از سوی دیگر ، دیوید پردو (R-Ga.) کمپین حذف یک آگهی است که خود را نشان داد دموکراتیک حریف در سال 2020 مسابقه که یهودی با یک بزرگتر بینی.

آگهی ذکر شده به عنوان غیر فعال با توجه به Facebook ad, داده, درخواست کمک های مالی به Perdue را علیه جان Ossoff.

“دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان!” تبلیغ گفت: همراه با عکس از Ossoff و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerGOP سناتور حذف ad نشان داد که یهودی حریف با بزرگتر بینی اوباما و فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی, کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش بیشتر (D-n. y.) است که او نیز یهودی است.

تبلیغات

تصویر Ossoff مورد استفاده در آگهی آید از یک سال 2017 انتخاب عکساما تبلیغ به نظر می رسد طولانی و گسترده تر خود بینی سه طراحی گرافیک کارشناسان گفت: رو به جلو.

یک Perdue سخنگوی کمپین گفت: تپه در بیانیه ای که ویرایش شد “به کار گرفته شده توسط یک فروشنده” و “اتفاقی” که عکس بود “بلافاصله حذف” از Facebook.

“در طراحی گرافیک فرایند به کار گرفته شده توسط یک فروشنده عکس تغییر اندازه داده شد و یک فیلتر اعمال شد که به نظر می رسد که ناشی از یک خطای غیر عمدی که تحریف تصویر” سخنگوی گفت. “بدیهی است که این اتفاقی بود اما برای اطمینان از وجود دارد مطلقا هیچ سردرگمی ما بلافاصله حذف تصویر از Facebook.”

“کسی که حاکی از آن است که این چیزی بود غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت” سخنگوی اضافه شده است.

سخنگوی اشاره کرد که Perdue بانیان قطعنامه محکومیت همه اشکال ستیزی و نوشت: به رهبران ملی در محکومیت یهودی ستیزی و خواستار امنیت بیشتر برای سازمان های یهودی.

آگهی شروع در حال اجرا در جولای 22 و پتانسیل رسیدن به بیش از 1 میلیون نفر است. Facebook ad داده ها نشان می دهد این میان از 3000 و 4000 برداشت قبل از اینکه حذف شده.

تبلیغات

Ossoff در پاسخ به جلو داستان در یک توییت گفت: ویرایش توسط “قدیمی ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ است.”

“سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است که خود را به بهانه” او ارسال شده است.

Ossoff و Perdue روبرو خواهد شد خاموش در انتخابات ماه نوامبر که کوک, سیاسی, گزارش تاریخ به عنوان یک بازی شیر یا خط تا مسابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر