غول بگویید اوبری قهر کردن او را دعوت به جهانی 2010 سری مراسم

غول سان فرانسیسکو گفته اند اوبری قهر کردن یک عضو کلیدی خود را در سال 2010 سری جهانی قهرمانی, تیم, که او نمی خواهد با استقبال را برای 10 سال سالگرد مراسم در Oracle پارک در این فصل است.

ورزشی را, Steve Berman و دن براون برای اولین بار به گزارش داستان شب دوشنبه و غول انتشار بیانیه ای تایید این تصمیم است. غول نسبت داده شده نه دعوت از قهر کردن به یک سری از جنسیتی و مبتذل اجتماعی-رسانه های پست.

“در اوایل این ماه ما رسیده به اوبری هاف به اجازه دهید او را می دانم که او را شامل نمی شود در آینده 2010 سری جهانی قهرمانی, مراسم,” غول گفت: در بیانیه ای ارسال به وقایع و ورزشی است. “اوبری ساخته شده چند دیدگاه در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش های ما در سازمان است. در حالی که ما با قدردانی از کمک های بسیاری که اوبری ساخته شده به سال 2010 قهرمانی فصل ما ایستاده تصمیم ما.”

زمانی که رسیده ورزشی برای نظر هاف گفته بود “کاملا رک و پوست کنده شوکه کرد. نا امید. اگر آن را برای من نمی شود آنها داشتن یک مراسم. اما اگر آنها می خواهند به چوب با خود به لحاظ سیاسی درست مترقی bullsh*t که خوب است.”

هاف اغلب ارسال شده خود را محافظه کار طرفدار تهمت انداز در توییتر در سال های پس از بازنشستگی پس از فصل 2012. اما او به نظر می رسد برای حمایت از ربودن زنان ایرانی در ژانویه هنگامی که تنش هایش با این کشور به tweeting “ما می توانیم آنها را به عقب در اینجا به عنوان آنها فن ما و خوراک ما انگور, در میان چیزهای دیگر.”

هاف در پاسخ به خشم گفت: او به شوخی اضافه میکند: “آیا هیچ کس حس شوخ طبعی کنه!?”

اخیرا هاف مسخره Giants’ استخدام الهام Nakken به عنوان اولین مربی زن در تاریخ لیگ به tweeting او “نمی تواند تصور کنید که گرفتن بیس بال آموزش از یک زن و سافتبال (persian) بازیکن. از آن لذت ببرید با آن است.”

این وقایع را cerelac گزارش دوشنبه شب که غول اطلاع بود قهر کردن او نمی تواند خوش آمدید در Oracle پارک قبل از این نظرات به Nakken.

اخیر دیگر قهر کردن صدای جیر جیر که موجب خشم درگیر یک توییتی تصویر در یک تفنگ محدوده گفته او آموزش فرزندان خود را وجود دارد در مورد نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز ضربان جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات. “دانستن اینکه چگونه به طور موثر استفاده از یک تفنگ تحت سوسیالیسم خواهد بود باید” هاف گفت.

قهر کردن بود در این زمینه در کنار دیگر هم تیمی های سابق در ماه سپتامبر هنگامی که غول افتخار بروس Bochy در آخرین بازی به عنوان مدیر ،

هاف در زمان مقام هفتم در لیگ ملی MVP رای گیری در سال 2010 قرار دادن تا 26 خانه اجرا می شود و 86 RBIs به عنوان غول برنده اول خود را از جهان سه سری است که در دهه. او جلب کرد به سلامتی از طرفداران در مسابقات قهرمانی رژه به او نشان داد او قرمز رالی شلاق زدن.

گرگ Keraghosian است SFGATE ویرایشگر صفحه اصلی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>