Gobert وعده $500,000 به کمک امداد, NBA shutdown

رودی Gobert از یوتا جاز ارائه شده برای اولین بار از آنچه او گفته خواهد شد “بسیاری از مراحل” او را برای کمک به coronavirus همه گیر متعهد شنبه به اهدای بیش از $500,000 به تلاش های امدادی.

Gobert بود که اولین بازیکن NBA برای تست مثبت برای COVID-19 — تشخیص است که باعث NBA به حالت تعلیق در آن فصل برای حداقل یک ماه — گفت: او به $200,000 برای پاره وقت کارکنان در این عرصه که نقش میزبان را به موسیقی جاز بازی ها به کمک پوشش خود را از دست داده حقوق و دستمزد.

Gobert 27-year-old All-Star مرکز infamously یک نقطه به نقطه را لمس ضبط صدا از رسانه های مونتاژ شده برای یک جلسه مصاحبه روز شنبه به عنوان یک عق زدن, دو روز قبل از او تشخیص داده شد, لحظات قبل از جاز شد بازی در شهر اوکلاهما در برابر رعد و برق.

ESPN نیز گزارش داد Gobert شده بود “بی دقتی” در اتاق قفل کردن هم تیمی ها و وسایل خود را قبل از تشخیص خود و که وجود دارد این گزارش “بسیاری از سرخوردگی” در میان جاز هم تیمی های با Gobert.

Gobert همچنین متعهد $100,000 هر یک برای کمک به خانواده های آسیب دیده از بیماری همه گیر در شهر اوکلاهما که در آن او بود که تشخیص آمد و یوتا است. او نیز به بیش از $100,000 به تلاش های امدادی در کشور خود از فرانسه earmarking که برای مراقبت از کودکان کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین برای مراقبان سالمندان.

“من فروتن با تلاش خستگی ناپذیر و مراقبت از مردم در سراسر جهان برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 به خصوص خود من جوامع یوتا و فرانسه, در علاوه بر این به قدردانی من برای ایالت اوکلاهما و مراقبت از من وجود دارد و البته من یوتا جاز خانواده” Gobert گفت: در انتشار و توزیع توسط جاز.

“من می دانم که وجود دارد راه های بی شماری که به مردم نهفته” Gobert ادامه داد. “این کمک های مالی یک نشانه کوچک است که منعکس کننده قدردانی و پشتیبانی از تمام کسانی که نهفته و برای اولین بار از بسیاری از مراحل من را امتحان کنید و ایجاد یک تفاوت مثبت در حالی که در ادامه به کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 و آموزش دیگران.”

او در پایان سخنان خود با “بسیار قدردانی RG.”

جاز گارد داناون میچل همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19. او تصویری منتشر شده شنبه ضمن تشکر از طرفداران خود را برای ادامه پشتیبانی می کند.

جاز-رعد و برق بازی جمعه بود به نام خاموش و سپس لیگ گفت: آن تعلیق عملیات پس از تخته سنگ از بازی ها که شب به پایان رسید.

NBA خاموش کردن برنامه ریزی شده است برای حداقل 30 روز معنی اولین بسکتبال می توانند رزومه مارس 10.

میچل پدر, New York Mets اجرایی داناون Mitchell شد و تست شده برای COVID-19 و نه ویروس. تورنتو رپتورز که بازی یوتا در روز دوشنبه و رو هر دو میچل و Gobert گفت شنبه که همه اعضای آن سفر را که در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفت و تمام آزمایشات آمد منفی است.

Gobert هدیه می آید بر روی پاشنه از دیگر بازیکنان NBA علنا اعلام شبیه کمک های مالی برای کمک به عرصه کارگران خواهد شد که از دست رفته بر درآمد به دلیل هیچ بازی و یا رویدادهای دیگر در امکانات است. New Orleans, تازه کار صهیون ویلیامسون روز جمعه گفت او را پوشش یک ماه از حقوق کارگران در اسموتی شاه عرصه و ستاره NBA Giannis Antetokounmpo و Khris میدلتون از Milwaukee Bucks, Kevin Love کلیولند کاوالیرز و بلیک گریفین از دیترویت پیستونز را تمام ساخته شده $100,000 وعده.

فوتبال: هافبک سامپدوریا فابیو Depaoli اعلام کرد او را آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به 10 سری بازیکن تایید مثبت و ششم در سامپدوریا.

سری است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 3 آوریل به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور در ایتالیا سخت ترین آمار کشور در اروپا توسط ویروس.

در اسپانیا بارسلونا, ستاره لیونل مسی اتحاد پیوست آگاهی عمومی توسط مقامات دولتی و کارکنان مراقبت های بهداشتی درخواست ملت جمعیت باقی می ماند در داخل خانه به مبارزه با گسترش coronavirus.

“این لحظه ای به عمل مسئولانه و به ماندن صفحه اصلی” مسی نوشت: در Instagram.

اسپانیا در حال محکم کردن کنترل در جنبش و بسته شدن مغازه ها آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از یک قله در عفونت ویروس است که پیشی گرفتن از 5000 نفر را متوقف کرده است و همه مسابقات ورزشی برای دو هفته آینده.

در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب ووهان Zall چینی تیم فوتبال است که در اصل گیر در اسپانیا به دلیل شیوع کروناویروس که اعتقاد بر این بود که به سرچشمه گرفته و در آن شهر در حال بازگشت به ووهان به دلیل وخیم تر شدن اوضاع در اسپانیا.

در مکزیک, مسابقات لیگ برتر این هفته برگزار خواهد شد با طرفداران یک روز پس از شروع آخر هفته با دو بازی که در آن طرفداران بودند در آن حضور داشتند.

سالن از شهرت: بیس بال برشمرد و گفت: آن را به عموم مردم آغاز یکشنبه در 2 p. m. PDT. این Coopertown n. y. حرم را با ارائه اطلاعات به روز در مورد این بسته در هر بعدی یکشنبه.

در کانتون اوهایو Pro Football Hall of Fame بسته است از روز دوشنبه تا روز 27 مارس ، هال می گوید آن را “ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر وضعیت و حفظ ارتباط مداوم با دولت های محلی و مقامات بهداشتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>