مذاکرات مجلس خواستار حمله به و معارفه در طول همه گیر

Rep. اندی Biggs (R-Ariz.), رئیس محافظه کار خانه آزادی حزبی خواستار رسیدگی به وزارت امور سربازان بازنشسته (VA) بیش از دست زدن به آن ارجاع برای جانبازان برای دریافت مراقبت های میان coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه ای به VA بازرس کل Michael دعا در روز سه شنبه Biggs اشاره کرد که بالا VA رسمی در ماه مارس دستور رهبری در منطقه ای مراقبت از سیستم های “برای توقف استفاده از دسترسی استاندارد به اجازه ارجاع به جانبازان جامعه برنامه مراقبت (VCCP).”

آریزونا جمهوریخواه گفت که هدایت از VA معاون وزیر بهداشت برای عملیات و مدیریت “فاقد مرجع خاص اختیارات قانونی برای تصمیم گیری” و به نظر می رسد به طور غیر قانونی تحت VA ماموریت عمل 2018.

تبلیغات

“من با احترام درخواست که بازرس کل بررسی و دست زدن به ارجاع به جانبازان جامعه برنامه مراقبت در طول زمان coronavirus شیوع” Biggs نوشت.

این نماینده مجلس ایران خواسته است تا ناظر به ارائه پاسخ در مورد اینکه آیا VA محدود و یا محروم ارجاع به VCCP حتی زمانی که افراد ملاقات الزامات واجد شرایط بودن و این که آیا جانبازان می توانید درخواست غیر بالینی تجدید نظر شود.

او همچنین پرسید در چه اختیارات قانونی و با استفاده از به انکار و یا تاخیر در مراقبت از جانبازان; که وظیفه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به تاخیر انداختن و یا انکار مراقبت از; و این که آیا “جغرافیایی تفاوت در گسترش coronavirus [شده است] در نظر گرفته شود.”

Biggs سوال که آیا “مجوز به خارج از مراقبت [را] رد شده است به دلیل عدم تمایل جامعه ارائه دهندگان برای ارائه مراقبت, و یا به سادگی به دلیل VA حاضر به اجازه مراقبت”; چه درصدی از ارجاع برای مراقبت خارج شد پر نشده و اینکه آیا هدایت شد و هنوز هم در اثر; چه فرایند آژانس است پس برای اطمینان از جانبازان واجد شرایط انتظار برای دسترسی به, برای مراقبت در حال دریافت “مناسب پیگیری و مراقبت از گزینه های”; و اینکه آیا روند بررسی برای کسانی که محروم از مراقبت.

او پرسید که آیا VA مشورت با شخص ثالث مدیران برای تعیین “اگر ظرفیت موجود در جامعه برای ارائه مراقبت” آیا یک فرایند برای reevaluating مجوز برای جامعه مراقبت معارفه در محل و اینکه آیا دسترسی به پزشکی از راه دور از طریق و یا VCCP. Biggs نیز نامیده می شود برای پاسخ به اینکه آیا VA آموزش جانبازان در گزینه های خود را و آنچه به طور خاص انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود دامپزشکان نیست در صورت هر گونه وقفه به مراقبت از خود.

تبلیغات

“VA ماموریت قانون ایجاد شده فراوانی از گزینه های جدید برای جانبازان به دنبال دسترسی به مراقبت های خارج از سنتی و سیستم مراقبت های بهداشتی خود را برای دیدار با نیازهای فردی منحصر به فرد. VA نباید با ایجاد موانع مصنوعی به مراقبت بدون اختیارات قانونی که انجام آسیب بیشتری,” او نوشت.

“از زمان شیوع کروناویروس است که قطعا بی سابقه و VA مواجه است قابل توجهی از موانع در حصول اطمینان از جانبازان با خیال راحت می توانید دسترسی به مراقبت از آن مهم و حیاتی است که VA دنبال قانون و خودسرانه محدود یا رد گزینه های مراقبت های بهداشتی برای جانبازان است.”

تپه رسیده به و برای اظهار نظر در مورد این نامه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>