Globetrotting با ماوس در دست: چگونه تورهای مجازی در حال آوردن جهان به آستان خود را

من شده اند با سفر در سراسر جهان در تمام طول روز با وجود مستند.

این یک روز گرم در دروازه هند در بمبئی. به منظور سرد خاموش من, هاپ بر روی چلپ چلوپ سواری کوهستان در دیزنی لند کالیفرنیا. سپس با الهام از دامبلدور و هری پاتر من سر به صخره از Moher در ایرلند برای یک نمایش خیره کننده از دریا خاکستری زیر و به طور چشمگیری ناهموار crags در اطراف.

در حال حاضر من در ماچو پیچو به دنبال در سه alpacas. آه صبر کنید! وجود دارد یکی بیشتر پشت سر من. این روز با شکوه در Huayna پیچو — بالاترین نقطه مشاهده — که در آن کرکی نقره ابرها به صورت چسبیده با پارچه مزین کردن خود در اطراف سر کوه. معمولا به بازحمت حرکت کردن تا به این نقطه یکی از نیاز به در میان اولین 400 بازدید کننده در خط در هر روز داده می شود. هنوز, من اینجا هستم, خوردن چیپس در پاره پاره لباس خواب همه را به سر مقصد بعدی: موزه لوور پاریس. و من باید برسد در پنج ثانیه یا کمتر با توجه به اتصال به اینترنت.

به عنوان واقعی به عنوان آن می شود

با تشکر از مفهوم تورهای مجازی مقصد است که تا کنون به نظر می رسید دشوار است برای رسیدن به در دسترس در نوک انگشتان. در حالی که برخی از آنها در حال حاضر در دسترس در گوگل (و یا از طریق وب سایت مربوطه) اخیر مستند باعث COVID-19 ساخته شده است که بسیاری از نشانه ها و موزه ها و گالری ها را نشان می دهد و کشتیرانی و یا در دسترس آنلاین.

موزه لوور به عنوان مثال به شما اجازه مانور را از طریق آن سالن ها و راهروها از طریق یک وب سایت به نام youvisit.com که طول می کشد شما را از طریق بخش ها از جمله گراند گالری ناپلئون مزین آپارتمان و روم باستانی.

دهلی گالری ملی هنر مدرن آمستردام ون گوگ موزه لندن موزه بریتانیا فلورانس گالری Uffizi در میان دیگران ارائه امکانات مشابه.

با توجه به این که این مستند در شهرهای دارای توقیف جاذبه های Anabeth اکلاهما ارشد ارتباطات گالری ملی هنر واشنگتن می گوید: “ما دیده ایم باور نکردنی در پاسخ به رسانه های اجتماعی ما گالری تورهای (آغاز شد که پس از بسته شدن در 14 مارس) با هزاران نفر از پیروان جدید در سراسر کانال ما زیر همراه است.”

علاوه بر این بیش از 42000 آثار از مجموعه گالری نیز قابل مشاهده در گوگل, فرهنگ و هنر پلت فرم. “هر روز ما در کانال های رسانه های اجتماعی (@ngadc در توییتر/Instagram و @NationalGalleryofArt در Facebook) از ویژگی های یک گالری و یک شیرجه عمیق به آثار هنری شامل: شامل تفسیر توسط متصدی, closelook در جزئیات و لینک به منابع که در آن پیروان می توانید اطلاعات بیشتر,” او اضافه می کند. رسانه های اجتماعی, تورهای پوشش تمام نقاط شرق و غرب ساختمان و همچنین مجسمه سازی باغ.

به طوری که در حال محبوب ترین آثار بر روی صفحه نمایش? “ما باز ‘دگا در اپرا’ قبل از بسته شدن موقت. آن را بسیار محبوب در فقط چند هفته کوتاه. از مجموعه دائمی ما محبوب ترین آثار هنری عبارتند از: “چندجهانی” توسط Leo Villareal و ‘Ginevra د’Benci” توسط لئوناردو داوینچی (تنها نقاشی های داوینچی در آمریکا) می گوید:” اکلاهما. برای چیزی بیشتر دمدمی چک کردن لاس وگاس ” نئون موزه که ویژگی های خوش پر زرق و برق نشانه نجات از متل و قمار و همچنین روایت داستان های خود را از طریق آن برنامه رایگان. این شهر همچنین دارای یک بخش به نام “از دست وگاس: تیم برتون” است که می دهد یک نگاه اجمالی به هنر ایجاد شده توسط یاد فیلمساز. فکر می کنم حباب مانند کلاه ایمنی-ورزشی بیگانگان از مریخ حمله میکند! و دیگر phantasmagorical موجودات الهام گرفته از برتون’smovies.

یکی شدن با طبیعت

را خارج از منزل به کسانی که محصور در دیوارهای خانه های خود, تعدادی از پارک های ملی نیز پریدند بر روی مجازی ارابه موسیقی. مطمئن شوید که بند خود را Fitbits اگر شما می خواهم. کنای Fjords در آلاسکا حفرههای کارلزبد, New Mexico, برایس کنیون, یوتا, خشک, Tortugas, فلوریدا, همه در دسترس هستند از طریق گوگل, فرهنگ و هنر. و اگر شما انتخاب کردن برای هاوایی, آتشفشان, تور, من پیشنهاد می کنم شما محکم به صندلی خود را به دلیل آن شامل گرفتن یک پرواز بیش از خروشد توده ای از آتش و شما شاهد Nahuku گدازه لوله.

Globetrotting, with a mouse in hand: how virtual tours are bringing the world to your doorstep

در صورتی که باعث می شود شما عصبی شما می توانید همیشه در پناه خوش بین ویدئوها از باغ وحش ها و آکواریوم ها در حال حاضر ارائه زندگی می کنند فیلم از خواص خود را. دیدار با توله خرس قطبی Akiak و سوره در explore.org. این دوقلوها می تواند شما را سرگرم نگه دارید بدون توقف به آنها کاهل رول و رفتن در مورد روز خود را همراه با مادر خود آزادی و مادر بزرگ موجود در Ouwehands باغ وحش در رهنن هلند. شما همچنین می توانید خرس های قطبی از کانادا و دانمارک. “خرس های قطبی بین المللی یکی از اولین دوربین های ما نصب شده و بصورت زنده از چرچیل کانادا می گوید:” امیلی برلین از کشف. این سازمان آغاز شده بود در سال 2004 توسط چارلز آننبرگ واینگارتن با ایده اتصال مردم به جهان طبیعی در ناب ترین راه ممکن است: بودن ناظر به زندگی گستراند. “هر کسی در سراسر جهان می توانند با ورود به سایت, تماشای زنده دوربین های, نظر در چت تخته و گرفتن عکس” او می افزاید.

کاوش در حال حاضر 173 دوربین ها در مکان های متنوع رله زندگی حیوانات و پرندگان. Gawk در راحت پانداها از Wolong دره در چین و یا تماشای orcas آرامی راه خود را از طریق کانادا Blackney منتقل می کند. در Katmai, آلاسکا, خرس قهوه ای دوربین ها در میان محبوب ترین. “آنها قرار داده شده در یک مکان از راه دور با نمایش های باور نکردنی از بروکس می افتد که در آن خرس های قهوه ای جمع آوری هر تابستان به عنوان آنها را از خواب زمستانی به دنبال ماهی قزل آلا. بینندگان می توانید چندین خرس ماهیگیری در رودخانه در یک زمان داده شده از مادران با توله, بازی کردن رودخانه و ماهی قزل آلا در تلاش برای پرش بالادست به تخم ریزی. واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند آن را فراهم می کند بینندگان با به طور فزاینده ای نادر فرصت را شاهد قوی و سالم اکوسیستم می گوید:” برلین. به زودی او می افزاید: یک wolf sanctuary در شمال مینه سوتا است.

Globetrotting, with a mouse in hand: how virtual tours are bringing the world to your doorstep

طبیعت یک داروی قدرتمند و بینندگان ما باید با استفاده از جریان به باز کردن از پیچ و اتصال به چیزی بزرگتر از خود ایالت برلین و اضافه میکند: “ما شاهد 40 درصد افزایش بینندگان در هفته گذشته و هیجان زده به ادامه برای اتصال مردم در سراسر جهان به طبیعت در طول این زمان نامشخص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im