Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان

Rep. کابللوئیس (لویی) Buller GohmertGOP را Gohmert معرفی قطعنامه که ممنوعیت حزب دموکرات Gaetz می گوید چنی باید برداشته شود و گام پایین ایران را رهبر محافظه کاران برخورد با چنی بیش از او حمایت Fauci, Massie اولیه چلنجر بیشتر (R-تگزاس) گفت: او را یک ضد مالاریا مواد مخدر است که کارشناسان هشدار داده اند نمی درمان coronavirus او پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

“دکتر من و من همه را در” Gohmert گفت: در مورد هیدروکسی کلروکین در طول شب سه شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز با توجه به انتخاب.

“من یک متن قبل از من در آمد از یکی از دوستان دکتر که فقط متوجه او است و او شروع به رژیم بیش از حد — روي و هیدروکسی کلروکین. و آن شروع خواهد شد در یک یا دو روز پس از تشکر از شما” کنگره اضافه شده است.

تبلیغات

کنگره دستیاران تایید شنبه که Gohmert که تا حد زیادی تصمیم گرفتند در برابر پوشیدن ماسک در اطراف کنگره آزمایش مثبت برای COVID-19.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس در بازداشت مهاجر تسهیلات بیشتر به تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای coronavirus و به تازگی ترجمه یک پس-حذف تصویری که شامل ادعاهای دروغین در مورد این بیماری همه گیر. این ویدئو شامل یک پزشک که گفت: مردم نیازی به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس و انتقاد مطالعات نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین موثر است برای درمان عفونت کروناویروس خواستار مطالعات “جعلی علم است.”

Anthony Fauciآنتونی FauciTrump دونفره پایین هیدروکسی کلروکین, ستایش, دکتر, در ویدئو ویروسی تهمت سوال چگونه Fauci بالا تصویب امتیاز “اما هیچ کس را دوست دارد من” یک شبه مراقبت های بهداشتی: Marlins شیوع کست نور سخت بر ما coronavirus پاسخ | سنا روحانی در COVID-19 پاسخ مجموعه نبرد بیش از Medicaid | ویرجینیا تحمیل محدودیت های جدید در بخشی از دولت بیشتریک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و برتر کشور بیماری های عفونی, متخصص, دوباره, اظهار داشت, در, نور, از, تصویری, که این دارو موثر است در درمان COVID-19.

Fauci گفت: MSNBC میزبان Andrea Mitchell روز چهارشنبه که شواهد علمی نشان داده است که “به طور مداوم که هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان بیماری کروناویروس یا COVID-19.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از retweeting این فیلم در روز چهارشنبه.

“من بسیار تحت تاثیر قرار با او و دیگر پزشکان که ایستاده بود و با او” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: با اشاره به بحث دکتر استلا امانوئل. “من فکر می کنم او احساس ساخته شده, اما من می دانم که هیچ چیزی در مورد آن.”

“با هیدروکسی همه من می خواهم به انجام است صرفه جویی در زندگی” رئیس جمهور اضافه شده است. “من می خواهم به انجام است صرفه جویی در زندگی می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر