جهانی headwinds به آمار BPCL هوایی هند فروش

دهلی نو/بمبئی: شیوع Covid-19 و سقوط جهانی قیمت نفت خام ممکن است برخورد یک دوقلو به برنامه های دولت برای خصوصی سازی Air India (AI) و بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود (BPCL).

گسترش ویروس به بیش از 100 کشور و منجر به مرگ بیش از 4,300 مردم ضربه سفر و صنعت مهمان نوازی سخت با کشورها تحمیل هر دو درون و بیرون ممنوعیت سفر. قیمت نفت خام برنت به پایین بود و تقریبا 3 درصد به 36 دلار در هر بشکه در روز چهارشنبه پس از عربستان سعودی و امارات متحده عربی اعلام کرد قصد دارد برای افزایش ظرفیت تولید است.

در حال حاضر شرایط بازار نه به نفع برنامه ریزی شده فروش BPCL و هوایی هند گفت: Madan Sabnavis اقتصاددان ارشد در مراقبت از رتبه بندی. Sabnavis گفت که او انتظار دارد فروش برگزار می شود, در حالت تعلیق است. “صنعت حمل و نقل هوایی پایین است و یکی هنوز مطمئن شوید که چگونه آن را کرایه و یا زمانی که آن را بهبود می یابند با کل سفر و صنعت گردشگری را تحت تاثیر قرار. هوایی هند به فروش می رسد ضعیف است. برای BPCL عربستان سعودی افزوده است ابعاد جدید به جنگ را که شرکت های نفتی کمتر رقابتی و از این رو فروش شرکت نفت ممکن است مناسب امروز است. انتظار می رود که یک پیشنهاد می تواند از خارج که در حال حاضر باعث می شود ارزش گذاری روی حیله و تزویر با توجه به این که قیمت نفت سقوط کرده و فرار خواهد شد,” او گفت:.

این بخش از سرمایه گذاری و مدیریت دارایی (Dipam) به اندازه کافی زمان برای تکمیل اتلاف سرمایه روند و چیزهایی که انتظار می رود برای حل و فصل پایین به زودی گفت: وزارت دارایی مقام به شرط ناشناس ماندن .

“ما فقط منتشر شد ابراز علاقه (EoIs) به صورت هوایی هند و BPCL. هر چند شرایط فعلی بازار به نظر نمی رسد مطلوب یک سرمایه گذار خواهد شد نگاهی به فرصت ها در میان مدت. به عنوان معاملات را به پایان خواهد رسید بعد از یک سال ما به اندازه کافی زمان را مجددا قیمتهای اگر علاقه اولیه نشان داده شده توسط سرمایه گذاران سقوط به زیر انتظار” این مقام گفت.

این Covid-19 شیوع را به دولت هند به زمان بیشتری برای آماده شدن برای فروش گفت: Lewis Burroughs رئیس حمل و نقل هوایی هند در جهانی خدمات مشاوره شرکت ICF. “از نظر بازار اشتها سرمایه گذاران می تواند محتاط در طول دو محله یا بیشتر. اما با دولت مشتاق به خصوصی سازی شرکت هواپیمایی سرمایه گذاری از هوایی هند باید در آینده اتفاق می افتد,” او گفت:. Dipam تمدید مهلت برای انتشار پاسخ به پرس و جو در اطلاعات اولیه تفاهم نامه از 25 فوریه تا مارس 16. آخرین تاریخ ارسال EoIs نیز به احتمال زیاد طولانی از زمان 17 مارس عمران, حمل و نقل هوایی وزارت, مقامات گفت.

Dipam نیز دعوت مناقصه برای فروش آن 52.98 ٪ سهام در BPCL. شرکت های خصوصی با خالص ارزش بیش از 10 میلیارد دلار ( 74,000 کرور) واجد شرایط به پیشنهاد توسط 2 ممکن است.

Gireesh چاندرا پراساد و Rhik Kundu کمک به این داستان

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>