اوباما سناتور: کنگره باید پیدا کردن آنچه که تهمت می دانستند روسی نعمت و هنگامی که

سناتور. بن Sasseبنیامین (بن) اریک SasseHouse جمهوری خواه را متهم Facebook و توییتر و یوتیوب انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مبارزه با چین تبلیغات شومر: GOP پلیس اصلاحات لایحه ‘افزایش است به لحظه ای’ Nebraska دموکرات تماس خود را برای سنا نامزد به رها کردن از مسابقه بیشتر (R-Neb.) می گوید کنگره باید برای رسیدن به پایین از آنچه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpIntelligence نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ چندین نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: گزارش اوباما به نام Philonise فلوید قبل از برادر یادبود: NYT جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را با حمله به حاکمیت قانون بیشتر گفته شد در مورد روسیه ارائه مستقیم به طالبان برای کشتن نیروهای ائتلاف در افغانستان خواستار “پاسخ متناسب” از آمریکا

Sasse, یک عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مواد منفجره گزارش بیش از آخر هفته که روسیه اطلاعات نظامی سازمان GRU ارائه شده نعمت در ایالات متحده خدمات اعضا باید بررسی کنگره و تلاش باید فراتر از “کوتاه مدت سیاست او گفت:” معمولا غالب کاپیتول هیل.

“من شده است به شنیدن از خانواده های نظامی در نبراسکا به طور مداوم برای آخرین 36 ساعت و آنها کبود” او گفت:. “این یک داستان در مورد هدف قرار دادن زنان و مردان آمریکایی ، این است که در مورد قرار دادن علامت ضربدر در پشت افرادی که در حال مبارزه برای آزادی ما. این است که در مورد کوتاه مدت سیاست است.”

تبلیغات

Sasse گفت: کنگره “شکسته است” و نیاز به جلو و با هم به “رسیدن به پایین از دو پرسش است.”

“چه کسی می دانست چه زمانی که در داخل دولت. آیا فرمانده دانید ؟ اگر نه چرا هک نمیشه ؟ چه خبر است در این روند؟”

Sasse گفت: سوال دوم این است که “آنچه که ما را به طرح تحمیل واکنش متناسب در دشمنان ما در این جنگ؟”

او گفت چنین پاسخ “را به معنای ولایت و GRU عوامل در کیسه بدن.”

وی از همکاران خود را کنار بگذارید حزبی تفاوت و بررسی هوش ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت که مقامات ایالات متحده را پیدا کنید “معتبر.”

“این موسسه باید واقعا جدی در مورد نظارت ما انجام,” او هشدار داد.

تبلیغات

Sasse گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب و با اعضای جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در روز یکشنبه و دوشنبه در مورد این موضوع.

“من فکر می کنم که باید آن را روشن است که ما در حال مرگبار جدی در مورد این موضوع به این دلیل آن را مرگبار یک موضوع جدی. بسیاری از خانواده ها که با من تماس هستند و نه نوع از افرادی که اخبار 24 ساعته چرخه,” او گفت:.

Sasse پیوست قانونگذاران از هر دو طرف راهرو در فراخوانی برای یک توضیح کامل از دولت.

“در حال حاضر من فکر نمی کنم این پیام است که ما در حال شنیدن بیرون آمدن از کاخ سفید به اندازه کافی جدی هستند, در مورد بزرگی از مشکل” او گفت:.

نیویورک تایمز برای اولین بار روز جمعه گزارش داد که مقامات اطلاعاتی آمریکا نتیجه گیری کرده بود که روسیه اطلاعات نظامی آژانس تا به حال ارائه شده نعمت به داعش برای کشتن نیروهای ائتلاف.

بمب اتهام کمی دریافت پاسخ از کاخ سفید در روز جمعه و شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت شکست سکوت خود را صبح روز یکشنبه ادعا در توییتر “هیچ کس در جریان یا به من گفت.” او گفت: نه معاون رئیس جمهور پنس و نه کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsIntelligence نشان می دهد روسی نعمت منجر به مرگ چندین نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان: گزارش بولتون در مغلوب ساختن پیشی جستن انکار او در جریان نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا: “فقط یک روز در دفتر در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید’ Top نماینده مجلس ایران خواستار پاسخ از کاخ سفید پس از گزارش در نعمت بر ما نیروهای بیشتر در جریان شدند یا نه.

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که هوش ارزیابی به این نتیجه رسیدند روسی نعمت منجر به مرگ و میر ناشی از نیروهای ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در یکشنبه شب که جامعه اطلاعاتی پیدا نکردم اتهامات معتبر.

“اینتل فقط به من گزارش شده که آنها را در پیدا کردن این اطلاعات معتبر و در نتیجه نه گزارش آن را به من یا @VP. احتمالا یکی دیگر از ساخته روسیه جعل شاید این خبر جعلی @nytimesbooks مایل به جمهوری خواهان نگاه کنید بد نیست!!!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

Sasse نیست راضی به آن پاسخ.

“چه کسی می دانست چه موقع ؟ آیا فرمانده دانید ؟ و اگر او نبود چگونه در جهنم او نمی دانید ؟ ” او گفت:.

پرسید: اگر قانون حمایت از او حمایت شده توسط سناتور. باب منندزرابرت (باب) MenendezGOP قانونگذاران صدای حمایت از اسرائیل برنامه ای برای ضمیمه مناطق در کرانه Lighthizer را انکار می کند بولتون ادعا می کنند که تهمت خواسته یازدهم برای انتخابات کمک به تروریستها اوباما-دوران پروب سوخت سنا احساس وحشت و نگرانی بیشتر (N. J.), رتبه دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا قرار دادن تحریم های جدید بر روسیه Sasse گفت: “من به دنبال چیزی ضروری تر از آن است.”

“ما باید صحبت کردن در مورد GRU و عوامل طالبان در کیسه های بدن,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *