جهانی هوا ترافیک مسافری نمی بازگشت به قبل از Covid سطح تا 2024: IATA

جهانی مسافرت هوایی است و دوره نقاهت را آهسته تر از حد انتظار را تا سال 2024 به بازگشت به قبل از همه گیر در سطح انجمن تجارت برای صنعت هواپیمایی روز سه شنبه گفت.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن عقب رانده آن پیش بینی یک سال با توجه به آهسته مهار شیوع این بیماری در ایالات متحده و کشورهای در حال توسعه.

صنعت شاهد یک جهش از اعماق خاموش شدن ناگهانی در مارس اما بد جدید است که هر گونه افزایش “است که به سختی قابل رویت” یاتا اقتصاددان ارشد برایان پیرس گفت: در طول یک آنلاین توجیهی برای روزنامه نگاران است.

پیرس گفت که سفر هوایی نیست rebounding همراه با افزایش سطح اطمینان کسب و کار در اروپا و آمریکا و چین است.

ترافیک پایین بود 86.5% در ماه ژوئن از همان ماه از یک سال پیش در مقایسه با یک قطره از 94.1% در ماه آوریل اندازه گیری شده به عنوان درآمد مسافر کیلومتر یا دور سفر توسط همه درآمد-تولید مسافران است.

که بهبود است “ابدا افزایش در کسب و کار, اعتماد به نفس” پیرس گفت.

چین تندرست بیش از برخی از مکان های دیگر در حالی که یک ترقی در ما بوده است و زدم پشت های اخیر قیام در COVID-19 موارد در تعدادی از کشورهای.

علاوه بر تجدید شیوع سفر نیز برگزار می شود مصرف کننده ضعیف اعتماد به نفس و محدود سفر بودجه در شرکت های که در حال مبارزه.

با وجود پارکینگ بسیاری از هواپیماهای خطوط هوایی در حال تلاش برای پر کردن صندلی با مردم به اندازه کافی پول. هواپیما تنها 62.9% کامل در پروازهای داخلی در سراسر جهان و زیر سطح که در آن شرکت های هواپیمایی پول و گردابی 38.9% برای مسافرت های بین المللی.

ما شاهد بیشتر coronavirus موارد پس از چند متحده نقل مکان کرد و به لغو محدودیت در زندگی و کسب و کار. تابستان فصل تعطیلات در اروپا بیشتر دیده می شود مردم به حرکت در اطراف و افزایش موارد در آلمان که قبلا انجام داده بهتر از بسیاری از کشورهای دیگر در کاهش شیوع.

سر رابرت کخ موسسه وجود دارد ابراز نگرانی از افزایش موارد است. آلمان با صدور یک هشدار سفر به سه منطقه در اسپانیا و انگلستان تحمیل کرده است 14 روز در قرنطینه برای مسافران بازگشت از اسپانیا محبوب مقصد تعطیلات.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر