توافق قانونگذاران بهم پیشنهاد برای تضمین درآمد در میان همه گیر

آمریکا در حال هل دادن به عقب بر ایده ارائه یک تضمین حداقل درآمد برای آمریکایی ها در میان مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMcConnell تساوی ‘خط قرمز’ در coronavirus بیل: آن را نمی خواهد عبور بدون “مسئولیت حفاظت” خانه برعکس اما سنا به بازگشت با وجود COVID تهدید یادداشت: آیا کلینتون, حمایت کمک بایدن? بیشتر (D-کالیفرنیا.) ابراز باز بودن به مفهوم روز دوشنبه در مصاحبه با MSNBC در حالی که بحث در مورد کمک های مالی به تازگی تصویب شده توسط کنگره برای کمک به تقویت اقتصاد است.

“بیایید ببینید چه کار می کند, چیست و چه عملیاتی و چه نیاز به توجه” او گفت:.

تبلیغات

“دیگران پیشنهاد کرده اند حداقل درآمد یک درآمد تضمین شده برای مردم است. است که شایسته توجه در حال حاضر ؟ شاید پس” پلوسی ادامه داد. “از آنجا که بسیاری از مردم بیش از فقط در کسب و کار استخدام کسب و کار کوچک و … که ممکن است نیاز به برخی از کمک های به عنوان به خوبی.”

در حالی که کنگره قبلا گذشت coronavirus اقدامات امداد که شامل مقررات مربوط به ارائه تا 1200 $برای افراد و بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک, طرفداران جهانی درآمد پایه استدلال کرده اند که کنگره نیاز به انجام بیشتر برای کمک به آمریکایی ها شناور باقی می ماند.

اما بالا توافق قانونگذاران دموکرات ها را متهم اقدام به استفاده از همه گیر به حرکت سیاست چپ انفجار این پیشنهاد به لحاظ مالی غیر مسئولانه و فرصت طلب.

“این فوق العاده تن-ناشنوا از بلندگو پلوسی به ادامه استفاده از این بحران به فشار این رادیکال سوسیالیستی ایده هایی که همواره رد” خانه اقلیت شلاق استیو Scaliseاستفان (استیو) یوسف ScaliseHouse معکوس اما سنا به بازگشت با وجود COVID تهدید, چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن شناور بودجه به نفت پس از بازار تاریخی از دست دادن بیشتر (R-لا.) گفت. “آنچه که ما باید متمرکز بر این است که مسئولانه اجرای امداد بسته های ما گذشت به دریافت تریلیون دلار به طور مستقیم به دست خانواده ها و کسب و کار به طوری که مردم آمریکا باید شغل و اقتصاد برای بازگشت به زمانی که ما در نهایت بازگشایی شده است.”

تشکر. جیم بانک (R-Ind.) تکرار Scalise احساسات را با این استدلال که کنگره باید کار بر روی یک برنامه برای گرفتن اقتصاد در مسیر برگشت پس از همه گیر.

تبلیغات

“دموکرات کنگره در حال حاضر به ما گفت که آنها در حال استفاده از یک بحران به نوبه خود آمریکا را به یک کشور سوسیالیستی. آنها اعتراف کرد این بیماری همه گیر است که یک فرصت فوق العاده ای برای بازسازی همه چیز به جا [خود] چشم انداز,'” بانک ها گفت: با اشاره به دیدگاه های ساخته شده توسط اکثریت شلاق جیمز Clyburn (D-S. C.). “جمهوری خواهان از سوی دیگر در حال تلاش برای ارائه تسکین موقت برای حفظ قوی تهمت اقتصاد ما تا به حال قبل از همه گیر.”

تشکر. مت Gaetzمتی (مت) GaetzThe هیل Coronavirus گزارش: ریچارد Edelman می گوید کسب و کار به گام در COVID-19 جای خالی سمت چپ توسط سیاسی و رسانه ای دولت آمریکا 1 میلیون نفر می رسد COVID-19 موارد هیل Coronavirus گزارش: آمریکا می رسد گریم نقطه عطف از 50,000 تن; امارات متحده عربی سفیر یوسف Al Otaiba می گوید COVID-19 بحران ایجاد فرصت با ایران خط پایین تر (R-Fla.) همچنین لعنتی دموکرات ها برای توجه به این ایده.

“سخنران نظرات مینمائیم که جمهوری خواهان هستند که از آمریکایی ها در حالی که دموکرات ها ترجیح می دهند کاهش بهره وری صدها میلیون نفر به صورت غیر قانونی بیگانگان ارتقاء به مرکز کندی و کمک مالی برای متحده ساخته شده است که تصمیم گیری های بد قبل از COVID-19 تا کنون موفق به فرار ووهان موسسه ویروس شناسی,” Gaetz گفت: تپه.

در ضمن دیگران استدلال کرده اند که آنها باور نمی کنم ایجاد یک شبکه ایمنی لازم است اشاره کرد که در حال حاضر وجود دارد برنامه های در محل است که می تواند مورد استفاده برای کمک به کسانی که مبارزه مالی.

“ما در حال حاضر اساسی جهانی درآمد آن را به نام محل کار. ما نیز باید [از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه] (SSDI) برای افرادی که قادر به کار جسمی و یا به دلیل معلولیت. ما باید امنیت اگر شما از آنها به دست آورده ایم آن را” Rep. Paul Mitchell, Paul MitchellHouse خواهان عقب راندن برابر نماینده رای گیری صدها نفر از هزاران نفر از ماسک های از دست رفته از فدرال حمل و نقل به میشیگان در پول: پلوسی اعلام کرد معامله بیش از coronavirus بسته | سوال باقی می ماند در مورد تهمت حمایت | تهمت وضعیت فوق العاده اعلام شد | تجمع سهام به نزدیک کردن وحشی هفته بیشتر (R-Mich.) گفت: تپه.

“ما باید به اشکال مختلف در حمایت از مردم مانند بیکاری و جبران خسارت و کمک های عمومی برای صرفا کوتاه مدت کمک” میچل ادامه داد: “بنابراین من در تلاش برای درک دقیقا همان چیزی است [پلوسی] می خواهد به انجام علاوه بر پرتاب پول بیشتر در مردم است.”

در حالی که این ایده از یک استاندارد درآمد مواجه شده است و مخالفت های شدید از ایران با اعضای هر دو طرف باید شناور پیشنهادات اضافی برای کمک های فدرال برای ارائه به افراد و کسب و کار در میان همه گیر.

سناتور. جاش هاولیجاشوا (جاش) دیوید HawleyHillicon دره: سناتور جمهوری خواه خواستار رسیدگی به آمازون | Warren Ocasio-کورتز پیشنهاد ادغام بزرگ یخ در طول همه گیر | دلاور اجازه می دهد تا غیر فعال رای دهندگان به رای دادن آنلاین در توافق اولیه سناتور می خواهد بر به راه اندازی تحقیقات جنایی را به آمازون پلوسی: تضمین حداقل درآمد در حال حاضر ممکن است ‘قابل توجه’ بیشتر (R-Mo.) پیشنهاد کرده است برای دولت فدرال به پرداخت 80 درصد از کارگران حقوق و دستمزد از طریق پایان از همه گیر. و مظنونان حمله به دانشگاه تیم رایانتیموتی (Tim) RyanPelosi: تضمین حداقل درآمد در حال حاضر ممکن است ‘قابل توجه’ 14 چیزهایی که در مورد کوروناویروس برای امروز یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار دستورالعمل در اجتماعی کاهش فاصله در روز پنج شنبه | تهمت که کاهش در دیدار با مقاومت | مقامات هشدار می دهند عدم تست لوازم | جهانی موارد پیش افتادن از 2 میلیون بیشتر (D-اوهایو) و Ro KhannaRohit (Ro) KhannaThe هیل کمپین گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus پلوسی: تضمین حداقل درآمد در حال حاضر ممکن است ‘قابل توجه’ مترقی حزبی co-معاون تایید بایدن بیشتر (D-کالیفرنیا.) پیشنهاد برای کسانی که کمتر از $130,000 یک سال برای دریافت و پرداخت ماهانه حداقل 2000 دلار.

تشکر. Pramila JayapalPramila JayapalThe هیل کمپین گزارش نیویورک لغو اولیه میان coronavirus پلوسی: تضمین حداقل درآمد در حال حاضر ممکن است ‘قابل توجه’ مترقی حزبی co-معاون تایید بایدن بیشتر (D-شستشو.), یک شرکت از صندلی های کنگره حزبی مترقی معرفی یک اندازه گیری است که ایجاد یک برنامه به ارائه فدرال تضمین 100 درصد از کارگران حقوق و دستمزد به $100,000 تا سه ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>