اوباما در ایالت اوهایو نماینده مجلس حاضر به پوشیدن ماسک صورت به دلیل مواجه هستند ‘شباهت خدا’

یک جمهوری خواه ایالت اوهایو نماینده استناد اعتقادات مذهبی خود را به توضیح دهد که چرا او نمی خواهد یک ماسک به عنوان توصیه شده توسط رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine (R) برای کمک به محدود کردن گسترش این رمان coronavirus.

“این است که کل جهان” دولت تشکر. Nino حیاتی نوشت: در طولانی Facebook پست در روز دوشنبه صبح. “این بزرگترین کشور روی زمین تاسیس یهودی-مسیحی اصول است.”

“یکی از آن اصول این است که ما همه ایجاد شده در تصویر و شباهت خدا. که در تصویر دیده می شود بیشتر توسط ما صورت می شود. من نمی خواهد به پوشیدن ماسک” او ادامه داد.

تبلیغات

حیاتی گفت: در Facebook پست که سخنان خود در پاسخ به فرمانداری پس گرد در یک دستور است که می توانست نیاز مردم را به پوشیدن ماسک در کسب و کار در دولت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

اواخر ماه گذشته DeWine اعلام کرد مردم در اوهایو مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن چهره ماسک در فروشگاه ها به عنوان دولت آغاز می شود بازگشایی کسب و کار خاص این ماه است. اما DeWine معکوس دستور در مدت کوتاهی پس از اعلام.

“این برای من روشن شد که این فقط یک پل خیلی دور است.”

“مردم نمی خواهید به قبول دولت گفتن آنها را چه به” DeWine همچنین گفت که او هنوز هم “بسیار” توصیه مشتریان پوشیدن ماسک برای کمک به کاهش گسترش این بیماری است.

ارسال توسط حیاتی نیز شامل ویرایش کلیپ های متصل به هم از DeWine و اوهایو وزارت بهداشت مدیر امی اکتون نشان می دهد مردم ماسک در میان همه گیر. همچنین ویژگی های یک کلیپ از Vitale تا بحث در مورد دیدگاه های خود را در این موضوع دوباره با اشاره به دین خود.

تبلیغات

“ما در حال ایجاد در تصویر و شباهت خدا. هنگامی که ما فکر می کنم از تصویر ما فکر می کنم از یک قفسه سینه یا پاها ما و یا ما اسلحه؟” حیاتی می گوید: در این کلیپ. “ما فکر می کنم از چهره خود را. من نمی خواهم برای پوشش چهره مردم.”

او نیز نامیده می شود در استان ها در دولت به “چشم پوشی از غیر منتخب دکتر اکتون سفارشات” و “خود را باز شهرستانهای در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر است.”

“این است که بر اساس منطق این است که بر اساس ترس و تبلیغ و هر آماری داده ها رانده مطالعه انجام شده در 2 هفته گذشته می گوید: مرگ تعداد کم این مدل در اشتباه بودند و این بیشتر شبیه به آنفولانزا” او ادامه داد.

او همچنین گفت: در پست خود که اورژانس سفارشات صادر شده توسط DeWine را با هدف محدود کردن گسترش این رمان coronavirus شد “نامعتبر است.”

“این دستورات نمی شد رای دادند با 2/3rds یک رای از مجلس به عنوان نیاز به انجام شود در موارد اضطراری در اوهایو” او گفت:.

تپه رسیده به DeWine را برای پاسخ به Vitale تا نظرات.

حیاتی به نظر می آیند به عنوان DeWine مواجه شده است و ادامه داد: فشار از anti-مستند معترضان در هفته های اخیر به بازگشایی غیر ضروری کسب و کار در میان یک افزایش شدید در افزایش بیکاری در کشور است.

این هفته اوهایو پیوست لیست متحده که در سراسر کشور را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله reopenings از اقتصاد خود را با کاهش محدودیت های غیر ضروری کسب و کار شده اند که توقیف موقتی در میان coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 68,000 مردم در ایالات متحده در یک ماده از ماه.

با توجه به اوهایو وزارت بهداشت بیش از 19,600 موارد این ویروس تایید شده است در اوهایو به تنهایی که از روز شنبه و همچنین بیش از 970 تایید مرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>