جنرال موتورز رونمایی خودرو الکتریکی پلت فرم را در تسلا

در یک پیشنهاد به وسیله نقلیه الکتریکی (EV) ساز تسلا بزرگترین خودروساز در آمریکا — جنرال موتورز (GM) — خانههای گلی خالی است به صرف $20 میلیارد و نمایشگاه تقریبا یک دوجین از محصولات خود را به اطمینان سرمایه گذاران آن است که جدی در مورد استقبال الکتریکی آینده.

در یک چالش عمده برای ماشین های الکتریکی رهبر تسلا جنرال موتورز اعلام کرد که تا به ایجاد یک وسیله نقلیه الکتریکی باتری ارائه می دهد که تا 400 کیلومتر از محدوده و ارزان تر خواهد شد به تولید از امروز باتری.

جدید سلول های باتری را نگه دارید و به اندازه کافی انرژی به طور بالقوه قدرت یک ماشین برای 400 مایل یا بیشتر در یک شارژ این شرکت اعلام کرده است. که کمی بیشتر رانندگی محدوده از هر ماشین تسلا ارائه می دهد. تسلا ادعا می کند طیف وسیعی از 390 مایل برای آخرین نسخه از آن مدل S محدوده سدان, سی ان ان, کسب و کار برگزار می شود.

این باتری های جدید هستند و گفته می شود به دلیل منحصر به فرد از “large-format کیسه سبک سلول ها” در مقایسه با سلول های استوانه ای که با توجه به جنرال موتورز را قادر می سازد آنها را به انباشته می شود به صورت عمودی یا افقی در داخل بسته باتری.

“جنرال موتورز در حال ساخت نسبت به تمام الکتریکی آینده به دلیل اعتقاد ما بر این تغییر آب و هوا واقعی است” جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا در یک سخنرانی گفت: رسانه ها و سرمایه گذاران با توجه به سی ان ان گزارش کسب و کار.

خودروساز گفته است که قصد دارد به انتشار 20 برقی پلاک توسط 2023 خواهد شد و علنا پرده سه نفر از کسانی که وسایل نقلیه در ماه آمده است: کادیلاک ‘Lyriq’ EV متقاطع در مارس و دو برق نسخه از GMC را هامر در ماه مه.

این خواهد بود که به دنبال “بلافاصله پس از” توسط کروز منشاء مشترک برق خود رانندگی خودرو طراحی و توسعه توسط کروز (اکثریت متعلق به شرکت تابعه جنرال موتورز) و هوندا با توجه به آستانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>