ایران Rep. کابللوئیس (لویی) Buller GohmertGOP را Gohmert معرفی قطعنامه که ممنوعیت حزب دموکرات Gaetz می گوید چنی باید برداشته شود و گام پایین ایران را رهبر محافظه کاران برخورد با چنی بیش از او حمایت Fauci, Massie اولیه چلنجر بیشتر (تگزاس) آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه با توجه به یک گزارش از سیاسی.

Gohmert, 66 تا حد زیادی تصمیم گرفتند در برابر پوشیدن ماسک در اطراف پایتخت در طول بیماری همه گیر.

“من نمی باید coronavirus معلوم که از دیروز من تا به حال هرگز آن را. اما اگر من آن را هرگز به شما خواهید دید من بدون ماسک,” او گفت: سی ان ان در ماه ژوئن.

تبلیغات

در روز سه شنبه Gohmert با حضور در کمیته قضایی مجلس را در جلسه با دادستان کل لایحه Barr. او راه می رفت در سراسر همکارانش در این جلسه در اتاق و خارج از آن بدون ماسک.

تگزاس شده است یک نقطه داغ برای coronavirus برخی از بالاترین مورد شمارش در کشور است.

Gohmert است در زمان های فرسوده صورت پوشش در حالی که در کاپیتول هیل. اما او شده است در میان تعداد انگشت شماری از قانونگذاران جمهوریخواه خال خال در کف خانه در هفته های اخیر بدون ماسک در حالی که mingling با همکاران است.

تبلیغات

Gohmert همچنین با حضور حداقل دو جلسات کمیته در کاپیتول هیل — قضایی و منابع طبیعی — روز سه شنبه قبل از آزمایش مثبت برای coronavirus.

Gohmert نیز مطرح ابرو در ماه مارس پس از بازگشت او به پایتخت با وجود پتانسیل قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در ماه مارس در حالی که حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. دیگر قانونگذاران به حال خود قرنطینه از ترس از قرار گرفتن در معرض.

Gohmert گفت: در آن زمان که او پاک شد توسط CDC پزشک به سر کسب و کار در پایتخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر