دروازه طلایی زمینه های بسته شده برای مسابقه زنده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این آالمدا کانتی بهداشت عمومی افسر دستور داد که مسیر نزدیک که منجر به لغو و پنج کارت.

آلبانی آهنگ می گوید آن را “مطیع دستورالعمل صادر دو هفته پیش توسط کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره به کار تحت تحریم از بهداشت محلی مقامات.”

این آهنگ می گوید: هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در گلدن گیت زمینه که دوم شد, کالیفرنیا, آهنگ متعلق به Stronach گروه به دستور داده شود ، سانتا آنیتا در لس آنجلس به پایان رسید زنده مسابقه جمعه گذشته تحت یک جهت مشابه از لس آنجلس در بخش بهداشت و درمان.

هر دو آهنگ شده بود مسابقه بدون طرفداران و محدود کردن حضور و غیاب به سواران و لازم مسابقه و پیگیری کارکنان. سواران نمایندگان و Stronach گروه اند که racetracks ضروری کسب و کار نیاز به ادامه عملیات ارائه مراقبت برای حیوانات که بعد از ظهر مسابقه شامل کمتری شرکت کنندگان از صبح که مجاز است.

بیش از 1200 اسب stabled در گلدن گیت زمینه با 400 کارگر زندگی در سایت برای مراقبت از حیوانات است.

در جای دیگر

کابوی ها ثبت نام معلق اسمیت

دالاس کابوی ها در حال گرفتن شانس در Aldon اسمیت گزارش امضای سابق 49ers و اظهارات دفاعی پایان دادن به قرارداد را در حالی که بازی خود را در وضعیت NFL نامشخص است.

یک فرد با دانش مستقیم از معامله به اسوشیتد پرس گفت که اسمیت امضا شنبه با دالاس. اسمیت نوشته شده یک تصویر از خود و امضای یک سند در Instagram و نوشت: “زندگی خوب است. من خدا را شکر. من خوش شانس. من یک گاوچران.”

اسمیت نشده در بازی فوتبال پس 2015, زمانی که او به حالت تعلیق برای نقض لیگ ماده-سوء سیاست در حالی که با اظهارات. آن را بلافاصله روشن اسمیت که در آن می ایستد در بازگشت روند است.

اسمیت و 30 تا به حال چندین مسائل حقوقی به عنوان یک بازیکن با سن فرانسیسکو و اوکلند. او برای اولین بار متوقف شد با 49ers در سال 2014 قبل از دریافت یک سال محرومیت در ماه نوامبر 2015 با اظهارات. اوکلند حفظ اسمیت قراردادی حقوق او را قبل از انتشار در سال 2018 پس از سان فرانسیسکو پلیس حکم صادر شده برای دستگیری او در یک داخلی-خشونت مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im