Goldman Sachs-حمایت اینتل تجزیه و تحلیل شرکت Cyfirma را افزایش می دهد بودجه از Z3Partners

بمبئی: Cyfirma یک پیش بینی سایبر تهدید دید و هوش تجزیه و تحلیل پلت فرم شرکت اعلام کرد که روز جمعه آن را مطرح کرده است سری گرد از بودجه از Z3Partners a $100 میلیون اوایل رشد صندوق سهام خصوصی.

با این سرمایه گذاری Z3Partners می پیوندد گلدمن ساکس و Zodius سرمایه به عنوان یک سهامدار Cyfirma. Cyfirma مطرح شده $8 میلیون تا تاریخ از جمله زمان دور.

این سرمایه گذاری جدید دور می آید فقط چهار ماه پس از Cyfirma جدایی از Antuit گروه در اکتبر 2019. این شرکت با این نسخهها کار با بسیاری از شرکت های فورچون 500 و دارای دفاتر و تیم های واقع در سنگاپور و ژاپن و هند است.

این بودجه استفاده خواهد شد برای حمایت از نقشه راه توسعه از Cyfirma cyber-هوش تجزیه و تحلیل پلت فرم اضافه کردن ویژگی های است که افزایش آن پیش بینی قابلیت های به عنوان به خوبی به عنوان ساختمان مجاور ویژگی های است که تکمیل cybersecurity اکوسیستم.

Rohit Kumar, موسس و مدیر عامل شرکت Cyfirma گفت: “من خوشحالم که Z3Partners سهم در چشم انداز ما. داشتن حمایت مالی از Z3Partners تسریع خواهد شد ما محصول مهندسی تلاش های رشد تیم ما آورد و ما نوآورانه تهدید پلت فرم های اطلاعاتی به بازارهای جدید به سرعت در حال.”

با توجه به Gartner Inc., جهانی امنیت اطلاعات بازار در پیش بینی رشد در پنج سال CAGR از 8.7% برای رسیدن به $188.8 میلیارد دلار در سال 2023. این هزینه های جدید خواهد بود رانده شده توسط قوانین و مقررات و افزایش آگاهی به نیاز سازمان ها تکامل به آدرس پیچیده تر تهدید. Cyfirma را تهدید پلت فرم های اطلاعاتی در حال حاضر در حال استفاده توسط فورچون 500 شرکت برتر. با بودجه Cyfirma بیشتر خواهد شد سرمایه گذاری در موقعیت خود به عنوان یک رهبر در سایبر دید و تهدید هوش دسته در ژاپن به بازار گسترش در سراسر آسیا از جمله هند و ایالات متحده است.

“ما هیجان زده به شریک با Kumar Ritesh و تیم خود را برای ساخت Cyfirma به غالب سایبر تهدید تجزیه و تحلیل ترافیک بازیکن جهانی است. Cyfirma ‘s ارائه بهنگام با سرعت در حال افزایش تقاضا برای کیفیت هوش تهدید به راهنمای دیجیتال تحول و رانندگی نتایج کسب و کار. این پلت فرم است که یک راه حل قدرتمند را تهدید هوش مکالمات به اتاق در تمام صنایع و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با و حمایت از آنها را به عنوان کار می کنند برای ساخت یک شرکت بزرگ در یک بازی هیجان انگیز رده” گفت: Gautam Patel, مدیریت شریک Z3Partners.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>