این آخرین توسعه می آید تنها چند هفته پس از Ginsburg اعلام عود سرطان کبد. آن را نیز نشانه سومین بار در سه ماه است که او در بیمارستان بستری شده است از جمله در اوایل این ماه برای درمان عفونت پس از دچار تب و لرز و در ماه مه به حذف سنگ های صفراوی است.

Ginsburg, رهبر دادگاه لیبرال بال مواجه شده است و تعدادی از مشکلات سلامتی پس از منصوب شدن به دیوان عالی کشور توسط رئیس جمهور سابق کلینتون در سال 1993.

او نشان داد هفته پیش که او شده است تحت شیمی درمانی برای سرطان کبد از آنجا که ممکن است. Ginsburg گفت: درمان بوده است “بازده نتایج مثبت” و او است که قادر به انجام دادگاه او وظایف با “بخار کامل.”

“جدید ترین اسکن در تاریخ 7 ژوئیه نشان داد کاهش قابل توجهی از ضایعات کبدی و هیچ بیماری جدید,” او گفت: در تاریخ 17 ژوئیه در بیانیه ای. “من تحمل شیمی درمانی به خوبی هستم و تشویق موفقیت من در زمان درمان. من ادامه خواهد داد تا دو هفته شیمی درمانی به خاطر سرطان من در خلیج هستم و قادر به حفظ یک فعال روزمره است.”

 

این پنجمین بار Ginsburg شده است برای درمان سرطان است. او اعلام کرده بود در ماه ژانویه که او سرطان-رایگان ماه پس از اتمام درمان یک تومور بدخيم در لوزالمعده تابستان گذشته است.

به روز شده در: 8:37 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر