اوباما رئیس می گوید او نمی خواهد نگه دارید شنوایی در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه: ‘آن را تبدیل به یک زخم زبان’

مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی در روز دوشنبه. سنگین سند بود که بلافاصله panned توسط دموکرات ها می شکند با یک موجود دو سال بودجه مقابله و تشریح رئیس جمهور اولویت رفتن به انتخابات ماه نوامبر.

“من می خواهم برای تشویق مردم … به هدر هر زمان جستجو از رئیس جمهور کاهش بودجه. هیچ کس تا به حال به رئیس جمهور در این 23 سال که من اینجا بوده ام. کنگره را پرداخت نمی توجه به رئیس جمهور بودجه ورزش است. من نمی دانم چرا ما او را از طریق آن” Enzi گفت: در طول یک طبقه سخنرانی.

او اشاره کرد که او نمی برگزاری یک جلسه نهایی بودجه پیشنهادی از پرزیدنت اوباما و نه برگزاری یک جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی به دلایل مشابه.

“از آنجا که آن را تبدیل به یک زخم زبان در برابر رئیس جمهور من نیست برگزاری یک جلسه در جمهور اوباما در آخرین بودجه. و به همین دلیل من قصد ندارم به برگزاری یک جلسه در این رئیس جمهور بودجه” Enzi گفت.

تبلیغات

“کنگره نمی پرداخت هر گونه توجه به رئیس جمهور بودجه ورزش است. این همه آن است که یک ورزش است. کنگره دارای رشته کیف پول با توجه به قانون اساسی و کنگره بسیار حفاظتی که در قانون اساسی اقتدار” Enzi ادامه داد.

در حالی که Enzi که بازنشسته است و نه برگزاری یک جلسه کشت از بالا و مقامات دولت در حال انتظار به سر به کاپیتول هیل در این هفته به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinFive چیز به دیده بان در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی ‘پرندگان شکاری’ فیلم نشان می دهد Harley Quinn رای دادند ساندرز مغلوب ساختن پیشی جستن به پیشنهاد تغییر سرویس مخفی به خزانه از امنیت میهن: گزارش بیشتر و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر ظاهر می شود قبل از کمیته امور مالی مجلس سنا در back-to-back روز به بحث در مورد بودجه.

در ضمن راسل Vought اقدام مدیر دفتر مدیریت و بودجه (OMB) ظاهر خواهد شد قبل از خانه کمیته بودجه در روز چهارشنبه. فیلیپ Swagel مدیر دفتر بودجه کنگره را شهادت قبل از خانه تخصیص بودجه.

Enzi با اشاره به خانه جلسات به عنوان یک محل که در آن افراد می تواند اگر آنها می خواستند برای گرفتن یک “دوز دشمنی.”

“اگر شما می خواهید دشمنی از جلسه بودجه, مجلس نمایندگان را به دفتر مدیریت و بودجه OMB برای شنیدن این جمعه. شما می توانید که در و دریافت دوز خود را از دشمنی اگر شما می خواهید,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر