اوباما سناتور به تلاش برای معکوس نیاز است که پنتاگون حذف مؤتلفه نام از پایگاه

سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyHillicon دره: سناتور افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات | آمازون مکث پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی | FBI هشدار هکرها با هدف قرار دادن بانکداری تلفن همراه برنامه هستهای سناتور خواستار FTC به بررسی Infinite کلون می پردازد که کاربران نوروزی معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس بیشتر (R-Mo.) روز پنجشنبه گفت که او سعی خواهد کرد برای حذف یک نیاز است که پنتاگون تغییر نام پایگاه نام بعد از Confederates از یک ماموت دفاع از لایحه سیاست.

“من پیشنهاد اصلاحیه برای خنثیسازی این تلاش تاریخی رویزیونیسم. من خواهد شد ارائه آن به جشن مورد کنفدراسیون اما به آغوش علت, اتحادیه اروپا, اتحادیه ما با هم به اشتراک گذاشته به عنوان آمریکایی” هالی گفت: از آمریکا هستند.

“وقت آن است که برای رهبران ما برای متوقف کردن با استفاده از موقعیت خود را در اینجا به تقسیم. اجازه دهید ما با هم کار کنند به جای ساخت در تاریخ و مسئولیت که سهم ما به عنوان آمریکایی ها به ادامه این کار ناتمام این کشور,” او اضافه شده است.

تبلیغات

کمیته نیروهای مسلح سنا در مورد توافق شامل یک متمم به دفاع ملی و مجوز عمل (☀) که نیاز به پنتاگون به تغییر نام پایگاه و دیگر دارایی های نظامی تحمل نام مؤتلفه رهبران.

زبان های موجود در این ماموت سیاست لایحه ایجاد یک کمیسیون به آمده تا با یک طرح برای تغییر نام پایگاه و دارایی های دیگر. در پایان سه سال پنتاگون “باید” برداشتن همه, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات که افتخار یا بزرگداشت کنفدراسیون و یا هر کسی که خدمت داوطلبانه در مؤتلفه ارتش یک کمیته کارمند گفت.

این تصمیم شامل اصلاح در دفاع از لایحه قانونگذاران قرار می دهد در یک دوره برخورد با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو یک ☀ که نیاز به تغییر نام پایگاه.

هالی به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که به او رای دادند در مقابل از جمله متمم چرا که او فکر نمی کنم کنگره باید “الزامی است که این توان تغییر نام داد و در تلاش برای پاک کردن که بخشی از تاریخ ما به عنوان یک راه مقابله با سابقه.” متمم قانون اساسی تصویب شد در پشت درهای بسته و با یک صدا رای بنابراین وجود دارد می تواند یک رکورد است که سناتورهای مخالف آن در کمیته.

هالی اضافه شده در طول کف سخنرانی که اصلاح شد و تلاش برای “پاک کردن از تاریخچه … هر شخص و نام و رویداد نه صالح به اندازه کافی و به بازیگران کسانی که می شی به عنوان مدافعان علت بردگی است.”

تبلیغات

اما گرفتن این زبان حذف شده از لایحه دفاعیه پس از آن می رسد کف می تواند یک کار دشوار است. این امر همچنین اگر هالی است قادر به گرفتن یک رای قرار داده و جمهوری خواهان در یک سیاسی بی دست و پا نقطه احتمالا رای گیری برای حفظ پایگاه های نام بعد از مؤتلفه آمار و ارقام.

سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneSenate در logjam بیش از تغییر ‘واجد شرایط ایمنی را برای پلیس Hillicon دره: سناتور افزایش نگرانی دولت نظارت از تظاهرات | آمازون مکث پلیس با استفاده از آن تشخیص چهره تکنولوژی | FBI هشدار هکرها با هدف قرار دادن بانکداری تلفن همراه برنامه های یک شبه مراقبت های بهداشتی: Fauci تأکید نگرانی در مورد اعتراضات گسترش coronavirus | COVID-19 خروش در تگزاس جرقه بازگشایی ترس | یک روز در زندگی از امریکا تماس با ردیابی ارتش بیشتر (S. D.) ، شماره 2 مجلس سنا از حزب جمهوری خواه گفت: او غافل است که کمیته نیروهای مسلح سنا رای دادند که شامل اصلاح در آن لایحه و این امر می تواند سخت به آن را تغییر دهید بر روی زمین است.

“خوب منظورم این است که اگر آن را در پایگاه لایحه بیرون آمدن از این کمیته و سپس آره. … بدیهی است که این یک بالابر های سنگین اگر ما هر چیزی را از لایحه” Thune گفت.

سنا, در سال های اخیر تلاش کرده است برای نگه داشتن حتی یک تعداد انگشت شماری از آرا اگر هر در همه در اصلاحات مربوط به ☀ چرا که از یک بن بست که در آن اصلاحات آرا.

هر یک سناتور می توانید بلوک سناتور دیگر از قادر بودن به ارمغان می آورد تا یک اصلاحیه بر روی زمین است که آن را در خط برای به دست آوردن یک رای. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellFloyd برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای بیشتر (R-Ky.) می تواند فایل cloture در اصلاحیه اما او داده شده هیچ نشانه ای او خواهد بود مایل به انجام است که برای این موضوع است.

تبلیغات

پس از یک بسته-درب GOP ناهار در پنجشنبه مک کانل sidestepped گفت: اگر او از اصلاح.

“این خواهد بود تا به این کمیته برای تصمیم گیری,” او گفت:.

ربکا Kheel کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>