اوباما سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای ضد جاسوسی رئیس

سناتور. چاک Grassleyچارلز (چاک) ارنست GrassleyGOP سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای ضد جاسوسی رئیس Mnuchin دفاع IRS راهنمایی در PPP وام تهمت جرقه مبارزه با بیش از IRS امداد پرداخت بیشتر (R-Iowa) گفت: او بلند بود خود را دو سال نگه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر‘s انتخاب به آمریکا ضد جاسوسی رسمی.

Grassley با اشاره به اسناد او تا به حال دریافت شده از دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrGOP سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای ضد جاسوسی رئیس DOJ استدلال می کند ویرجینیا اقامت در خانه سفارش با دخالت کلیسا ورزش از دین مک کانل سنای دستور کار هفته آینده با تمرکز بر نامزد و همه گیر تر و بازیگری مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell به عنوان یک عامل کلیدی در تصمیم خود برای پایان دادن به مخالفت خود را به ویلیام Evanina را نامزدی می شود مدیر ملی ضد جاسوسی و امنیتی مرکز.

“با توجه به اقدامات اخیر توسط دفتر مدیر اطلاعات ملی (ODNI) و دادستان کل در نهایت به پاسخ برای من بسیار دیرینه نظارت درخواست های من برداشت اعتراض به آقای Evanina را از نامزدی” Grassley در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

“با تشکر از تعهد خود را به شفافیت من دریافت کرده اند و دسترسی به این نوع از اسناد و مدارک که از من خواسته برای تقریبا دو سال پیش در ماه ژوئن 2018,” او اضافه شده است. “اگر پیشینیان خود به سادگی محترم مشروع کنگره نظارت و موافقت نامه های خود را با من و قضائیه کمیته از همان ابتدا آقای Evanina شده اند تایید طولانی در پیش است.”

Grassley اعلام کرد در ماه ژوئن سال 2018 است که او را نگه Evanina را نامزدی زیرا جامعه اطلاعاتی تا به حال نه در پاسخ به کنگره سوالات در یک ماده به موقع. او قرار داده شده یک دوم پس از آن نگه دارید در مارس 2019.

“اجازه دهید این نیز یک یادآوری است که وقتی که می آید به نظارت کنگره من را با استفاده از تمام ابزارهای در اختیار من برای رسیدن به حقیقت و دسترسی به سوابق که به اعتقاد من لازم است برای پیشبرد تحقیقات من,” Grassley روز دوشنبه گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Evanina در فوریه 2018. Evanina شده است پر کردن موقعیت پس از 2014 اما قانونگذاران پس از آن تصمیم گرفت این پست باید نیاز به سنا تایید.

Grassley را نگه نمی به طور رسمی بلوک سنا از رای گیری در Evanina اما اقدامات خود را مورد نیاز رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده بعد از نبرد بزرگ در کاپیتول هیل نگرانی در کمک به دولت ها و محلات اوباما سناتور آسانسور دو سال نگه دارید تهمت نامزد برای رئیس ضد جاسوسی بیشتر (R-Ky.) به فایل ترميم و استفاده از طبقه ارزشمند زمان برای روز به نامزد تایید کرد. این مسیر نیز خواهد مجبور مک کانل به رفتن در برابر یک رئیس از حزب خود.

Grassley که رئیس کمیته مالی گفت: تصمیم گیری به طور موثر غرفه Evanina را نامزدی هرگز شخصی است.

تبلیغات

“من سوال آقای Evanina اعتبار در هر راه من قرار داده و من بیانیه ای از کسانی که به دلایل در پرونده. من انجام داده اند که همواره نه تنها از قوانین سنا برای اولین بار مورد نیاز هر عضو به انجام این کار اما حتی قبل از این که حکومت در محل قرار داده شد,” Grassley تصریح کرد: در روز دوشنبه.

اما او قبلا نیز اشاره شده پیام های متنی بین پیتر Strzok و لیزا صفحه — دو FBI مقامات که پیام های متنی انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن باعث رسوایی — برای بخشی از دلیل تصمیم خود را به نگه دارید تا نامزدی.

“در برخی از پیام های متنی از یک فرد به نام “Evanina’ ذکر شده است در این زمینه از مقامات دولتی داشتن توجیه سپس معاون رئيس جمهور منتخب پنس امنیت ملی و مسائل مرتبط با برنامه ریزی و به او مختصر برای بار دوم” Grassley گفت.

وی افزود که کمیته قضایی سنا “نیاز به بیشتر به طور کامل درک معنای ظاهری مراجع به آقای Evanina در Strzok-صفحه متون و نیاز برای به دست آوردن زمینه بیشتر از او و وزارت دادگستری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>