جاناتان Marchessault به ثمر رساند 2:30 به وقت اضافه گل دوم خود را از این بازی به عنوان میزبان وگاس شوالیه طلایی خراب St. Louis Blues’ بازگشت به یخ با یک 6-5 پیروزی در پنج شنبه شب.

بلوز بازی اولین بازی خود را پس از defenseman جی Bouwmeester سقوط بر روی نیمکت در طول یک بازی در آناهایم در روز سه شنبه. Bouwmeester که دچار یک قسمت قلبی که نیاز به استفاده از یک ضفبرلترس باقی می ماند بستری در اورنج کانتی.

ژاک سانفورد به ثمر رساند و چهار بار برای سنت لوئیس که قادر به نگه داشتن منجر 1-0, 4-2 و 5-4.

حداکثر Paciorety اضافه دو گل برای Vegas بود که از دست دو در یک ردیف.

پایتخت 3, 2 بهمن: T. J. Oshie منحرف در پیروزی با 2:04 باقی مانده برای بازدید از واشنگتن که پاک دو هدف کسری. پایتخت کاپیتان الکس Ovechkin برگزار شد و بدون یک هدف برای سومین بازی متوالی ترک او را با 698 اهداف شغلی است.

رعد و برق 3, Oilers 1: میزبان خلیج تمپا برنده نهم آن در یک ردیف به عنوان آندره Vasilevskiy متوقف 29 عکس. یانی Gourde که به پایان رسید 35-بازی هدف خشکسالی سه شنبه به ثمر رساند برنده در کوتاه دست جدایی طلب در 13:01 از دوره دوم. Vasilevskiy بهبود یافته به 18-0-2 در گذشته 20 شروع می شود. رعد و برق برنده با وجود بازی بدون برترین گلزنان استیون Stamkos و نیکیتا Kucherov که مجروح شده.

شعله های آتش 6, اردک, 0: Mikael Backlund و علامت Jankowski به ثمر رساند دو گل برای هر شخص و مخفی تالبوت متوقف 44 عکس برای اولین shutout فصل برای بازدید از کلگری. الیاس Lindholm الیور Kylington, Backlund و Jankowski تمام به ثمر رساند در طول چهار هدف افتتاح دوره است. Lindholm تمدید خود را به ثمر رساند خط به نه بازی یکی خجالتی و کار خود را به بالا با 25 خود را هدف.

Sabres 4, آبی, کت 3: ویکتور Olofsson به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی 2:44 به وقت اضافه برای میزبان بوفالو. کلمبوس دهکدهای از دست داد سه در یک ردیف بعد از اجرا نه برد در 10 بازی.

ستاره 3 افرا برگ 2: Tyler سیگوین جامعی 17-هدف بازی این خشکسالی به عنوان بازدید از دالاس به دست آورده خود را راست سومین پیروزی. تورنتو دروازه بان Frederik اندرسن که از دست رفته قبلی چهار بازی با یک گردن آسیب متوقف 16 عکس. برگها بال Andreas Johnsson چپ در دوره اول با مصدومیت زانو.

آگهی 6, Panthers 2: جیمز ون Riemsdyk تا به حال یک هدف و دو کمک و سابق کوسه defenseman جاستین براون افزوده کمک به بازدید از فیلادلفیا برخورد فلوریدا پنجم آن از دست دادن در شش بازی. آگهی defenseman تراویس Sanheim چپ در دوره سوم با بالای بدن آسیب

شکارچیان 5, جزایر 0: نشویل مرکز کریگ اسمیت بازی در 648th NHL بازی های اول خود را حرفه ای کلاه ترفند و Juuse Saros ساخته شده 31 موجب صرفه جویی در خود را برای نهمین حرفه ای shutout برای میزبان.

رنجرز 4, وحشی 3: Mika Zibanejad تا به حال یک هدف با 1:06 به بازی در مقررات برای قرار دادن بازی به وقت اضافه به ثمر رساند و سپس در ضربات پنالتی برای کمک به بازدید از نیویورک برنده سوم آن در یک ردیف.

شیاطین 4, Red Wings 1: Wayne Simmonds تا به حال دو تا از میزبان نیوجرسی چهار گل در 4 دقیقه طول دوره سوم. دیترویت دهکدهای از دست داد 12 از 14 بازی گذشته خود.

سناتور 3 شغالها 2: Marcus Hogberg ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در و میزبان اتاوا جامعی در شش بازی از دست دادن خط.

به طور خلاصه: نیوجرسی قرار داده defenseman سامی Vatanen در مجروح رزرو با کبود پا. … دالاس بال الکساندر Radulov رفت IR به دلیل بالا-بدن آسیب است. … بوفالو فعال بال Kyle Okposo از IR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im