گوگل روز سه شنبه نورد هند-وب سایت خاص در coronavirus است که ارائه اطلاعات جامع در مورد این بیماری همه گیر و چگونه به ماندن مولد در طول این زمان.

وب سایت — www.google.co.in/covid19 — شامل اطلاعات مانند کلید تلفنی تعداد مطالب در مورد علائم و اقدامات حفاظتی شناخته شده درمان, و آخرین های جهانی و آمار. همچنین میزبان مجموعه ای از ویدئو ها در مورد چگونه مردم می توانند با استفاده از زمان خود مولد در حالی که در خانه و همچنین به عنوان منابع و دروس آموزشی برای افراد و کسب و کارهای کوچک و مربیان به ماندن متصل شده و آگاهانه به خصوص هنگامی که خود جدا شده و در خانه است.

این سایت دارای چهار بخش کلیدی: اطلاعات بهداشتی و ایمنی و پیشگیری از راهنمایی داده ها و اطلاعات آماری و منابع است.ایمنی و پیشگیری از راهنمایی بخش شامل آموزشی و آموزنده لینک ها و ویدئوها توسط اتحادیه وزارت بهداشت و درمان با هدف انتقال به مردم اهمیت شستن دست و اعلام علائم و اتخاذ مسئول رفتار.

این وب سایت همچنین حامل یک عکس فوری از برخی از محبوب ترین جستجوهای مرتبط با کروناویروس از جمله آخرین coronavirus, اخبار, راه های مناسب برای شستن دست ها, همه چیز برای انجام در خانه و همچنین به عنوان پاسخ به سوالاتی مانند چه اجتماعی فاصله?, چه مستند? و یا آنچه که خود قرنطینه?.

اطلاعات و بینش بخش را نشان می دهد تا به تاریخ بینش از گرایش های گوگل از جمله برخی از مهمترین و جستجو و روند سوالات در COVID-19 از هند است.منابع بخش میزبان چندین مفید ویدئوها که کمک به پدر و مادر و بچه ها وقت خود را صرف یادگیری در خانه و یا کمک به مردم با تکنیک های مقابله ای استرس زا روز و یا به سادگی سعی کنید دست خود را در دستور العمل های جدید و DIY (خودتان آن را انجام) پروژه پوشا هنر و تناسب اندام.

برای کمک به مردم دریافت و در حال اجرا برای کار از خانه وجود دارد همچنین لینک به منابع کلیدی: افراد پیدا کردن راهنمایی برای گرفتن کار انجام می شود که کار از خانه مفید و معلمان می توانند در ارتباط با دانش آموزان خود را با استفاده از منابع مانند آموزش از راه دور منابع برای مدارس آموزش از خانه ابزار برای معلمان و روش برای کمک به بچه ها یاد بگیرند به عنوان خوانده شده در خانه. برای کارآفرینان در حال اجرا و کارهای کوچک و متوسط وجود دارد اطلاعات در مدیریت کسب و کار خود را از طریق عدم قطعیت و آموزش ابزار برای کنترل از راه دور کار و یادگیری است.

—IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de