اوباما در کنگره از دست می دهد اولیه پس از officiating, گی, عروسی

یک دانشجوی سال اول جمهوری خواه کنگره که officiated عروسی گی خود را از دست داده اولیه در ویرجینیا در روز شنبه به یک سابق دانشگاه Liberty رسمی.

Rep. دنور Rigglemanدنور RigglemanVirginia ایران به انتخاب خانه نامزد پس از نامزد نتواند آخرین مهلت تشکیل پرونده هستهای هرزه در تماس های اولیه حریف را محکوم کمپین قائم مقام را نژادپرستانه تصویری خانه ایران برای راه اندازی چین پروب فراتر از COVID-19 مطلب (R-Va.) از دست به باب خوب در یک درایو از طریق کنوانسیون حزب جمهوری خواه روز شنبه با نتایج تنها اعلام کرد در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

خوب مدیر کمپین نانسی اسمیت گفت: AP نتایج نشان داد خوب برنده 58 درصد از آرا با توجه به AP.

تبلیغات

Riggleman officiated عروسی در تابستان گذشته بین دو کمپین و مشاوران و تکریم خشم محافظه کاران اجتماعی در منطقه خود. حدود یک ساعت قبل از اینکه نتایج اعلام شد و او پیشنهاد کرد در یک صدای جیر جیر که در تقلب انتخابات تا به حال منجر به از دست دادن خود را.

“رای گیری بی نظمی و رای گیری چاشنی گزارش شده در چند استان ها در #VA05. رای دهندگان تقلب شده است مشخصه این نامزدی روند و من نمی خواهد برای ایستادن آن” Riggleman توییتی صبح روز یکشنبه. “@VA_GOP نیاز به ارزیابی مجدد اولویت های خود را. ما در حال بررسی تمام گزینه های ما در این زمان است.”

Melvin, Adams جمهوریخواه کمیته صندلی برای منطقه 5 از ویرجینیا گفت: 2,537 بیش از 3,500 ثبت نام نمایندگان رأی AP اشاره کرد.

Riggleman برنده صندلی خود را در حدود 6 امتیاز در سال 2018 است. آشپز سیاسی گزارش لیست پنجم منطقه کمی بیشتر جمهوری خواه از میانگین ملی است.

– این در حال توسعه گزارش به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>