اوباما سناتور پیشنهاد اصلاحیه برای چک حفاظت از برنامه

سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) گفت: او ارائه اصلاحیه به چک حفاظت از برنامه ای است که او می خواهد به شامل در آینده معامله خواهد بود که ارائه کسب و کار کوچک جدید کمک کند.

“متاسفانه میلیون ها دلار مالیات دهندگان در حال ساخت آن را به کسب و کارهای کوچک واقعا نیاز دارند. به کنگره می آید به یک توافق نهایی من اصرار همکاران من به دو مهم اصلاحات است که من در مبارزه برای” اسکات در بیانیه ای گفت.

اسکات تغییرات پیشنهادی به برنامه نیاز به یک کسب و کار برای نشان دادن یک “کاهش قابل توجهی در درآمد” با توجه به کروناویروس به منظور واجد شرایط برای چک حفاظت از برنامه ای که در نظر گرفته شده برای ارائه وام و کمک های مالی به کسب و کار با کمتر از 500 کارمند است.

تبلیغات

کنگره شامل “گیرنده مورد نیاز” برای این برنامه گنجانده شده است در ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار coronavirus از جمله بسته است که کسب و کار به یک “حسن نیت گواهینامه” است که “عدم اطمینان از شرایط اقتصادی فعلی” را وام لازم برای حمایت از “عملیات ادامه دارد.”

اما قانونگذاران را fumed بیش از گزارش می دهد که زنجیره ای بزرگ هتل ها و رستوران ها شده اند قادر به واجد شرایط برای کسب و کار کوچک کمک به دلیل معافیت است که اجازه دهید آنها را اعمال می شود به عنوان طولانی به عنوان یک مکان نیست که بیش از 500 کارمند است.

“من اصلاح باعث می شود مطمئن شوید PPP وام تنها در دسترس خواهد بود به کسب و کار نشان می دهد که کاهش قابل توجهی در درآمد با توجه به کوروناویروس. ما نباید ارسال پول مالیات دهندگان برای کسب و کار است که نبوده و آسیب های این بحران و ما نیاز به اطمینان حاصل شود بودجه می رود به کسب و کار واقعا نهفته” اسکات گفت: در روز سه شنبه.

اسکات متمم نیز نیاز است که وام دهندگان ارائه PPP وام “در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و بدون توجه به اینکه آیا واجد شرایط دریافت کننده های جدید و یا موجود مشتری قرض دهنده و یا در غیر این صورت انجام کسب و کار با وام دهنده.”

در اولیه سردرگمی در میان اجرای برنامه برخی از بانک ها ارائه وام فقط برای مشتریان موجود پرتاب کمک های مالی برای کسب و کارهای دیگر به برزخ است.

تبلیغات

کنگره مذاکره کنندگان و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پرتگاه توافق خواهد بود که با ارائه صدها میلیارد بودجه جدید برای PPP برنامه به عنوان به خوبی به عنوان یک انتظار 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش.

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerSchumer می گوید او با تمرکز بر کار وقتی پرسیده شد که در مورد امکان Ocasio-کورتز چالش اصلی وزیر خزانه داری دموکراتیک رهبران ‘امیدوار’ به صورت توافق در coronavirus بسته پنج شنبه نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد بیشتر (D-n. y.) و ایران Sens. چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره به مقابله با کروناویروس جدید لایحه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های تجاری زیر آتش میان تقلا برای ویروس, لوازم خواهان شخم زدن جلو با روسیه ریشه پروب بیشتر (R-Iowa) و شلی مور Capitoشلی Wellons مور CapitoSenate مجموعه تا شنبه جلسه به سعی کنید به تصویب coronavirus امداد مقابله سنا نتواند در مهلت اما مذاکرات وام در تپه 12:30 گزارش: تهمت به نمایندگان مجلس به توصیه بازگشایی بیشتر (R-W. Va.), که هر دو از اعضای جمهوری خواه رهبری پیش بینی کرده اند که این توافق خواهد شد در طول یک مختصر سنا در جلسه برنامه ریزی برای 4 بعد از ظهر روز سه شنبه.

چرا که رهبری این است که تلاش برای تصویب توافق با اتفاق آرا رضایت یک حرکت است که اجازه می دهد تا آنها را به اجتناب از نیاز به سناتور بازگشت به واشنگتن در طول coronavirus—هر یک سناتور قادر خواهد بود برای جلوگیری از عبور از هر معامله است.

یک سخنگوی اسکات بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا یا نه سناتور جمهوریخواه خواهد اجازه معامله با تصویب پیشنهادی خود را بدون تغییر. هیچ سناتور تهدید کرده است که غرفه این قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>