سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد بیشتر‘s (D-کالیفرنیا.) ماسک جدید مورد نیاز برای کف خانه تا به حال در نظر گرفته شده و اثر گفت: برای یک بار وجود دارد به طور موثر جهانی انطباق.

شرط جدید آمد و پس از تشکر. کابللوئیس (لویی) Buller GohmertLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان یک شبه مراقبت های بهداشتی: Coronavirus غرق 150,000 | کابل تست مثبت برای COVID-19 | Mnuchin آمریکا ” بسیار دور از هم در امداد معامله بیشتر (R-تگزاس) آزمایش مثبت برای coronavirus روز قبل تند نمایندگان مجلس و کارکنان در سراسر کنگره پیچیده است.

Gohmert بود در میان تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان که مقاوم به پوشیدن ماسک با وجود کارشناسان بهداشت عمومی توصیه که در صورت پوشش یک راه موثر برای جلوگیری از گسترش ویروسی قطرات است.

تبلیغات

بسیاری از این قانونگذاران که نمی به طور مداوم ماسک نمایندگی متحده که در حال حاضر coronavirus نقاط از جمله تگزاس و آریزونا و فلوریدا.

اما در روز پنج شنبه هر جمهوری خواه در مجلس نمایندگان بود ، طبقه کارکنان نیز اجرا انطباق با گفتن اعضا به جلو و ماسک است که لغزش در زیر بینی است.

یک نماینده مجلس ایران نمی به طور کامل پیروی از قوانین ،

در یک نقطه, Rep. گلن Grothmanگلن S. GrothmanGOP-مغلوب ساختن پیشی جستن شکستگی در ماسک های باز بالا محافظه کاران قلم نامه به ناروا با نگرانی در چهارم coronavirus امداد لایحه نرخ بهره کلاه محبوب — دلیل خوب بیشتر (R-Wis.) در نظر گرفتن یک تماس تلفنی — که قرار است انجام دهد در حالی که نشسته در اتاق — با ماسک خود را زیر چانه اش.

یک زن جوان کارمند به سرعت نزدیک Grothman که در ابتدا او را نادیده گرفته. اما هنگامی که یک مرد کارمند دخالت Grothman بلند شدم و به سمت چپ. او بعد از بازگشت به خانه و اتاق با یک ماسک.

Pelosi هشدار داد در حالی که اعلام سیاست جدید از کف خانه در شب چهارشنبه که هر نماینده مجلس یا کارمند بدون ماسک خواهد بود محروم از ورود به اتاق و در معرض خطر حذف توسط گروهبان در آغوش اگر آنها نمی منطبق هستند.

تبلیغات

برخی از دموکرات ها بود به نام برای نیاز به ماسک روی کف خانه هفته پیش قبل از Gohmert آزمایش مثبت برای COVID-19. اما آنها گفتند: بهتر است از اواخر هرگز.

“یک نفر باید امیدوار بود که این امر انجام داده اند به عنوان یک ماده مشترک نجابت اما بدیهی است که ما نیاز به یک قانون” گفت: تشکر. جیمی راسکینJamin (جیمی) بن RaskinFive takeaways به عنوان پنل کوره tech اجرائی قانونگذاران در برخورد با تکنولوژی ضد تراست شنوایی: ‘قرار دادن ماسک خود را ، دموکرات ها افزایش زنگ جدید ایالات متحده در مورد حقوق بشر اولویت بیشتر (D-Md.). “من بسیار خوشحالم که سخنران آنچه را که او انجام داد. من متاسفم او تا به حال به آن را انجام دهد.”

“این یک وضعیت رسوا که می آید به اعضای بیمار شدن و به طور بالقوه در معرض همه چیز” راسکین اضافه شده است. “همه عصبی است.”

اخیرا در سه شنبه Gohmert شرکت در جلسات کمیته در کاپیتول هیل در زمان بدون ماسک. او گاهی اوقات فرسوده صورت پوشش در هفته های اخیر بلکه در برخی از موارد آمیخته با همکار جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان بدون.

ماسک مورد نیاز که رسما اثر در زمان صبح پنجشنبه در مورد هر دو کف خانه و اطراف آن ساختمان های اداری. یک یادداشت برای قانونگذاران و کارکنان از گروهبان در آغوش پل ایروینگ و کنگره پزشک برایان موناهان گفت که هر کسی بدون ماسک “خواسته خواهد شد که برای قرار دادن در یک پوشش یا ساختمان را ترک کنند.”

اما قانونگذاران مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که آنها به رسمیت شناخته شده و به صحبت در کف خانه و یا در کمیته.

پلوسی که قبلا شروع نیاز به ماسک در جلسات کمیته در ماه ژوئن. که دستور آمد پس از دیگری توافق مجلس خال خال اطراف کنگره بدون ماسک — Rep. تام برنجهیو (تام) تامپسون RicePelosi نیاز به ماسک از روی چند قانونگذاران خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert Gohmert تست مثبت برای COVID-19 مطلب (S. C.) — آزمایش مثبت برای coronavirus.

دموکراتیک خانه کمیته رؤسای باید متوقف کوتاه از وادار کردن هر عضو بدون ماسک به ترک جلسات. اما برخی از رؤسای نهاد سیاست امتناع از اعطای صحبت کردن زمان برای هر عضو با پوشیدن یک ماسک. با این حال, خانه, اکثر, شلاق زدن جیمز Clyburn (D-S. C.) که ریاست این کمیته را انتخاب کنید در coronavirus بحران و تهدید در ماه گذشته برای جلوگیری از برگزاری فرد در جلسات اگر توافق اعضای همچنان به پوشیدن ماسک.

خانه رهبران ایران ساخته شده است یک نقطه از صحه گذاشتن ماسک استفاده و بررسی اقدامات ایمنی در طول یک جلسه کنفرانس با اعضای خود در روز پنج شنبه. ماسک های مورد نیاز برای جلسه خود را.

“من فکر می کنم همه آنها باید پوشیدن ماسک” خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHouse ایران کمیته راهبری انتخاب چهار نفر از اعضای جدید کمیته موقعیت پلوسی نیاز به ماسک از روی رونی می شود اولین خانه جمهوریخواه به استفاده از پروکسی سیستم رای گیری بیشتر (R-کالیفرنیا.) به خبرنگاران گفت:.

در طی این کنفرانس نشست مک کارتی نیز خطاب شکایت از کارکنان که تعداد زیادی از قانونگذاران جمهوریخواه از جمله Gohmert شده اند وادار کردن کارکنان خود را به کار فرد در طول همه گیر و گزارش دلسرد ماسک استفاده در دفاتر خود را.

مک کارتی توصیه اعضای خود برای بررسی در با کارکنان خود را به خاطر آنها نباید فرض کنیم که آنها راحت مشغول به کار در دفتر با توجه به یک منبع در اتاق.

Rep. رادنی Davis,رادنی لی DavisPelosi نیاز به ماسک از روی خانه می گذرد قانون برای ایجاد اسمیتسونیان لاتین موزه مجلس رای به حذف مؤتلفه مجسمه از کاپیتول بیشتر (من.), بالا خواه در خانه و اداره کمیته همچنین تحویل یک ارائه در این جلسه در مورد بهداشت ایمنی و احتیاطی که کنگره دفاتر باید زیر است.

Gohmert آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول یک غربالگری در کاخ سفید در روز یکشنبه پیش از سفر برنامه ریزی شده به تگزاس با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر.

اگر Gohmert تا به حال تست شده در کاخ سفید, آن را به احتمال زیاد او صرف کرده اند و در عین حال یکی دیگر از روز در کاپیتول هیل حامل ویروس بدون نشان دادن هر گونه علائم و آینده در تماس با دیگران است.

پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi huddles با رئیس در تعجب صورتحساب اما معامله گریزان مک کانل باز می شود درب به کوچکتر coronavirus امداد مقابله ایران با شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار بیشتر (R-Ky.) رد پیشنهاد از کاخ سفید در ماه مه برای یک آزمایش مشابه سیستم برای کنگره زیرا آنها می خواستند برای هدایت منابع به سمت کارگران خط مقدم. اما مک کارتی دیویس و دیگران استدلال می کنند که این تصمیم باید بازنگری شود.

“وجود دارد هیچ جای دیگر است که این مسئولیت در این اندازه است که موفق بودن در این راه. من نمی فهمم” مک کارتی گفت.

Gohmert تشخیص سرعت تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای از همکار کارمندان و روزنامه نگاران عجله به خود قرنطینه و تست شده است.

تبلیغات

تعدادی از نمایندگان مجلس اعلام کرد که آنها خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert این هفته به رشد خود ادامه داد در روز پنج شنبه. در این مرحله حداقل چهار نفر از Gohmert همکاران خود جدا: مظنونان حمله به دانشگاه کی گرنجرNorvell (کی) کی GrangerLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert خانه تصویب دو کودک مراقبت صورتحساب هدف همه گیر پلوسی نیاز به ماسک روی بیشتر (R-تگزاس), Raúl Grijalva (D-Ariz.), Mike Johnson,James (مایک) مایکل JohnsonLouisiana جمهوری خواه خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert پلوسی نیاز به ماسک از روی چند قانونگذاران خود قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض Gohmert بیشتر (R-لا.) و جودی Hiceجودی Brownlow HiceGOP را Gohmert معرفی قطعنامه که ممنوعیت حزب دموکرات آمریکا و اصرار کاخ سفید برای حمایت از TSA دادن مسافران متوسط چک Comer شنود گذاشته باشند به عنوان بالا جمهوریخواه در خانه نظارت بیشتر (R-Ga.).

گرنجر شنبه آینده به Gohmert در حالی که در یک پرواز از دولت خانه خود را در روز یکشنبه در حالی که جانسون شام با Gohmert در روز دوشنبه. Grijalva در ضمن به ریاست یک خانه منابع طبیعی جلسه کمیته روز سه شنبه با حضور Gohmert در پارک پلیس دست زدن به معترضان در میدان لافایت در ماه گذشته.

علاوه بر این Gohmert به طور خلاصه در تماس با دادستان کل لایحه بار در روز سه شنبه قبل از بر به شهادت او در مقابل کمیته قضایی مجلس. دو دیده می شد در کنگره راهرو بدون ماسک در قبل از این جلسه آغاز شد.

یک دادگستری و سخنگوی تایید به تپه روز چهارشنبه که بار خواهد بود آزمایش coronavirus همان روز. تست یک موضوع روز پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 افزایش احتمال منفی کاذب.

Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), رئیس محافظه کار خانه آزادی حزبی بود که در میان قانونگذاران در طبقه دیده می شود در هفته های اخیر بدون ماسک. اما در روز پنج شنبه Biggs عینک, ماسک, های مزین با دولت پرچم حفظ که او را پوشیده است و آن را خاموش و….

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال آن را تکذیب کرد واقعی” Biggs گفت: از coronavirus.

Juliegrace Brufke کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر