونی به متن تبدیل شده به یک وقت.

شومر به خبرنگاران گفت: دوشنبه شب “ما انتظار داریم به یک معامله در صبح” اما 5 p. m. روز شنبه او در عین حال اعلام آن انجام شد.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه آمریکا پیشنهاد پرداخت پول نقد از 500 به ازای هر فرد یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های کاهش coronavirus محدودیت | تنش جوش به عنوان مجلس سنا با شکست مواجه برای پیشبرد محرک لایحه | پلوسی پیش نمایش .5T خانه بسته محرک اقتصادی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: در یک MSNBC که او انتظار دارد که مجلس سنا به رای جمعه اگر چه او مشاهده سهشنبه رای خواهد “شتاب” گرفتن قانون به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر‘s میز.

“من نمی دانم اگر آنها می توانند رای امروز,” او گفت:. “شما باید برای قرار دادن در قانونگذاری زبان است.”

او گفت: “آنچه من از شنیدن است که وجود دارد یک احتمال است که اگر آنها توافق آنها خواهد رای فردا.”

پلوسی گفت: دقیق پیش نویس از زبان حیاتی برای نهایی یک معامله است.

“این یک چیز می گویند ما موافق آن چیز دیگری که به زبان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im