ایران coronavirus لایحه شامل $1.75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان

یک coronavirus بسته امداد پرده برداری کرد روز دوشنبه شب توسط جمهوری خواهان مجلس سنا شامل نزدیک به 2 میلیارد دلار بودجه برای وزارت دادگستری به ساخت جدید FBI ساختمان.

کمک های مالی جمع به یک 177-صفحه تخصیص بخش از بسته بندی ارائه می کنند $1.75 میلیارد دلار برای “طراحی و ساخت یک Washington, DC ستاد تسهیلات برای دفتر تحقیقات فدرال” با توجه به متن قانون.

این تصمیم شامل بودجه برای یک ساختمان FBI در واشنگتن دی سی در می آید به عنوان برگ برنده دولت تحت فشار قرار دادند برای حفظ مقر جدید در واشنگتن, D. C.. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید ستاد خواهد شد ساخته شده در یک سی حومه.

تبلیغات

جمهوری خواهان فاصله خود را از ورود پول خود را در coronavirus امداد بسته است.

در مورد آن پرسید در ابتدا رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellPelosi, شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI ستاد عربستان coronavirus لایحه شامل .75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان ایران رول تریلیون coronavirus امداد بسته تر (R-Ky.) سوال اگر بودجه در این لایحه است. یک عضو هیات پس از آن نشان داد که در آن بود.

خواسته برای بار دوم در مورد بودجه ایران با رهبر سنا به خبرنگاران گفت: به درخواست دولت “چرا آنها برقرار است که شامل می شود.”

“به خوبی در مورد آن پیشنهاد بدیهی است که ما تا به حال به یک توافق با دولت به منظور آغاز شده است. و آنها باید برای پاسخ به این سوال که چرا آنها اصرار داشت که ارائه,” او گفت:.

در مورد FBI بودجه Shelby اشاره کرد که در آن دولت درخواست.

“خوب است که سوال خوبی است” شلبی افزود پرسید که چگونه FBI ساختمان بودجه مربوط به coronavirus. “احتمالا وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است مجبور به کشش و چشمک برخی از آنها.”

تبلیغات

وزارت دادگستری بازرس کل گفت: در سال گذشته است که این امر پروب تصمیم به نگه داشتن FBI که مقر آن در واشنگتن ،

“این OIG است آغاز یک بررسی که ارزیابی DOJ و FBI در برنامه ریزی برای آینده FBI ستاد تسهیلات” بازرس کل Michael Horowitz نوشت: در نامه ای به رئیس کمیته.

دموکرات ها استدلال کرده اند که این تصمیم را برانگیخته بود با مغلوب ساختن پیشی جستن نگران بودن که زمان FBI ساختمان می تواند تبدیل به یک هتل و ارائه رقابت برای مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در مرکز شهر سی

“بیش از 150 ، 000 آمریکایی درگذشت از coronavirus میلیون ها نفر بیکار هستند و دولت و دولت های محلی در حال تلاش برای شناور ماندن و میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند اعتراضات بیشتر و بیشتر نگران هستند در مورد حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن ، که شرم آور” Rep. جری Connollyجرالد (جری) ادوارد ConnollyGOP coronavirus لایحه شامل .75 میلیارد دلار برای ساخت و ساز جدید FBI ساختمان سیاه و سفید انجمن تظاهرات پشت Meeks امور خارجه gavel رییس دیده بان می گوید: او گفت: دولت دستیاران مورد Pompeo پروب بیشتر (D-Va.) گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر