اوباما رئیس هشدار: بدون بیشتر coronavirus تست سخت برای بازگشت به کار مدرسه

سناتور. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderThe بحران اقتصادی هیچ کس نمی داند در مورد — اما به زودی چسبیده امتیاز نیروی محرک بسته مذاکرات به نشت یکشنبه به مذاکرات پیش نویس بسته محرک بدون مقابله با دموکرات ها بیشتر (R دنیاست.) روز چهارشنبه هشدار داد که بدون افزایش در coronavirus تست آن دشوار خواهد بود برای شروع بازگشایی این کشور چیزی جمهور تهمتدونالد جان TrumpPompeo می گوید که نیاز به انجام کار خود را به عنوان تهمت حرکت برای توقف کمک های مالی تهمت کمپین جمع آوری کمک های زمین به دنبال کمک های مالی به نگه چین پاسخگو’ شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند coronavirus بحران ‘حول محور او بیشتر است و نشانه او امیدوار است به زودی اتفاق می افتد.

“بدون آزمون بیشتر با نتایج سریع آن دشوار خواهد بود برای مهار این بیماری و به آمریکایی ها اعتماد به نفس برای رفتن به محل کار و بازگشت به مدرسه” الکساندر که صندلی های بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی (کمک) کمیته در بیانیه ای گفت.

الکساندر نظر می آیند به عنوان تهمت و چند تا از خود در سنا با توافق همکاران سیگنالینگ آنها می خواهند به سرعت شروع به بازگشایی کسب و کار و بخش های دیگر که بسته شده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره هشدار داده اند که آسیب اقتصادی بودن برانگیخته توسط coronavirus و پس از آن “اجتماعی فاصله” محدودیت های بیشتر سلامت تاثیر است. ایالات متحده در حال حاضر بیش از 630,000 موارد تایید شده و بیش از 27 ، 000 مرگ و میر.

“ما باید برای مقابله با ویرانی اقتصادی از همه افرادی که در حال صدمه زدن و من به شما بگویم آن است که زمان برای تگزاسی به بازگشت به کار” ایالت تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzThe هیل Coronavirus گزارش: Rep. دبی Dingell الماس قیاس; کومو می گوید تهمت نیست یک پادشاه قانونگذاران گریه ناپاک به عنوان برگ برنده در نظر عقب نشینی از آسمان باز پیمان نمایندگان مجلس با اعلام قانون به صندوق دولت خرید نفت بیشتر (R-تگزاس) گفت: محلی تگزاس ایستگاه تلویزیون در روز چهارشنبه.

کمبود منابع مانند پشم و مواد شیمیایی است که یک مانع عمده برای گسترش COVID-19 تست در ایالات متحده و در نهایت بازگشایی بخش هایی از اقتصاد به گفته مقامات بهداشت و فرمانداران.

مقامات بهداشت عمومی باید گفت که گسترده آزمایش بسیار مهم است به منظور بازگشایی توقیف قطعات اقتصاد یک تصمیم گیری است که اگر بیش از حد به زودی به آنها هشدار می دهند که به احتمال زیاد منجر به یک دوم سنبله از coronavirus موارد است.

اما الکساندر همچنین به نظر می رسد به رد یک تماس از حزب دموکرات برای تست بیشتر بودجه. دموکراتیک رهبری معرفی طرح خود را در اوایل روز چهارشنبه تا سطح شیب دار به تست های سراسر کشور از جمله تماس برای اضافی $30 میلیارد دلار بودجه اضطراری.

اما الکساندر اشاره کرد که کنگره شامل $38 میلیارد عظیم 2.2 تریلیون دلار بسته گذشت ماه برای آزمون در حال توسعه درمان و واکسن برای coronavirus و باید استفاده از آن پول است.

“هیچ چیز مهم تر از پیدا کردن یک جدید فن آوری های تشخیصی است که آن را ممکن است برای تست دهها میلیون نفر از آمریکایی ها چیزی در کشور ما هرگز سعی به انجام این کار قبل از. ما باید شروع به استفاده از پول کنگره در حال حاضر ارائه شده قرار داده و سیاست را کنار گذاشته و با هم کار کنند در بیشتر آزمایشات با نتایج سریع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>