اوباما سناتور: “ما راه پشت در coronavirus تست

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) در روز پنج شنبه گفت که ایالات متحده هنوز هم نیاز به سطح شیب دار بالا coronavirus تست به عنوان برخی از ایالت ها نگاه شروع به بلند کردن اجسام اجتماعی محدودیت فاصله.

“در بالا نگه داشتن مردم امن ما برای دریافت این تست درست است. ما راه پشت هنوز هم که در آن ما باید در تست” اسکات به خبرنگاران گفت: در مورد خواسته فرمانداران در نظر گرفتن روش های مختلف.

اسکات اضافه شده است که در حالی که اکثر بهداشت و درمان است که “تحویل” در سطح محلی متحده می تواند “سازماندهی” و دولت فدرال می تواند “صندوق کمک به آن است.”

تبلیغات

اسکات همچنین تست در یک op-ed در خلیج تمپا بار در روز پنج شنبه نوشته است که “هر کسی که می خواهد به آزمایش می شود باید قادر به گرفتن تست شده است. دوره. وجود دارد هیچ بهانه ای دیگر.”

“در حالی که دولت فدرال با این نسخهها کار میکند متحده و بخش خصوصی برای تولید به طور گسترده ای در دسترس سریع تست های آن نیز باید همه چیز را در قدرت خود را برای حمایت از تحقیقات و تسریع توسعه یک coronavirus واکسن,” او گفت:.

“هنگامی که این واکسن در دسترس می شود برای این کار باید رایگان به تمام آمریکایی,” او اضافه شده است.

توانایی برای به دست آوردن یک coronavirus تست پدید آمده است به عنوان یک نقطه از مشاجره در هفته های اخیر با کارشناسان بهداشت عمومی و ایالتی و مقامات محلی و نمایندگان مجلس هشدار داد که ایالات متحده هنوز هم نیاز به سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

معاون رئیس جمهور پنس روز پنجشنبه گفت که آمریکا انجام داده بودند و بیش از 4.93 میلیون آزمون در مجموع و تجاری است که آزمایشگاه به حال ramped تا تست به 100.000 دلار در هر روز است.

تبلیغات

کارشناسان می گویند وجود دارد نیاز به دسترسی گسترده به تست قبل از اجتماعی فاصله محدودیت شروع به برداشته شود به طوری که مقامات دولتی می تواند بازنمایی دقیق از تعداد coronavirus موارد و همچنین به عنوان کمک به پیگیری و جلوگیری از تجدید حیات از موارد.

اما رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ Newsom آموزش 10,000 تماس با ردیاب در کالیفرنیا بایدن آگهی در سه مهم زنگ کمربند متحده: نظرسنجی بیشتر در روز پنج شنبه با شکست Anthony Fauciآنتونی FauciFauci: بهترین راه برای بازگشایی اقتصاد برای جلوگیری از جهش ویروس تهمت می گوید coronavirus ‘ممکن است دوباره در همه” یک شبه دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به شلیک کردن و نابود کردن’ ایران | Top general کیم می گوید به احتمال زیاد هنوز در کنترل کامل’ از کره شمالی | 26 نیروی دریایی کشتی ها را تایید کرده اند coronavirus موارد بیشتر, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص که گفت که ایالات متحده هنوز تست ظرفیت که به آن نیاز دارد به طور موثر شامل گسترش coronavirus به عنوان اقامت در خانه محدودیت آرام هستند.

“نه من اصلا با او موافق است. من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار بزرگ در تست” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه پنج شنبه.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مجله تایم در مصاحبه منتشر شده در اوایل روز شنبه که ایالات متحده نیاز به “به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا” تست به منظور حاوی شیوع آینده.

کنگره در روز پنج شنبه تصویب $484 میلیارد coronavirus امداد لایحه که شامل 25 میلیارد دلار برای آزمایش. یک ارائه در این قانون نیاز متحده به آمده تا با برنامه ریزی برای چگونه از منابع استفاده خواهد شد برای تست و همچنین نیاز به یک “طرح استراتژیک” از دولت در کمک به متحده با آزمایش و افزایش تست ظرفیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>