مذاکرات مجلس تماس اظهارات مک کانل در ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’

Rep. پیت شاهپیتر (پیت) KingNY NJ قانونگذاران تماس برای کمک های بیشتر برای کمک به مبارزه با کروناویروس جان کری: مذاکرات مجلس در برابر coronavirus بسته ‘آزمایش مثبت بودن —hole’ قانونگذاران برجسته پروازهای برگشت به DC برای بزرگ coronavirus رای بیشتر (R-n. y.) ناودان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight بهداشت و درمان: سنا 4B coronavirus بسته امداد | گرجستان چهره فشار برای تجدید نظر در آن بازگشایی | CDC مدیر هشدار موج دوم coronavirus ممکن است ‘سخت تر’ در پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد مک کانل بازدید ترمز در فاز چهار’ coronavirus امداد بیشتر‘s (R-Ky.) نظرات پس از سناتور گفت که او به نفع اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی در پی coronavirus پاسخ است که باید به طور جدی کاهش بودجه دولت است.

“.@senatemajldr مک کانل را بی اعتنا کرد که کشورهای ویران Coronavirus باید ورشکسته به جای دریافت کمک های فدرال آنها نیاز دارند و سزاوار است شرم آور و غیرقابل دفاع” شاه توییتی چهارشنبه.

“می گویند آن است که ‘پول’ به ارائه بودجه برای پلیس و آتش نشانان و کارکنان بهداشت و درمان باعث می شود مک کانل ماری آنتوانت سنا” او اضافه شده است.

تبلیغات

مک کانل گفت: روز سه شنبه در مصاحبه با رادیو میزبان هیو هویت که او از اجازه متحده اعلام ورشکستگی به عنوان آنها در صورت محدودیت بودجه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

A $484 میلیارد, تصویب شده توسط سنا در روز سه شنبه و انتظار برای روشن شدن این خانه در روز پنج شنبه را شامل نمی شود هر گونه بودجه جدید برای دولت های ایالتی و محلی.

کنگره ارائه 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان بخشی از ماه گذشته 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک.

تبلیغات

دموکرات ها گفته اند که بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی است یک اولویت برای یک پنجم coronavirus امداد بیل و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinHarvard پاسخ به تهمت: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus دموکرات اصرار وزارت خزانه داری برای کمک به امنیت اجتماعی گیرندگان که از دست کلید coronavirus مهلت پرداخت پول: سنا 4B coronavirus بسته امداد | سردرگمی حاکم به عنوان نمایندگان مستقل شروع به صدور coronavirus پرداخت | چرا قیمت نفت کاهش یافت و به قلمرو منفی — و به همین دلیل آن ممکن است دوباره اتفاق می افتد بیشتر و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر به نظر می رسد باز از جمله کمک های مالی در آینده بسته بندی کنگره می گذرد.

کینگ در ایالت نیویورک است که سخت ترین ضربه را COVID-19 بیماری همه گیر.

نیویورک گزارش داد در مجموع 257,216 تایید COVID-19 نفر و در مجموع 15,302 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>