نیوت گینگریچنیوتن (نیوت) Leroy GingrichMORE در روز پنج شنبه ناودان مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiSchumer خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار یک شبه مراقبت های بهداشتی: برگ برنده مقاومت در برابر فشار در سراسر کشور برای اقامت در خانه سفارش | تهمت به صحبت کردن به بایدن در مورد ویروس پاسخ | Fauci می شود جزئیات امنیتی | شیوع ایجاد اورژانس در خانه های سالمندان مک کانل: Pelosi تلاش برای ‘جم’ سنا در چهارم coronavirus امداد لایحه بیشتر‘s (D-کالیفرنیا.) آخرین نظرات درباره رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden کمپین: مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون سابق رئیس جمهور خواهد شد که تماس تلفنی در مورد کوروناویروس Esper: پرسنل نظامی می تواند کمک به درمان coronavirus بيماران اگر فشار می آید به پرتاب’ شومر خواستار نظامی رسمی به عمل به عنوان تجهیزات پزشکی تزار بیشتر‘s دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم پلوسی تبدیل به نفرت,” گینگریچ گفت: در طول یک مصاحبه با هیو هویت رادیویی برنامه در روز پنج شنبه با توجه به متن. “من فکر می کنم که نظر او روز دیگر مقایسه جمهور تهمت به Nero جزئی در حالی که رم سوخته بود, فقط, کاملا, کاملا مسئولانه نادرست و مقابله با آنچه آمریکایی ها نیاز دارند.”

“آمریکایی ها نیاز به گرد هم می آیند برای شکست دادن ویروس” سابق مجلس اضافه شده است. “آنها نمی نیاز به خرده سیاستمداران تلاش برای پارگی کشور از هم جدا و یا برای که ماده خرده newsmen در این کنفرانس مطبوعاتی در تلاش برای پارگی کشور از هم جدا است.”

تبلیغات

“ما نیاز به کشف کردن چگونه ما می رویم به صرفه جویی در زندگی آمریکایی, ضرب و شتم, ویروس, و کمک به بقیه سیاره ضرب و شتم ویروس و نانسی پلوسی مطلق منفی شکل پایین کشیدن کشور” گینگریچ همچنین گفت.

پلوسی روز یکشنبه متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از کم اهمیت جلوه دادن بحران بهداشت عمومی در راه است که هزینه زندگی آمریکایی گفت که “او انکار در ابتدا مرگبار” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

“هنگامی که او ساخته شده روز دیگر هنگامی که او با امضای این لایحه گفت: فقط فکر می کنم 20 روز پیش همه چیز عالی بود. هیچ چیز بزرگ نیست,” پلوسی گفت: با اشاره به 2 تریلیون دلار آمریکا امداد لایحه رئیس جمهور امضا هفته گذشته است.

“ما تا به حال نزدیک به 500 مورد و 17 مرگ و میر در حال حاضر. و در آن 20 روز چرا که ما آماده نیست ما در حال حاضر از 2 ، 000 مرگ و میر و از 100,000 موارد” پلوسی اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بازگشت در روز دوشنبه در مصاحبه با “فاکس و دوستان”.

“من فکر می کنم آن را یک رسوایی به کشور خود, خانواده اش,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Pelosi اظهارات. “چه وحشتناک بیانیه را.”

“همه او بود تمرکز بر استیضاح. او نمی تمرکز بر روی هر چیزی نیاز به انجام با بیماری های همه گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بعد. “و او از دست داد و او مثل یک احمق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de