اوباما در کنگره می گوید: فرد مسئول برای حذف Perdue مبارزات انتخاباتی آگهی باید ‘خواست’, ‘اخراج’

یک نماینده مجلس ایران خواستار مبارزه کارمند مسئول برای تبلیغ شامل بهداشت ، دیوید پردو (R-Ga.) دموکراتیک حریف با یک بزرگ بینی به اخراج می شود.

در حال حاضر حذف شده و آگهی خود نشان داد Perdue دموکراتیک چلنجر جان Ossoff که یهودی است با طول و گسترده تر بینی.

“دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان!” تبلیغ گفت: همراه با عکس از Ossoff و رهبر اقلیت سنا چارلز شومر (D-n. y.) است که او نیز یهودی است.

تبلیغات

تشکر. Mo بروکسموریس (Mo) جکسون BrooksGOP کنگره می گوید: فرد مسئول برای حذف Perdue مبارزات انتخاباتی آگهی باید ‘خواست’, ‘اخراج’ آمریکاییها از ایجاد کمیسیون برای مطالعه نژادی و نابرابری مؤثر سیاه مردان و پسران یک شبه دفاع: ارتش فرمان راه اندازی کاوشگر پس از قتل در فورت هود | ‘MAGA’ ذکر شده به عنوان ‘پنهان سفید برتری در نظامی جزوه بیشتر (R-Ala.) نوشت که “موذی” تغییر انجام شده را به یک تصویر موجه کارمند در سوال اینکه خواست عمومی و هرگز rehired توسط یکی دیگر از مبارزه است.

“برخی از چیزهایی که موذی” او هنوز توییتی. “هر کس در به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو (R, GA) کمپین دیجیتالی بزرگ بینی خود را یهودی حریف در کمپین تبلیغات باید خواست کار اخراج شدند & هرگز REHIRED توسط هر انتخاباتی در هر نقطه.”

“این تعصب مذهبی غیر قابل تحمل است!” بروکس اضافه شده در توییت ارسالی سه شنبه.

تبلیغات

یک Perdue سخنگوی کمپین گفت: این تپه در اوایل این هفته بود که آن را غیر مسئولانه برای منتقدان سناتور حاکی از آن است که تغییر عمدی نسبت آن را به یک عکس از فیلتر استفاده شده در آگهی.

“در طراحی گرافیک فرایند به کار گرفته شده توسط یک فروشنده عکس تغییر اندازه داده شد و یک فیلتر اعمال شد که به نظر می رسد که ناشی از یک خطای غیر عمدی که تحریف تصویر” سخنگوی گفت. “بدیهی است که این اتفاقی بود اما برای اطمینان از وجود دارد مطلقا هیچ سردرگمی ما بلافاصله حذف تصویر از Facebook.”

“کسی که حاکی از آن است که این چیزی بود غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت” پردو سخنگوی اضافه شده است.

Ossoff در پاسخ به وضعیت خود را صدای جیر جیر خواستار تغییر “ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ است.”

“سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است که خود را به بهانه” Ossoff اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر