جمهوری خواهان چشم دوخته اند بیش از 70 میلیارد دلار در کمک به مدارس به عنوان بخشی از آینده coronavirus بسته کمک در حال حاضر در حال مذاکره است.

“وجود دارد در حال رفتن به بیش از 70 میلیارد دلار است که این رئیس جمهور در حال حاضر مجاز به کار با کنگره را امتحان کنید تا مطمئن شوید که ما نه تنها نگه داشتن کلاس های درس, امن, اما دانش آموزان امن” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTrump می گوید او ممکن است نشانه coronavirus لایحه بدون مالیات حقوق و دستمزد قطع تهمت نوبت در کاخ سفید به پس زمینه برای رویدادهای سیاسی جمعه را نشان می دهد پیش نمایش: مغلوب ساختن پیشی جستن قانونگذاران وزن در COVID-19, ماسک و مدرسه reopenings میان ویروس افزایش بیشتر گفته فاکس نیوز از آینده مذاکرات پیشنهاد برای پنجمین coronavirus تسکین قانون.

خواست که او را ترک جلسه دوشنبه شب با مراتع و اوباما و اگر وجود خواهد داشت بیش از 70 میلیارد دلار برای مدارس در ایران با طرح, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchinاستیون Terner MnuchinTrump می گوید او ممکن است نشانه coronavirus لایحه بدون مالیات بر حقوق برش در پول: افزایش بیمه بیکاری به احتمال زیاد منقضی طول COVID-19 کمک می کند | تهمت می گوید او نمی خواهد مسئله ملی ماسک دستور | Mnuchin: سخت ترین ضربه کسب و کار باید قادر به دریافت دوم PPP پرداخت مسافرت صنعت خواستار هدفمند امداد در میان coronavirus همه گیر تر به خبرنگاران گفت: “که خواهد بود خوب حدس می زنم.”

تبلیغات

“این یک مقدار زیادی از پول” Mnuchin اضافه شده است.

چقدر بودجه به مدارس و چه محدودیت باید متصل به آن پدید آمده است به عنوان یک مبارزه در آینده مذاکرات است.

به عنوان متحده در سراسر کشور دیدن سنبله در تعدادی از coronavirus موارد مدارس با داشتن وزن اگر آنها باید دانش آموزان را برای کلاس های حضوری نگه مجازی درس و یا انجام برخی از ترکیبی از هر دو.

تهمت و تهدید کرده است که پال خواستار قطع بودجه دولت از مدارس که نمی بازگشایی کلاس های حضوری پاییز امسال.

“این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!” او توییتی در اوایل این ماه.

تبلیغات

تهدید به دست آورده است انتقاد شدید از حزب دموکرات که هشدار داده اند در مقابل با استفاده از پول فدرال به تلاش برای مدارس اشاره به بازگشایی کلاس های حضوری.

کل مورد بحث توسط جمهوری خواهان نیز از $175 میلیارد دموکرات پیشنهاد شده برای مدارس در اواخر ماه ژوئن.

بالا نوروزی از جمله کسانی که درگیر با تهیه آموزش و پرورش بخشی از این لایحه نیز تحت فشار قرار دادند بیش از ایده بستن coronavirus کمک به بازگشایی مدارس. آنها می گویند که مدارس که سر کلاس های حضوری به احتمال زیاد نیاز به کمک بیشتر برای پوشش هزینه های مرتبط و کسانی که به برگزاری کلاس های حضوری به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به کمک های فدرال.

“من فقط فکر نمی کنم شما می توانید آمد تا با یک ملی فدرال سیاست که یکی از اندازه متناسب با تمام. شرایط بسیار متفاوت هستند” گفت: سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneGOP coronavirus پیشنهاد شکل می گیرد ما میاد انگلیسی, بان کی مون در چین Huawei پس از فشار مبارزات انتخاباتی اوباما و صوتی اعتماد به نفس بیش از سربالایی سنا نبرد بیشتر (R-S. D.) پرسید: در مورد بستن بودجه آموزش و پرورش به مدارس برای بازگشایی کلاس های حضوری.

سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntGOP سناتور صدای زنگ به عنوان coronavirus موج در خانه متحده سنا ایران پیشنهاد پنج سال سپر از coronavirus دعاوی Hillicon دره: Facebook نظر سیاسی تبلیغ بان | سناتور نگرانی بیش از حقوق مدنی حسابرسی | آمازون معکوس در گفتن کارگران به حذف Infinite بیشتر (R-Mo.) افزود که “برخی از که حمایت” می تواند مشروط به دلیل بازگشایی مدارس که می توانست هزینه های متفاوت است.

“[اما] من فکر می کنم در هر صورت, مدارس در تمام سطوح شده اند تحت تاثیر از آنچه اتفاق افتاده است و بنابراین من فکر می کنم بسیاری از این نیازهای پشتیبانی نمی شود مشروط,” او اضافه شده است.

Mnuchin و مراتع ملاقات با بلانت سنا تخصیص رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbyHouse پنل پیچد تا رعد و برق سریع تخصیص بودجه برای 2021 جف جلسات از دست می دهد و باز گشت پیشنهاد در آلاباما رواناب جلسات مبارزه برای زندگی سیاسی در آلاباما رواناب بیشتر (R-Ala.) و بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی رئیس کمیته لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderAlexander می گوید لوئیس کمک Tennesseans ‘درک بهتر معنای فرصت برابر’ به کنگره ارائه کمک به کودک بیمار به بخش مراقبتهای? ایران coronavirus پیشنهاد شکل می گیرد بیشتر (R دنیاست.) سه شنبه شب ، بخش قابل توجهی از بحث خود آنها گفته شد در مورد مدرسه بودجه.

ایران با گروه تنظیم شده است برای دیدار دوباره در صبح روز سه شنبه.

“فقط یک درک بهتر از چگونه ما می توانیم … به طور موثر استفاده از فدرال دلار برای کمک به 135,000 عمومی و خصوصی و مدارس و 6000 دانشگاه باز با خیال راحت این سقوط تا آنجا که ممکن است در فرد است. که چیزی است که من امیدوارم که به انجام” الکساندر گفت که او امیدوار است به خارج شدن از جلسه روز سه شنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر