دروازه طلایی زمینه های بسته شده برای مسابقه زنده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این آالمدا کانتی بهداشت عمومی افسر دستور داد که مسیر نزدیک که منجر به لغو و پنج کارت.

آلبانی آهنگ می گوید آن را “مطیع دستورالعمل صادر دو هفته پیش توسط کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره به کار تحت تحریم از بهداشت محلی مقامات.”

این آهنگ می گوید: هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در گلدن گیت زمینه که دوم شد, کالیفرنیا, آهنگ متعلق به Stronach گروه به دستور داده شود ، سانتا آنیتا در لس آنجلس به پایان رسید زنده مسابقه جمعه گذشته تحت یک جهت مشابه از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان.

هر دو آهنگ شده بود مسابقه بدون طرفداران و محدود کردن حضور و غیاب به سواران و لازم مسابقه و پیگیری کارکنان.

بیش از 1200 اسب stabled در گلدن گیت زمینه با 400 کارگر زندگی در سایت برای مراقبت از حیوانات است.

در جای دیگر

کابوی ها ثبت نام معلق اسمیت

دالاس کابوی ها در حال گرفتن شانس در Aldon اسمیت گزارش امضای سابق 49ers و اظهارات دفاعی پایان دادن به قرارداد را در حالی که بازی خود را در وضعیت NFL نامشخص است.

یک فرد با دانش مستقیم از معامله به اسوشیتد پرس گفت که اسمیت امضا شنبه با دالاس. اسمیت نوشته شده یک تصویر از خود و امضای یک سند در Instagram و نوشت: “زندگی خوب است. من خدا را شکر. من خوش شانس. من یک گاوچران.”

اسمیت نشده در بازی فوتبال پس 2015, زمانی که او به حالت تعلیق برای نقض لیگ ماده-سوء سیاست در حالی که با اظهارات. این روشن نیست که در آن اسمیت می ایستد در بازگشت روند است.

اسمیت و 30 تا به حال چندین مسائل حقوقی به عنوان یک بازیکن با سن فرانسیسکو و اوکلند. او برای اولین بار متوقف شد با 49ers در سال 2014 قبل از دریافت یک سال محرومیت در ماه نوامبر 2015 با اظهارات.

بیس بال: جری Blevins های دیرین یک مسکن که به امضا جزئی-لیگ قرارداد با غول در ماه ژانویه منتشر شده است. Blevins, 36, دعوت شده بود به تالار-لیگ اردوگاه اما تلاش در شش گردش. او داد تا نه اجرا می شود در 10 بازدید در 3 ⅔ نوبت یک 22.09 عصر. Blevins شکست را به رشته با 2007 و ماند با اوکلند از طریق 2013 فصل. او نیز تن به تن برای اتباع متس و بریوز.

— John Shea

اگهی: اد کشاورز سابق عمده-لیگ مسکن که صرف نزدیک به سه دهه به عنوان یک پخش کننده برای Chicago White Sox درگذشت در سن 70. جوراب سفید گفت: او یکشنبه شب در لس آنجلس پس عوارض ناشی از یک بیماری است. شیکاگو مادری کشاورز صرف سه (1979-81) از 11-لیگ فصل با جوراب سفید. او یک ستاره در سال 1980 زمانی که او ثبت 30 موجب صرفه جویی در. کشاورز تن به تن در پنج بازی برای یک را در سال 1983.

کالج بسکتبال: Oregon State گارد سرنوشت Slocum تصمیم گرفتند برای ورود به انتقال پورتال برای او آخر فصل از واجد شرایط بودن. او ساخته شده همه-Pac-12 تیم در این فصل به طور متوسط 14.9 و امتیاز 4.7 کمک در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im